156 Shares 1867 views

Solista lato szafa – Długie letnie sukienki

Przed wystąpieniem z najbardziej oczekiwanych sezonu ciepły i czuły, musisz zaktualizować swoją garderobę. A solistą w szafie w sezonie letnim może być długie letnie sukienki. Ponieważ bez wątpienia pozostanie jednym z trendów sezonu wiosenno-letniego. Pływające, a powietrze przepływające tkanin będzie można oprzeć.


Postać na długie suknie

Przede wszystkim latem długiej sukni powinien wybrać wysoką i szczupłą dziewczynę. Dla nich, oczywiście, jest to najbardziej lukratywny modelu. Ten strój podkreśli cały swój smukły kształt. Ale niskie fashionistki zrezygnować z tej styl nie jest tego warta. Tuż przy wyborze stroju najlepiej jest dać pierwszeństwo modeli z dobrze wybranym talii. Pożądane, aby wybrać styl montażu. Nosić długie letnie sukienki wystarczy wysokich obcasach. Im wyższy obcas, tym cieńszy i wygląda spektakularny jego właściciel. Jeśli – właściciel wspaniałych formach, a następnie długa suknia jest niezbędna w szafie. Prawidłowo dobrane, że umiejętnie ukryć kilka dodatkowych kilogramów. Styl dla wspaniałych pań należy płynie, ale nie baggy. Najbardziej opłacalne model – forma dopasowany top i spódnica rozszerzonym. Prawidłowo zaprezentuje dekoltu. Tak więc można bezpiecznie wybrać model z otwartymi dekolty (na przykład w kształcie litery V). Zwróć uwagę na zabarwienie swojego stroju. Aby wizualnie bardziej smukłą sylwetkę, wybierz kolor lub zwykły strój z pionowymi wstawkami.

zasady wyboru

Wybór sukienki letnie, długie lub krótkie, trzeba zwrócić uwagę na skład tkanki. Jest to pora gorąca, więc wybrać najlepsze naturalne tkaniny i oddychająca. Jedwab, len, bawełna – w takich strojach będzie łatwe i wygodne. Sukienki z tańszych tkanin i materiałów syntetycznych nie lepiej nosić podczas wysokich temperatur.

sezon 2013

W tym sezonie długo letni strój nadal zajmują ostatnie miejsce na wybiegach świata. Ale są zgodnie z ogólnymi trendami mody 2013. Najbardziej odpowiednie kolory to żółty (lub kanarek), pomarańczowy i granatowy. W tych kolorach nie można nie zauważyć otoczenia. Delikatne pastelowe kolory sprawią, że osoba, słodki i romantyczny. I to nie jest pierwszy raz, kiedy „król” w sezonie letnim staje się biały. Długie letnie sukienki w tym kolorze będą istotne dla wielu lat. Główną zasadą sukienki – czystość koloru. Jeśli sukienka jest trochę szare, a następnie można bezpiecznie pozbyć się go. Ale co nosić długie suknie? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. To wszystko zależy od celu sukni i swojej wyobraźni. Ale w 2013 roku, najbardziej istotne technika jest mieszanką stylów. W związku z tym latający sukienka szyfonowa dobrze współgra z czarnych skórzanych kurtkach lub kurtki męskiej. Przy wyborze akcesoriów preferują duże bransolety i ozdoby do włosów jasnych. Jeśli tworzysz wieczorny wizerunek, to będzie bardzo istotne sukienka aksamit. W nim będzie można oprzeć.

odkrycia

Twój idealny długie lato sukienka jest związana mieć najważniejsze – szukać i próbować. Pamiętaj główne punkty przy wyborze: podkreślają talię, wybrać kolor w zależności od trendów w modzie i rysunku, dać pierwszeństwo naturalnych tkanin, będą płacić w zestawie, wyposażyć.