373 Shares 8313 views

Trzeci most w Nowosybirsku: Schemat ruchu Most Bugrinski

Wiele dróg zbiegają się w Nowosybirsku: transport samochodowy, spedycja i szyny. Przy maksymalnym obciążeniu dwóch mostów drogowych w obszarach śródmiejskich jest kolosalna. Jest możliwe, aby stać przez kilka godzin bez obecności wypadku drogowego. Jeśli to drugie dzieje, to dłużej.


W tej wielkiej metropolii sporo drogami. A te, które są dostępne, z dużą ilością skrzyżowań z sygnalizacją świetlną, tramwaj, linie kolejowe, lub ruch jednokierunkowy. Wszystko to sprawia, że trudno jest podróżować i komplikuje sytuację na drogach z dużą liczbą maszyn, co pozwala im gromadzić i tworzyć ogromne korki. Dlatego budowa Most Bugrinski było koniecznością, który został warzenia przez długi czas.

mosty Nowosybirsk

Bugrinsky zwany w Nowosybirsku trzeci most, ale z jakiegoś powodu, pozostanie tajemnicą na zawsze. W rzeczywistości, więcej mostów.

  • Northbridge – nowa szosa bypass. Pochodzi niedaleko wsi Prokudskoe i rozciąga się do wsi Sokur. W jego połączenie mostu przez nakładanie Ob i łączy trasy do użytku publicznego, M-51, M-53.
  • Wspólnota lub, jak to nazywa, Oktyabrsky most zjednoczył dwa obszary miasta z różnych banków. Na lewym brzegu – Leninsky, Oktyabrsky – z prawej. Pierwszy ruch mostu rozpoczęła się jesienią 1955 roku. W tym czasie odbyło się oddział tramwajem i autostrad. Do tej pory, most jest tylko dla miłośników samochodów i podziwiać zachód słońca. Istnieje również dostęp dla pieszych do plaży i parku.
  • Most metro – najbliższy sąsiad z mostu października. Biegną równolegle do siebie. Jest to jedyny taki zadaszony most kolejowy długości na świecie. Wielka linia metra na lewym brzegu „student” po prawej – „Rzeka Station”.
  • HPP oś przechodzi przez bramę żeglownych kanałów.
  • Dimitrov most – później budowa, połączona Tytułowa aleja Dimitrova z prawego brzegu na lewy brzeg prospektu Energetyków.
  • Bugrinsky – najmłodszy z całej mostu. wzór ruchu na Most Bugrinski łączy Kirowa i Oktyabrsky dzielnice.
  • Sąsiad Dimitrov most – Railway. Najstarszy i pierwszy na Kolei Transsyberyjskiej przez rzekę Ob, zbudowany pod koniec XIX wieku, jeszcze w Novo-Nikolaevsk. Teraz jest to droga do pociągów elektrycznych, pociągów towarowych i pasażerskich przewozów kolejowych.
  • Drugi most kolejowy lub Komsomołu, również w systemie Kolei Transsyberyjskiej całej Ob. Zbudowany na początku XX wieku.

Wyjątkowość projektu

Most Bugrinski – utwór z ulicy na ulicę bolszewicka Vatutina. W rzeczywistości jest to tylko mała rewolucja w światowej budowie tranzytowego South-West, który został zaprojektowany i jest wdrażany. Podczas budowy mostu nie jest przypadkowy wybór padł na konstrukcji łukowej, ponieważ Town Planning Board rozważyć kilka projektów.

Biorąc pod uwagę czynniki geograficzne i geologiczne: kierunek rzeki Ob, wód gruntowych, otaczającej powierzchni, wybór padł na moście dźwigara z belki w żeglowną część struktury okablowania.

Z tego mostu nie jest już wszędzie. Ponieważ rzeka Ob jest żeglowna, że wzięto pod uwagę przede wszystkim fakt, że pod mostem mogłyby rozproszyć dwa statki. I to z powodzeniem udało się nawet jeszcze miał miejsce zarówno w wysokości i szerokości.

Jak znaleźć architektoniczny okablowanie strukturalne idealnie pasuje tutaj. Pozwala on zawieszonym nakładania umieszczone na tej powierzchni, trzymają. Na tym polega jego główną zaletą i najważniejszą cechą.

