757 Shares 2284 views

Lek „Proginova” i ciąża: najczęściej zadawane pytania

Zanim odpowiemy na najczęściej zadawane pytania przez kobiety na temat: „preparat” Proginova „i ciąży”, kilka słów należy powiedzieć o lekach.

Oznacza „Proginova” – że jest to skuteczny lek jest przeznaczony do leczenia wystarczająco szerokiego zakresu chorób, takich jak zapalenie pochwy, brak miesiączki, niepłodność, hirsutyzm, zaburzenia układu moczowo-płciowego (dyspareunia, zapalenie cewki moczowej, zapalenie pochwy), nowotwór (rak piersi, gruczołu krokowego) , tłumienia laktacji i innych. lek może wywierać działanie przeciwmiażdżycowe i krzepnięcie feminizacji także efekt.

Składnik aktywny w preparacie „Proginova” jest estradiol – syntetyczny analog hormonu żeńskiego jajników. To narzędzie jest przypisany do utrzymania normalnego stanu hormonalnego, łagodzenia objawów menopauzy, jak również w zapobieganiu osteoporozie u menopauzy.

Lek „Proginova” i Ciąża: Czy mogę zacząć pić sam lek może, jeśli nie można zajść w ciążę?

Niezależna decyzja o przyjęciu jakichkolwiek leków w ogóle jest nie do przyjęcia, zwłaszcza hormon, lek „Proginova”. Możliwe przyczyny niewystąpienia ciąży może być wiele, a nie fakt, że przyczyną jest brak rozwoju hormonów jajnika.

Zatem powołanie funduszy „Proginova” powinno być uzależnione wyraźnych wskazań, a mianowicie niewystarczającą produkcję kobiecego ciała własnych hormonów. Fakt ten można potwierdzić dopiero po odpowiednich badaniach laboratoryjnych. Należy skonsultować się z lekarzem, który zaleci odpowiednie testy i proponował odpowiedniego schematu leczenia niepłodności. Nie zapominaj, że oznacza „Proginova” ma szereg przeciwwskazań, które są wymagane, aby uwzględnić w sposób indywidualny, w wyniku lekarz może przepisać inny lek.

Oznacza „Proginova” i ciąża: jeśli zajdzie w ciążę, czy należy kontynuować przyjmowanie leku?

Jeśli jesteś „w miejscu”, powinien natychmiast zaprzestać stosowania leku. Według podsumowania, lek „Proginova”, a ciąża nie można łączyć, jak również jego odbioru z karmienia piersią.

Chociaż po zapłodnienie in vitro , lekarz może przepisać pacjentowi leku „Proginova” i podobnych hormonów do utrzymania ciąży. Ponadto, czasami lek przepisany depresji laktacji. Ale jest to przypadek wyjątkowy.

Lek „Proginova” przy planowaniu ciąży: Jak długo jest przebieg leczenia?

środki ułatwiające wyjmowanie z form – tak zwane „kalendarz” tabletki, to znaczy, że zawartość opakowania jest przeznaczony do 3 tygodni (21 dni). Po tym kursie muszą mieć pewność, aby zrobić sobie przerwę siedmiodniowy, w celu stworzenia symulacji normalnego cyklu miesiączkowego. Jednak skuteczność tego leku – indywidualna. Wraz z pozytywnym odzewem i wiele z tych kobiet, które nawet po długotrwałe podawanie leku „Proginova” nie udało się osiągnąć pożądany rezultat.

Oznacza „Proginova” i ciąża: co strona może wystąpić efekty?

Biorąc aktywny lek wystąpiło takie nieprzyjemnych efektów, takich jak ból głowy, krwawień z macicy, tkliwość piersi i ból w nich objawów niestrawności, przyrost masy ciała, nasilenia endometriozy i innych. W czasie terapii hormonalnej z tym oznacza, niektóre z opisanych stanów może albo okresowo pojawiają się i znikają, jak opisano szczegółowo w podsumowaniu.

Leki stymulujące "Clomid", "Proginova", "Djufaston": Co to jest?

Te leki są przepisywane w celu stymulowania owulacji kompleks z bezowulacyjnych niepłodności. Również te leki mogą być przepisane w indywidualnych przypadkach, gdy istnieje groźba przerwania ciąży.

Przygotowanie „cyklopropanokarboksyamido-Proginova” – jest analogiem „Proginova” oznacza?

No lek „Cyclo-Proginova” jest środkiem do antykoncepcji hormonalnej. Lek wywołuje zmiany w błonie śluzowej macicy, co prowadzi do zahamowania zapłodnienia komórki jajowej.