105 Shares 3585 views

Plastikowe kliny mocujące: Dane techniczne

W ostatnich latach stały się bardzo popularne kliny mocujące. Są łatwe do dostosowania i wspierają systemy budowlane i komponenty. Bez nich praktycznie nie udaje montaż okien i drzwi w otworze, co jest bardzo wygodne, ale nadal nie jest bardzo rozpowszechnione wśród prywatnych mistrzów.


Kluczowe cechy

Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć montażowej kliny, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że mają różne rozmiary, co pozwala na wyważanie elementów budowlanych z wielką dokładnością. Mistrz należy pamiętać, że dokładność ułożenia zębów jest zapewnione, które znajdują się po obu stronach klina. Odległość pomiędzy nimi jest równa 0,5 mm. kliny mocujące mają poduszek powietrznych i zapewnić wystarczająco ciasno, co eliminuje problem zamrażania w zimie. Są w stanie zwiększyć obszar łączący 2 razy.

Pozytywne cechy klinów

Poza faktem, że przy użyciu takich produktów jest znacznie zwiększył powierzchnię przylegania, można mieć pewność, że suwak na powierzchni będzie całkowicie nieobecne. Nie można się obawiać braku otwarcia, funkcja ta gwarantuje producent, ponieważ produkty są wykonane zgodnie z dokładnymi wymiarami. Można liczyć na niezawodność produktu, który pozostaje niezmieniony nawet w ekstremalnych temperaturach (ich zakres waha się od -40 do +80 stopni). Kliny montaż z tworzywa sztucznego może trwać przez dłuższy czas, są one odporne na wszelkiego rodzaju negatywne wpływy środowiska. W czasie pracy, gdy kliny mają wewnętrzną komorę wykluczającą występowaniu mostków termicznych, które mogą wystąpić w przypadku stosowania drewna pad budowy.

Zalecenia instalacyjne

Przed użyciem montaż kliny z tworzywa sztucznego, ważne jest, aby zapoznać się z ich wykorzystaniem technologii. Produkty te są zamontowane w stałym Zespół okienny do ściany za pomocą otworów mocujących. Zestaw klocki boczne muszą być mocno, jak to możliwe, ale nie powinna być wywierana siła działania na polach profilu. Wymiary i murawa musi być wybrany w zależności od konstrukcji produktu jest zainstalowana. Kliny, montaż z tworzywa sztucznego, wymiary, które zostaną opisane poniżej, musi zostać przeniesiony dopóki element jest na właściwym poziomie. instalacyjne do montażu wzdłuż ramy okiennej. Po utrwaleniu przeprowadzono montowanych potrzebują się pozbyć sposobu montażu szwu uszczelniającego w procesie tej konstrukcji można stosować pianki lub pary taśmy barierowej.

Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat produktów instalacyjnych mistrz

Kliny, montaż tworzyw sztucznych, producent, który gwarantuje doskonałą wydajność, mają nieograniczoną żywotność. Produkty nie są w stanie absorbować wilgoć, co przedłuża aktywność życiową materiałów, które znajdują się w bliskiej odległości od produktu. Zęby po instalacji nie muszą być zdemontowane. Jest to bardzo atrakcyjna dla profesjonalnych budowniczych i rzemieślników domowych. Sprzedaż zawsze można znaleźć szeroki asortyment produktów, które mogą być wymagane dla różnych rodzajów prac montażowych. Kliny, montaż tworzyw sztucznych, producent, który mówi, że można spodziewać się redukcji w budownictwie, nie wskazują na potrzebę etapie przygotowawczym. W ten sposób zmniejsza się czas montażu 4 razy. Dane te wynikają z faktu, że przy użyciu drewnianych podkładek mistrz musiałby przygotować je z wyprzedzeniem.

Charakterystyka stosowania klinów

Podczas korzystania z klinów dla celów montażowych, można spodziewać się bardziej precyzyjne ustawienie konstrukcji w drzwiach, osiąga się to przez zmianę wysokości produktu przez tylko jeden ząb, jest ograniczona do indeksu parametrów 0,5 milimetrów.

Aparaty takie produkty spełniają wskaźniki przewodnictwo cieplne, które są charakterystyczne dla okna. Oznacza to, że przewodność cieplna zainstalowanego materiału pozostaje niezmieniona. Ze względu na fakt, że kliny mają dużą szerokość, produkt całkowicie eliminuje poślizg Podstavochny profil ramy. Kliny montażowe do okien mają równe kąty, pozwala wykorzystać je w nieparzystej liczby. Podczas instalowania tych produktów może być pokryta pianką budowlanej, która poprawia jakość okien oszczędność ciepła i zatrzymuje procesy rozpadu dziesięcioleci. kliny Technologia aplikacja eliminuje skargi, co może być związane z czynnikiem ludzkim w montażu drzwi i okien.