W tym przypadku, długość podwieszonego sufitu okrętowym 380 metrów. Jest to zdecydowanie najdłuższy najdłuższy konstrukcji zawieszenia na terytorium Rosji. Posiada łuk oczek i tarasu widokowego.

Kierowanie ruchu na Most Bugrinski wiąże się podróżować samochodem, a miłośnicy długich spacerów mogą odkrywać piękno lokalnej, oddychać zagazowania miasta. Ten rodzaj łuku, jego kształt przypominający zakrzywionym dziobie, często używany w symbolice innych budowli w mieście, na przykład, może być postrzegane w słynnej opery.

Izolacja Vatutin Ulica

wzór ruchu na Most Bugrinski połączy lewym brzegu Nowosybirsku z mostu cztery kongresy. Ruch mostu jest zaprojektowany w „koniczyny” ma jedno wyjście kierunkową. Zbudowany most dla pieszych dla turystów, aby móc na ulicy Vatutina do ośrodka narciarskiego, aby dostać się do ośnieżonych stokach Bugrinskoy gajów.

Vatutin Ulica ma trzy pasy ruchu w każdym kierunku, na wejście do mostu użyć prawego pasa, to nie będzie miało wpływu na ruch i nie komplikować je. Konieczne jest, aby powiedzieć specjalne podziękowania dla projektantów starannej ochrony lasu. precyzyjne cięcie po ziemi, nie boli działek ogrodniczych społeczeństw, które są dotychczas wykonane. Po pracy dla szczegółowego projektu i opracowali właściwy schemat ruchu Most Bugrinski w świetle szczegółowych zdjęć i filmów lasu, co pozwala zachować zielony pasek.

Po zakończeniu budowy można traktować jako płaski pas został wyprodukowany przez wyburzenie drzew do kilkudziesięciu metrów od ul Vatutina. Powalonych drzew wyrównanych do sadzenia nowych sadzonek w regionie Kirowa do okolic mostu. specjalny budżet na ten cel, w jednym blighted drzewa posadzone trzy był odosobniony.

Interchange na bolszewika

Ulica bolszewickiej zmieniło w rejonie mostu. Jezdnia znacznie rozszerzona zdolność do autostrady. Ruch na Most Bugrinski zapewnia Kongresu mostu i pozostawiając go na prawym pasie. Po obu stronach drogi są wyposażone w chodniki dla pieszych i kilku przystanków autobusowych.

dalsze plany

Gubernator Nowosybirsku Region Vladimir Gorodecki po przeciąć czerwoną wstążkę Most Bugrinski entuzjastycznie zapowiedział dalsze plany budowy autostrad w skali miasta. Pierwsze i najważniejsze, zauważył, że konieczna jest budowa kolejnego mostu na rzece Ob. Dość aktywny ruch dzisiaj przypada na drogi oddechowe Chu, który przechodzi przez Nowosybirska i okolicznych elementów, takich jak Iskitim i Berdsk. Drożność odcinka drogi 50 osiągnie kolejność tysięcy pojazdów dziennie. Sytuację komplikuje fakt, że wielu ludzi żyje w tych obszarach i śledzić codziennie do pracy w mieście, a wieczorem wrócić.

Budowa obwodnicy znacznie odciążyć obszar od Leninsk-Kuznetsk do skrzyżowania z Koltsovo i Akademgorodok.

Southwest Transit planuje połączyć Chuiski oraz terytorium Nowosybirsku z regionu Kirov, łączący autostradę M-51 i M-52. Początek będzie kilka Tolmacheskogo Ordynskoego i kierunku na Wschodniej obejście płynne przejście w Gusinobrodskoe autostrady.

Most Bugrinski loguje się w tranzycie Południowo-Zachodniej. Planuje się, aby szeroką szosę z trzech pasów ruchu w każdym kierunku. Również w zadaniu, aby utworzyć ruch węzłów Most Bugrinski, które poruszają się wokół czterech obszarów miasta, przejechać przez most na Ob. Ten kierunek będzie najdłuższa droga regionu Nowosybirsku.

Kolejny most planowana jest budowa w pobliżu nasypu na prawym brzegu. Będzie łączyć ulicę Ippodromskaya o powierzchni Pracy. Władze planują aby podróżować na opłaty mostu. Czy Nowosybirsk do takiej decyzji, tylko czas pokaże.