842 Shares 2813 views

Trochę o samochodach. Co recenzja „Chevrolet Captiva” otrzyma od kierowców?

Nowy „Chevrolet Captiva” został wydany w 2006 roku i ma ten samochód nie jest taki wysoki koszt. Ze względu na miejsce jego „narodzin”, został zaprojektowany w Korei Południowej, po roku przeniósł się do Europy.


Jego pierwsza recenzja „Chevrolet Captiva” był na takim zaznajomieni już Salonu Samochodowego w Genewie. Duże wymiary tego pojazdu nie jest inaczej, tak że stały ogromne jeep terenowego samochodu jest bardzo trudne do połączenia. Przeciwnie, jest to opcja środkowa to nie czyni go złym nabycie.

Jeśli chodzi o wygląd, to przegląd „Chevrolet Captiva” dostaje w większości dobre. Ikona „Chevrolet” znajduje się na kracie, zresztą to logo jest dość duży, więc nie zauważyć, że jest mało prawdopodobne, ktoś będzie mógł. wloty powietrza znajduje się na przednich błotnikach, a ich rozmieszczenie daje ten samochód jeszcze bardziej interesujący wygląd.

Jeśli chodzi o wnętrze, to przegląd „Chevrolet Captiva” nie było tak laudatory. On kuleje trochę poziom komfortu. Wydaje się, że nie ma nic zbędne, ale ponieważ teraz dla wygody, że jest „za dużo” i potrzeba większości kierowców, a zwłaszcza ich pasażerów. Zmniejsza komfort, zwłaszcza na długich trasach, a brak podłokietniku kierowcy. Wygląda na to – bagatela, ale może to mieć negatywny wpływ na czas trwania jazdy.

Dobra recenzja „Chevrolet Captiva” otrzymał w przestronnej kabinie. Jeśli kupujesz samochód w bazie, można bezpiecznie nosić go w pięciu. Ale to nie jest limit. W zależności od wersji, urządzenie może pomieścić nawet siedem osób. A wszyscy pasażerowie mogą całkiem wygodnie pobyt w kabinie samochodu, bo fotele są regulowane w każdy możliwy sposób. Jak dla kierowcy, może on podjąć układ kierowniczy. W nim, można ustawić wysokość i kąt, a ponadto istnieją przyciski można wykorzystać do sterowania systemem audio, a w niektórych modelach, oraz tempomat.

Duża wygoda i stworzyć dział zanurzenie, układania i transportu towarów, lub prościej – bagażnik. Ten samochód jest bardzo pojemny bagażnik, ale jeśli to nie wystarczy, można złożyć tylne siedzenia – a ilość wolnego miejsca zostanie podwojona. Na drzwiach istnieje nisza dla butelek wody, tak, że nie będą musieli jeździć do kabiny w razie nagłego hamowania.

Ważnym czynnikiem przy zakupie samochodu jest zużycie paliwa. „Chevrolet Captiva” może także zadowolić konsumenta przez ten parametr. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym, czyli podczas jazdy po mieście i poza nim, wynosi od 6,6 do 10,7 litrów na 100 kilometrów – w zależności od modelu.

Rozważyć plusy i minusy „Chevrolet Captiva”. Część pierwsza, czyli przewagę, to elegancki wygląd samochodu. Po stronie pozytywów to również charakteryzuje się dość przestronne wnętrze. Ponadto, „Chevrolet Captiva” różni się wspaniały sterowalności, jeśli podróżują na suchym asfalcie.

No i minusy – gdzie to samo bez nich. Odnoszą się one głównie do wystroju. Wykańczania materiału Najkorzystniejsze wnętrza ponadto źle dopasowanych elementów wewnętrznych. I tu – niski poziom akustyki.