Różnorodność produktów instalacyjnych

Co trzeba wiedzieć przed zakupem instalacji kliny z tworzywa sztucznego? Cechy tego produktu. Tak więc, na rynku można spotkać małe kliny, które wydają się być używane podczas instalowania okien bez demontażu. Odnosi się do domów i budynków. Między innymi, takie wyroby mogą być stosowane podczas montażu podłogi z laminatu lub parkiet. precyzyjne ustawienie jest zapewnione przez specjalny zęba, odległość pomiędzy którymi wynosi 0,5 milimetra. Jeśli chcesz je kupić, można powołać się na średniej cenie rynkowej, która waha się między 3-5 rubli za sztukę.

kliny średnie

klin montażowy, którego cechy są przedstawione w niniejszym dokumencie mogą mieć średnią wielkość. Maksymalne obciążenie jednego bloku podtrzymującego 1700 kg i jest to prawdziwe dla przecięcia 100 procent. Najczęściej produkty te są wykorzystywane w montażu okien i podłóg. W tym drugim przypadku mówimy o opóźnienia regulacji. Z ich pomocą można wytwarzać i pokryć dachowych, a także montaż drzwi. precyzyjne ustawienie gwarantuje samych zębów, które są umieszczone po obu stronach zasuwy pomiędzy nimi odległość wynosi 0,5 mm. Poduszki powietrzne i dobrym rozwiązaniem w tym przypadku również mają miejsce. Kupują takie produkty mogą być w cenie, która waha się na poziomie 4,5 rubli.

kliny duże

Opisany powyżej kliny mocujące lag są średniej wielkości, podczas gdy na rynku można znaleźć duże instalacyjne. Maksymalne obciążenie jednego bloku podtrzymującego 2200 kg, u skrzyżowania 100 procent. Najczęstszymi kliny danych są wykorzystywane w montażu okien, które mają dość skomplikowaną konfigurację. Wynika to z faktu, że w tych przypadkach, wysoka precyzja jest wymagana przy demontażu okna, aby upewnić się, że nie może być w obszarze otworu. Dotyczy to na przykład budynki epoki stalinowskiej. Stosować te produkty i montaż płciami w zakresie dostosowania lag. Można spotkać je w trakcie prac dachowych, a także montaż drzwi. Dokładność wyrównania dostarczyć wszystkie te same zęby rozmieszczone w takich samych odstępach czasu. Kup kliny na rynku materiałów budowlanych może być w ciągu 7,5 rubli. do 1 jednostki. W odniesieniu do producenta, jest to najbardziej popularne produkty Firmax firm, Bauset, «KlinPlast”.

Funkcje dodatkowe kliny o różnych rozmiarach

Jeśli chodzi o małych produktów, ich długość, szerokość i wysokość 91, 43 i 15 mm, odpowiednio. Jeśli trzeba obliczyć, ile trzeba kupić pakiety do pracy, należy zauważyć, że w jednym opakowaniu zawiera 700 sztuk produktów. Jeśli chodzi o średnich klinów, ważne jest, aby pamiętać, że ich długość, szerokość i wysokość to 115, 30 i 19 mm, odpowiednio. Poprzez zakup tych produktów, należy pamiętać, że w jednym opakowaniu zawiera 600 sprzedanych egzemplarzy. Duże kliny posiadają które są tej samej długości, szerokości i wysokości 143, 43 i 22 mm, odpowiednio. Jeden pakiet będzie 200 sztuk.

Zalety plastikowych klinów do drewna

Jeśli nie możesz zdecydować przed wykonaniem instalacji, która klinów do wyboru – na podstawie drewna lub tworzywa sztucznego, ważne jest, aby rozważyć wszystkie plusy i minusy każdego z tych materiałów. Przede wszystkim należy zauważyć, że punkt, że masz drewniane kliny są wykonywane niezależnie, który nie może zagwarantować dokładne wymiary, jak to jest w przypadku łożysk z tworzyw sztucznych, które są produkowane w fabryce.

Ważne jest, aby również wziąć pod uwagę fakt, że kliny z tworzywa sztucznego posiadają doskonałą nośność, która nie zmienia się z czasem, ponieważ u podstaw produktów jest materiałem o wysokiej wytrzymałości. Nie jest drewno, które w końcu traci początkowej wilgotności, suszy i zmiany wymiarów liniowych. Z tworzyw sztucznych, w przeciwieństwie do drewna, nie gnije. Jest wodoodporna i mrozoodporna. Jeśli drewno zamoczenia, to będzie przyczyną kolejnych pęknięć. Stosowanie klinów plastikowych może być brak limitu na okres eksploatacji. Dla tego wskaźnika, plastik przedni drzewa wygrywa również.