704 Shares 9796 views

Lista filmów o seryjnych mordercach, szaleńców i maniaków, psychopatów i kanibali. Filmy nie są dla dzieci

Sporo mówi się o okrucieństwo i bezduszność maniaków, którzy zajmowali się bezlitośnie z jego ofiar. Niektórzy dyrektorzy nawet udało się opisać życie i czyny tych ludzi w swoich filmach. O zdjęciach, które mówią prawdziwych maniaków omówimy w tym artykule.


„Mordercze lato”

Film składa reżyser Spike Lee. Fabuła filmu „Krwawe Mordercze lato” opowiada prawdziwą historię o maniaka David Berkowitz, która szalała na ulicach Nowego Jorku w 1977 roku. Zabójca stalking swoje ofiary w środku nocy. Korzystnie Maniac cele były miłośników pary w samochodach. Bez kropli żal krwiożerczego zabójca strzela mu w głowę z rewolweru .44. Do dziś historia pobudza świadomość milionów jego okrucieństwa i oryginalności. Czy policja odnaleźć zabójcę, dowiadujemy się z filmu.

„Morderstwo w Heartland”

Film wykonany jest z gatunku dramatycznego thrillera w reżyserii Roberta Markowitza. Należy zauważyć, że film otrzymał pozytywną opinię nie tylko publiczności, ale także międzynarodowych krytyków.

Opowieść o wydarzeniach, które miały miejsce w 1957 roku. Seria brutalnych morderstw i niespotykanych zaszokował całą Amerykę. Charles – zimna krwią maniak, zdolnym do czynienia z człowiekiem, za kilkaset dolarów. Carol – to jego miłość, dla której gotów jest popełnić najbardziej brutalnego czynu.

Pierwszymi ofiarami są rodzice Charles Carroll, którzy nie chcą dać swoją córkę za żonę, a następnie – starca, zwolnij niewinne dowcipy o młodym człowieku. W ogóle, szlak krwi pozostawione przez miłośników na drodze do Nebraska, niekończącej się. A co będzie koniec tej historii dowiadujemy się z filmu.

„Henry: portret seryjnego mordercy”

Malowanie jest debiutanckim dziełem reżysera Dzhona Maknotona. Należy zauważyć, że film „Henry: Portrait of maniaka zabójcę” na podstawie zeznań przestępcy, dzierżyć w Ameryce w 70-80s.

Historia opowiada o życiu Henry Lee Lucas – rodem z Teksasu. On – prawdziwy krwiożerczy i bezwzględny szaleniec, który wybiera ofiary na chybił trafił z okna samochodu. Ale po spotkaniu z psychopatą, zboczeńcem Otis jego morderstwo stają się bardziej wyrafinowane i bardziej potworne.

Wiadomym jest, że Henry Lee Lucas przyznał się do ponad 300 morderstw. Do tej pory, ten człowiek spacery masę plotek i sprzecznych wypowiedzi. Powinien powiedzieć: oficjalnie udowodnione, że Henry zginął 11 osób, a pozostałe 213 spowiedzi uznać za fikcję.

"Robocza" (1988),

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 1888 roku, kiedy na ulicach Londynu szalał bezwzględnego seryjnego zabójcy przydomek Jack the Ripper.

Wiadomo, że ofiary zabójcy były prostytutki, on przeciąć gardło przed otwartym brzuchu. Usunięcie narządów wewnętrznych przeprowadzono tak dokładnie, że policja nie ma wątpliwości co do wiedzy maniaka w dziedzinie chirurgii.

Podczas dochodzenia, wielu podejrzewa, że został znaleziony. Wśród domniemanych zabójców było nawet niepłodna żona królewskiego lekarza. Ale żadna z wersji nie są wiarygodne ze względu na brak dowodów i dowodu.

Spójrz na obraz „Jack the Ripper” – a zobaczysz co ludzie mogą być okrutni.

„Zodiak”

Lista filmów o seryjnych mordercach maniaków i nadal obraz zatytułowany „Zodiak”. Taśma jest oparty na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w 1960-1970-tych w mieście San Francisco.

25 lat maniak przerażony całą Ameryką, popełnienia przestępstwa z użyciem przemocy. Wiadomo, że po każdym morderstwie Zodiak wysłał listy do policji, który wyrzucał ministrów z prawem bezczynności. Do tej pory, ani nazwa ani pochodzenie maniaka nie jest znana.

Tak, dwóch pracowników gazety miasta – Paweł i Robert – prawie rozszyfrować kod zodiaku. Ale Maniac litery było żadnych wskazówek, które mogą pomóc w dochodzeniu. Paweł i Robert zdecydował się cokolwiek było rozwikłać tajemnicę mordercę i doprowadzić go do czystej wody. I tak będzie, czy nie, uczymy się od obrazu „Zodiak”.

"Monster"

Filmy o rzeczywistych seryjnych morderców jest obraz zatytułowany „Monster”. Taśma jest oparty na prawdziwej historii, opowiada o pierwszej żeńskiej seryjnego mordercy Eylin Uornos na Florydzie.

