310 Shares 6041 views

Jak i dlaczego aby ustawić temat w „Google Chrome”?

Te internauci, którzy spędzają dużo czasu w sieci, prawdopodobnie chcesz ich przeglądarka nie tylko funkcjonalne, ale także piękne. Rzeczywiście, po spędzeniu ponad godzinę w poszukiwaniu informacji w celu monitorowania, czasami chcesz odpocząć oczy. To dlatego można ustawić motyw dla „Google Chrome”. To jest dobre dla twoje oczy nie męczą: zawsze będzie przed nimi piękne obrazy wizualne, które zostały zaprojektowane przez najlepszych specjalistów.


Nie jest konieczne, aby przyswoić do tych użytkowników, którzy nie wiedzą, gdzie można uzyskać ciekawe i niezwykłe motywy dla przeglądarki. Nie zdają sobie sprawy, że mogą dostać po prostu otwierając aplikację i wybranie pozycji ustawień „wygląd”. Wszystkie tematy „Google Chrome” przeglądarce wykonane przez profesjonalnych artystów i projektantów, dzięki czemu masz pewność, aby móc wybrać spośród nich najbardziej odpowiednią opcję.

Pamiętaj, aby zainstalować je tylko z programu! Po pierwsze, są one całkowicie bezpłatnie (tylko jeśli chcesz będziesz w stanie finansowo nagradzanie autor szczególnie lubiany produkt, dzięki czemu jest darowizna), podczas gdy zasoby innych firm, można natknąć się na oferty do zapłaty. Ponadto ustawić motyw dla „Google Chrome” jest bardzo prosta, ponieważ to zrobić bo wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy.

Między innymi, można mieć pewność, że podczas gdy nie spadł kilkanaście trojanów. Niestety, ten sposób zarabiania webmasterzy często korzystają Runet.

W celu ustalenia nowej „skóry” do przeglądarki, wystarczy otworzyć sekcję ustawienia swojej przeglądarki. Wystarczy wybrać sekcję, która zamierza zmienić wygląd programu, a następnie zastosować swój ulubiony motyw „Google Chrome”. Je zainstalować – to kilka sekund.

Uwaga: Ze względu na elastycznych i trwałych ulepszeń, nie będzie zmierzyć się z faktem, że podoba Ci się „skóry” nie można uruchomić na starym programie. Zdarza się to często z użytkownikami tego samego Firefoksa, bo to ustawić motyw „Google Chrome” może nawet całkowicie „zielony” początkujący.

„Skins” są dobre, przez fakt, że mogą być używane, aby włączyć „chrome” Nawet w IE. Oczywiście, to tylko zewnętrzne podobieństwo, ale nawet to może znacznie pomóc tym, którzy niedawno przeniósł się do nowej przeglądarki. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy istnieją setki przeglądarek internetowych, wśród których nie jest tak łatwo znaleźć taki, który naprawdę Ci odpowiada. Zmiana wyglądu programu pozwoli Ci przenieść się do nowej przeglądarki, nie odczuwając dyskomfort psychiczny. Więc ustawić motyw dla „Google Chrome” może być nie tylko estetyczne, ale również od celów czysto funkcjonalnego.

Nawiasem mówiąc, w związku z przejściem „Opera” na nowym silniku, niektóre z „skórek” Google Chrome jest teraz również dla programistów norweskiego produktu. Biorąc pod uwagę niektóre z ich interoperacyjności, użytkownicy będą jeszcze łatwiejsze do pracy w środowisku z różnymi przeglądarkami. W każdym razie trudności z przejściem do nowego, na pewno będzie mniejsza.