625 Shares 7229 views

Co zabrać na piknik z jedzeniem i rozrywki?

Do tej pory pogoda podoba nam ciepłe dni, trzeba używać go do maksimum. Tak długo pole żywo wycieczki z ogniskiem, śpiew z gitarą, aktywnych gier i pyszne jedzenie. Można myśleć weekend jest lepszy niż na świeżym powietrzu, więc nawet z wesołym towarzystwie? Prawdopodobnie nie. ! „Hurra”, aby reszta udał się, Uważaj jak zorganizować i zaplanować rozrywkę których działalność wymyślić, a co najważniejsze – co zabrać na piknik żywności i innych niezbędnych materiałów. Więc pójdziesz!


przydzielić obowiązki

Piknik trudno zepsuć coś, ale jest to możliwe. Zwłaszcza jeśli nie podróżujesz samotnie, a nie we trójkę, i świetne towarzystwo. Konieczne jest, aby starannie zaplanować, kto i co weźmie, co każdy zrobi, oprócz wspólnej zabawy, na które będzie odpowiedzialny. Lepiej jest, jeśli jeden element (np jedzenie, gry, komfort) będzie odpowiedzialny za 2 osoby. Więc nie jest mniej prawdopodobne, aby zapomnieć o czymś ważnym, i jest to bardziej wygodne do organizowania ludzi.

Apetyty w przyrodzie: grill i przekąski

Pierwsze i najważniejsze pytanie: co zabrać na piknik z jedzeniem? Istnieje kilka opcji. Jeśli planujesz zrobić kebaby, zadanie jest łatwiejsze, jak reszta produktów można odebrać jako dodatkowy do tego dania głównego. Dobrze, jeśli ładunek smażenia mięsa jest jednym z mężczyzn. Wtedy kobiety zajmie przekąsek. Oto co można zrobić:

  • Świeże zioła, warzywa i owoce (mycia wstępnego i składają się przydatny pojemnika);
  • pieczarki, papryka, pieczywo (z których wszystkie mogą być smażone na stosie);
  • niewielkie ziemniaki (piec węgla);
  • woda, sok, herbata, napoje alkoholowe (jeśli planujesz pić);
  • przekąski (orzechy, herbatniki).

To wystarczy, aby zjeść posiłek i i przedłożenia do kebaba. Nie zajmuje dużo nadmiarze, takie jak słodycze, kiełbaski, frytki i tym podobne. Po tym wszystkim, masz zamiar odpocząć od charakteru, najlepsze jedzenie tutaj – świeże i naturalne. Dobrze, jeśli jest chłodnica torby, która może być złożona na napoje i łatwo psujących się produktów (topnienie).

Co jeszcze może być smaczne przekąski?

Jednak nie każdy chce zadzierać z grillem, więc należy rozważyć kolejną menu opcji. Pomyślmy o tym, co wziąć na piknik z żywności w tym przypadku? Wszystko perechslennye powyższe elementy (warzywa, owoce, pieczywo, napoje) rezerwowych. Ale nie mamy danie główne. Być może nie jest to konieczne? Zastąpienie mięsa może być domowe kanapki lub kanapek. Przygotować je wcześniej i pakować każdy w folię – tak będzie wygodniej wziąć grazdo i je jeść. Zapytaj każdego, kto lubi mieć nadzienie. To może być z kurczaka, ser, grzyby, warzywa i sałaty. Kanapki może być zarówno na zimno jak i na gorąco (na przykład, w szczególnym kanapkę). Nie skąpić na ilość, bo natury dobrym apetytem.

Że może wziąć na piknik zamiast innego kebab? Idealnie nadaje się kiełbasy, które mogą być smażone na stosie, i jajka. Jeśli chcesz, możesz upiec smaczne ciasto duży, po prostu zadbać, aby dostarczyć go w uczciwości. Nie zapomnij o sosów (keczup, ocet balsamiczny, sos sojowy), które będą przydatne i do mięsa i ziemniaków i warzyw. Inny – według własnego uznania i pożądania.

Przedmioty pierwszy i drugi konieczne

Teraz kilka słów o wypoczynku. Pomyśl o tym, co trzeba wziąć na piknik, do zabawy. Może to być gitara, gra dla dużych firm (mafia monopol imadzhinarium), rakiety tenisowe, piłki. A może chcesz puszczać latawca? Lub czytać na głos opowieści i wierszy, siedząc przy ognisku? Kierując się ich upodobań i zainteresowań swoich przyjaciół. Nie zapomnij o takich drobiazgach jak zapałki, zapalniczki, papieru i serwetki, narzuty i koce, odstraszający komary i mały zestaw pierwszej pomocy.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci przynajmniej trochę zdecydować, co wziąć na piknik jedzenia i rozrywki, ale także przypomnieć kilka ważnych elementów będzie przydatny w naturze. Co ważne, nie zapomnij o dobrym nastroju! Wspaniałe wakacje!