Film opowiada o serii brutalnych mordów na tle o relacji miłości. Wuornos i Selby Ściana (ostatnia – dziewczyna, jej rodzice wysłany do krewnych na Florydzie, aby pozbyć się skłonności lesbijskich) zostały wprowadzone w jednym z miejscowych barów. Eileen natychmiast zakochuje się w pięknej, młodej kobiety. Aby zadowolić swoją dziewczynę z drogich prezentów, Wuornos ma do uprawiania prostytucji. Za każdym razem, to narasta gniew, który popycha go do brutalne zabójstwa.

Jak los dziewcząt dowiedzieć się z filmu „Monster”.

„Zamarzniętej ziemi”

Lista filmów o maniaków i seryjnych morderców kontynuuje malarstwa zatytułowana „zamarzniętej ziemi”. Taśma jest oparty na prawdziwej historii, opowiada o amerykańskim maniaka Robert Hanson, dzierżył w 70-80s. Jest udowodnione, że całkowita liczba ofiar seryjnego mordercy 17 kobiet. Policja zakłada, że było 21.

Zatem historia opowiada o Hanson – porządny człowiek, dobry ojciec rodziny, szef miejscowej piekarni. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, co Robert robi w czasie wolnym od pracy. On – bezwzględny morderca, który porwał i brutalnie rozprawiły się z każdym, kto przychodzi mu drogę.

Czy policja będzie w stanie wydostać się na szlaku krwiożerczych zabójców, uczymy się od obrazu „zamarzniętej ziemi”.

„Dusiciel z Bostonu”

Kontynuujemy naszą listę filmów o maniaków i seryjnych morderców obraz „Dusiciel z Bostonu”. Film opowiada prawdziwą historię amerykańskiego seryjnego mordercy Albert DeSalvo, który zabił 13 kobiet.

Policjant John Bottompi bada 13 brutalne morderstwa, ale nie ma bezpośrednich dowodów, żadnych świadków, a nie mogę znaleźć.

W końcu, proszę Maniac pułapce. Natychmiast po zbrodni on potrącony przez samochód, a on był zatrzymany przez policję. Zabójca jest rodzina mężczyzna – ojciec dwójki dzieci – Albert DeSalvo.

John przesłuchuje go w szpitalu, ale z powodu częściowej utraty pamięci Albert nie pamięta, co się dzieje. Zdając sobie sprawę, że najnowsza ofiara urazu głowy i nie jest w stanie go zidentyfikować, Salvo zaczyna mylić w zeznaniach.

Co dzieje się dalej dowiadujemy się z filmu „Dusiciel z Bostonu”.

"Reaper" (2002)

Inna historia mówi o zbrodniach słynnego Kuby Rozpruwacza. Tym razem morderca jest przedstawiony w filmie jako inteligentny i uroczy młody człowiek, w którym „rage” strasznych myśli.

"Memories of Murder"

Ten obraz nakręcony koreańskiego reżysera w 2003 roku. Film opowiada o prawdziwej historii, która miała miejsce w okresie od 1986 do 1999 roku w Korei Południowej. Według oficjalnych statystyk, ofiarami maniaka stał się 10 kobiet w wieku od 14 do 71 lat. Ustalono, że ofiary zostały zgwałcone, a następnie brutalnie zamordowany. Niestety, maniak nie została odnaleziona.

Tak więc obraz opowiada historię dwóch policjantów biorących udział w dochodzeniu w sprawie seryjnego mordercy. Wiele oczywiste, że ani umiejętności ani specjalnego szkolenia lub zdolności umysłowych do tego rodzaju pracy operacyjnej mają.

Po oskarżony o zabicie niewinnej osoby zarówno zgadzają się przyjąć pomoc bardziej doświadczonego policjanta z Seulu.

A jeśli będzie musiał przejść na szlaku krwiożerczych zabójców, uczymy się od obrazu „Memories of Murder”. Nasze najlepsze filmy o maniaków i seryjnych morderców trwa.

„Miasto, którzy obawiali się słońca” (1976)

Film składa reżyser Charles B. Pierce i jest oparty na prawdziwej historii, odbywających się w 1946 roku w Teksasie. Zabójca zaatakował osiem osób, z których 5 zostało brutalnie zamordowanych. Policja nie udało się znaleźć maniaka.

Film opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce w amerykańskim mieście. Zwykle wieczorem dwóch młodych mężczyzn zaatakowany przez nieznanego mężczyznę. Na szczęście ofiar udaje się przeżyć. Po tym zdarzeniu, całe miasto poddaje się panice, w obawie przed zbliżającą się strajk. To, co się dzieje: 21 dni maniak uderzy ponownie. Tym razem ofiarami są martwe.

Że będzie dalej uczyć się od obrazu „Miasto, które boi się słońca.”

„Obywatel X”

Uzupełnia naszą listę o maniaków i seryjnych morderców obrazek filmy „Obywatel X”. Film opowiada o życiu i brutalne akty Andreya Czikatiło.