580 Shares 7095 views

Co powoduje, mole i co ich niebezpieczeństwa

Mole – oznaką bogactwa i szczęścia – tak powiedziano nam nasze matki, gdy byliśmy mali. Ten przyjemny przesąd stopniowo zapomniane, ale znamiona na ciele może stać się większa wraz z wiekiem. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego istnieje mole i jak obarczona tych uroczych miejsc dla zdrowia ludzkiego.

Naukowcy udowodnili, że znamiona są nagromadzenie krwi w słabych punktów naszego ciała. Jeśli nie powodują dyskomfort, osoba jest zazwyczaj kwestia dlaczego istnieją moli na ciele, nie dużo opieki. Zjawisko to jest uważane za oznakę dziedziczności i często nawet niewielka ilość moli to uroczy dekoracji z zewnątrz, nadając mu uroku. Jednak zdarza się, że z jakiegoś dziwnego powodu moli zaczynają rozpalać i rozmnażajcie się, że daje wiele kłopotów. To kiedy myślimy o tym, że są nowe moli.

Odpowiedź na pytanie, dlaczego tam są mole, zmian związanych ze skórą. A problem zaczyna się od procesów fizjologicznych w okresie dojrzewania, kiedy jest okres dojrzewania. Następnie wciśnij hodować moli może być reorganizacja układu hormonalnego w czasie ciąży. Zaostrzenie problemu dlaczego istnieją nowe mole mogą służyć i leków hormonalnych i nadmiernego polegania na solarium, i długi pobyt w jasnym świetle słonecznym. I jeśli zauważy, że kret zacznie bardzo szybko rosnąć i tak zmodyfikowany, wówczas należy zasięgnąć porady lekarza, w pierwszej kolejności, dermatologa i onkologa. To musi być wykonane bezzwłocznie w przypadku nieskończoność, aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego istnieje moli na ciele, aby wykluczyć możliwość wystąpienia czerniaka – niebezpieczną chorobę zwaną powszechnie raka skóry.

Choć mamy już wspomniano, oraz że znamiona są dziedziczone, chociaż dana osoba może również prowokować ich wygląd. Najszybszy sposób – jest promieniowaniem ultrafioletowym. Pod jego wpływem komórki niszczone przez kod genetyczny, który wywołuje tworzenie się melanocytów, którego nagromadzenie może prowadzić do raka. Jeśli to nadal jest ciemna plama przypadkowo uszkodzić, trudno jest uniknąć czerniaka. Dlatego lekarze, do których zwracamy się do pytania, dlaczego istnieje mola, gdzie jeszcze nie zostały zaleca się, aby nie opalać się lub brać kąpiele solne. Staje się wyjaśnienie, że wszystkie plaże morskie są obowiązkowe prysznice gdzie ludzie Zmyć po soli morskiej ze słodką wodą w kąpieliskach. W innym przypadku, kret pozostanie kryształki soli, które mogą odgrywać rolę powiększające szkło powiększające dla promieni słonecznych i spowodować oparzenia moli. Dlatego, czerniak i mieszkańcy południowych szerokościach geograficznych cierpią bardziej niż ci, którzy mieszkają w chłodniejszej strefie klimatycznej. To niebezpieczeństwo jest zawsze tam dla tych o jasnej skórze. To samo powinno wystrzegać się tych, którzy mają moli na ciele istnieje ponad 30 lat.

Zakończyć rozmowę o tym, dlaczego znamiona występują w małych zalecenia dotyczące ich usunięcia. Tak więc, jeśli kret nie przeszkadza, że ich nie dotykać. Traktować je ostrożnie, myć miękką gąbką lub ręcznie. Jedynie w przypadku, gdy nie ignorować to niemożliwe ze względu na fakt, że jest, na przykład, ocierania odzieży, to trzeba podjąć decyzję o jego usunięciu. W żadnym wypadku nie należy próbować go łuszczyć się. wymagane są testy wstępne i badania przez specjalistów. Tylko oni mogą zrobić dokładną diagnozę i ustalić, w jaki sposób usunąć znamię.

Dziś medycyna ma kilka takich metod, a wśród nich: elektrokoagulacji, ablację laserową oraz krioterapia.