275 Shares 3142 views

Wykonujemy Wiosna kwiat – różę perełek

Wyroby z koralików, są szczególnie harmonijne piękno. Ostatnio te przedmioty dekoracyjne – malarstwo, obrazy, kwiaty i Zabawki duże zapotrzebowanie. Pomagają stworzyć szczególny komfort i sprawiają, że wnętrze pokoju stylowy i jasne. Kwiaty z koralików szklanych, wygląda jak żywy, nie blakną i nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Dodać do nich proste, ważne, pień niezbędne materiały, narzędzia, jak i płatnej pracy dużo czasu. Frezowanie – żmudne ćwiczenia, wymagające wytrwałości i cierpliwości do opanowania. W tym artykule chcielibyśmy zwrócić uwagę fascynującą klasę mistrzowską pod tytułem „Narcyza perełek”. W nim możemy wytłumaczyć jak zrobić bukiet kwiatów z własnymi rękami. Jasne, słoneczne żonkile pewnością cię zadowolić i przyniesie do domu nastrój wiosny!


Odebrać dostaw

Do produkcji narcyza, potrzebujemy kilku rodzajów koralików, w tym:

  • Okrągły żółty № 11 (5 g);
  • Biały № 11 (5 g);
  • zielony № 11 (5 g).

można użyć większych perełek szklanych, w razie potrzeby, na przykład, numer 9 lub numer 8. W tym przypadku Twoje kwiaty stają się większe. Jeśli chcesz, aby bukiet żonkili – obliczyć wymaganą liczbę koralików na własną rękę. Polecamy do wytwarzania rękodzieła do zakupu wysokiej jakości czeskiej i japońskiej szklane paciorki. Tani materiał chiński może znacząco pogorszyć wygląd produktu (koraliki w różnych rozmiarach i innym kształcie). Również do pracy, trzeba drutu miedzianego (0,3 mm średnicy) i zielonej nici do dekoracji łodygę.

Dojazd do wytwarzania rękodzieła „Narcyz koralik”

Proponujemy zacząć z ustanowienia górnego płata w kształcie kielicha. Mamy splot go, będziemy z paciorków szklanych żółtych. Odcięty kawałek drutu o długości 30 cm. Wybierania na jego paciorki 15, przenieść je do środka. Przekręcać drut tak, żeby złożyć na górnej części zgrubienia jeden, pozostałe były ułożone w dwóch równoległych segmentów 7 części. Następnie przekręcić dwa końce drutu, dzięki czemu co najmniej pięć zwojów do bardziej bezpiecznego dopasowania. W rezultacie można uzyskać wydłużoną pętlę. Teraz weź inny kawałek drutu i wypuszcza jej jeden koniec 7 koralik znajdujący się po prawej stronie pierwszej pętli. Równa się końce, typ 8 kulki. Jeden z nich znajduje się w górnej środkowej, a pozostałe siedem na prawej kolumnie. Przekręcać drutu oraz uzyskać drugą pętlę, która ma całkowitą długość pierwszej części. Przez analogię możemy wykonać osiem więcej takie pętle. Jedenasty segment przewodu przewleczony przez ostatnich siedem koralikami, naciąg zgrubienie. Potem przeszedł przez drugi perełek końcowych, są po lewej stronie numeru pętli 1. W rezultacie, można uzyskać okrągłą podstawowych igła daffodil płatków. Skręty końce wszystkich przewodów, wtedy będą stanowić trzon naszej kwiatem.

Dojazd do produkcji płatków niższych romboidalne

Kontynuuj oplatania narcyz Bead sznurowania równolegle w tej dziedzinie. Cięcia drutu 65 cm. Nawleczone na jej białe kulek 4, tworząc w pierwszym rzędzie. Dalsze prace na następującym schemacie: 5-8-10-12-12-12-12-10-8-6-5-3-2 (fig oznacza ilość kawałków szklanych perełek). Otrzymasz pierwszy płatek w kształcie rombu. Jeden narcyz stopki będzie złożony z sześciu elementów. Raz oni są tkane, można przystąpić do produkcji długiej wąskiej blachy.

własne ręce, aby stworzyć jasne wiosenne kwiaty – żonkile koralikami. Schemat tkania

Arkusz narcyz składa się z dwóch połówek. Aby przeprowadzić swoją wolę, wykorzystując znane techniki równoległego oplotem. Po pierwsze, aby pierwsza część: podjęcie krople zielonego koloru i cięcia drutów 90 cm Jednocześnie będziemy kierować się następującym schematem :. 1-1-2-2-3 * 33-2. W rezultacie, trzeba mieć długi i wąski przedmiot. Teraz zrobić drugą połowę arkusza według następującego schematu: 1-2-2-2-3 * 33-2. Przed każdym cyklu sznurka kulki przeciągnąć kabel działa na pierwszą połowę strony folii między rzędami. Okazuje się długą i wąską arkusz.

Montaż szczegóły produktu

Po produkcji wszystkich elementów niezbędnych zaczynają gromadzić kwiat. Weź żółty rdzeń i przymocować do dna jej trzech białych płatków z dodatkowymi długości drutu. Staramy się umieszczać róż w kręgu równomiernie. Kolejne trzy puste zapiąć w pierwszym rzędzie, starając się uniknąć długich odcinkach. Re-fix budowę dodatkowego przewodu. Teraz weź zielone nici i połacie kwiatów łodygi, rozpoczynając pracę na dolnych płatkach. Na dole arkusza i dołączyć zakończyć dekoracji gwintu trzpienia. To wszystko – nasz jasny i piękny narcyz koralikami gotowy! Ta sama zasada splot kilka kwiatów i ozdób je w pięknym bukietem. Teraz już wiesz, jak zrobić żonkile koralikami. master class, mamy nadzieję pomóc zrozumieć technikę wykonania tej oryginalnej rzemiosła. Twórczy Ci sukces!