630 Shares 6144 views

Alexey Zavyalov (aktor): biografia, filmografia, zdjęcia

Alexey Zavyalov – aktor, którego pamiętał publiczność przede wszystkim jako major Skriabina z popularnego programu telewizyjnego „Wars Cop”. Ten utalentowany człowiek zmarł w 2011 roku w wieku 36 lat, co było winą tragicznego wypadku. Skrzyżowane kochanków, kapryśny dyrektora, dzielny detektyw – Alex iść dobrze żadnej roli, dla której został wzięty. Dlaczego nie przypomnieć najlepsze filmy z jego udziałem i ciekawych faktów na temat życia za kulisami?


Aktor Alexey Zavyalov: Biografia gwiazdek

Przyszłość „Skryabin” urodził się w mieście Wołgograd, stało się to w grudniu 1974 roku. Rodzice chłopca stały się zwykłymi i inżynierów, którzy nie mogli sobie wyobrazić, że ich rodzina rośnie przyszłą gwiazdę. Alexey Zavyalov – aktor, który przyszedł do wyboru zawodu nie jest od razu. Naturalna ciekawość dziecka zmuszony wypróbować wiele różnych hobby.

Alosza lubił muzyki, kilka lat spędzonych studiując w szkole muzycznej, ucząc się grać na gitarze. Również zwrócił Aeromodelling, który nauczył się podstaw jednego z klubów szkolnych. Poważny w życiu przyszłej gwiazdy w sporcie. Zavyalov poczyniła znaczne postępy w wioślarstwie, lubił sztuk walki. Jednakże, jako zawodowy sportowiec, sam nigdy nie widział.

studentship

Alexey Zavyalov – aktor, którego rodzice marzyli o obejrzeniu kontynuatorem swego rzemiosła. Ulegając perswazji, studiował przez kilka lat w szkole Matka i ojciec z fizyki i matematyki, a następnie stał się uczniem Wołgograd Polytechnic Institute. Uzyskaj chłopcem stopień technika nie udało, bo szybko zdali sobie sprawę, że absolutnie nie ma plany.

Rzucanie Institute, Zavyalov nagle udał się do stolicy. Raz w Moskwie Aleksiej pierwsza próba wszedł słynny „Pike”, szef jego kurs był Shlikov. Na studenta „major Skriabina” niewiele wiadomo tylko, że ma w ubiegłym roku zaczęły pojawiać się w Teatrze Wachtangowa.

Praca w teatrze

Alexey Zavyalov – aktor, którego istnienie było pierwszy dowiedział bywalców Wachtangowa teatr, który stał się człowiekiem dla stałej pracy po ukończeniu studiów „Pike”. Właściciel urodą i budowania silnych dyrektorów postrzegane przede wszystkim jako pozytywne znaki. Trudno jest wymienić wszystkich znanych produkcjach, w których na początku twórczych sposobów mógłby uczestniczyć Alex „Amphitryon”, „Kaligula”, „Maskarada”, Wśród najbardziej udanych jego obrazów – ukochana caryca Katarzyna II hrabia Orłow, którego grał w „Royal Hunt”.

To ciekawe, że nawet wtedy nie tylko pierwszym fanów, ale również przez kolegów podziwiał talent, który został obdarzony początkujący aktor Aleksiej Zavyalov. Biografia gwiazdek oznacza, że Maryja Aronov mówił o nim jako artysta z potencjałem pozazdroszczenia, ma dar improwizacji. W tej samej opinii o młodego człowieka odbyła Sergei Makovetskii, przewidywania przed sobą świetlaną przyszłość.

główną rolę

Zavyalov pierwszy znajomy ze światem kina był jeszcze w jego lat studenckich. Raisa Shebeko zaprosił utalentowanego młodzieńca w swoim krótkim filmie „Gra” Mały Książę”. Niestety, dzisiaj znaleźć taśma ta jest niezwykle trudne, sława Alexey mała rola nie przyniósł.

Ta popularność nie przedstawiła projektu telewizyjnego „Wars Cop”, w którym aktor gwiazdką Alexey Zavyalov. biografia gwiazda twierdzi, że rola majora Skriabina dostał przyszedł na casting bez większych nadziei. Wcześniej, młody człowiek nie musiał grać policjantów.

Stanislav Skryabin stał się jednym z ulubionych bohaterów serii „Wars Cop” fanów. Major – najlepszy przyjaciel głównego bohatera powieści, zawsze gotowy do pomocy przyjaciela, ramię oprzeć.

Większość filmów i seriali TV z jego udziałem

Nowe tysiąclecie okazał się szczególnie udany dla młodego mężczyzny, dyrektorzy poważnie zainteresowani takimi utalentowanej osoby jako Alexey Skriabina. Aktor pozytywnie z krajowych gwiazd filmowych z wybrzuszenia biceps, tylko umiał strzelać piękne sceny walki i pościgi, które w tym czasie zalane ekrany.

„Duże Skriabina” reżyserzy chętnie powierza rolę inteligentnych, inteligentnych znaków. Widzowie pamiętał go na takich projektach jak „adiutantów miłości”, „Dzień Gniewu”, „śmietanki”, „Atlantis”. Aleksy nie był jednoznaczny rolę, jeśli w „Dzień Gniewu” społeczeństwo widzi go jako dzielnego detektywa w szorstkim „adiutant miłości” jest łatwo przekształcona w wyrafinowanej mieszkańca 19 wieku.

życie osobiste

W środowisku, wykonane gwiazdy filmowe często zmieniają małżonków, ale trend ten nie obsługuje aktor Alexey Zavyalov. Żona, Maria, którą poznał w 2000 roku i który prawie natychmiast złożył ofertę, była jego prawdziwa bratnia dusza. Wybrany Aleksiej nie miał stosunek do świata kina, pracował jako fotograf. Interesujące jest to, że przed spotkaniem z gwiazdą osobistego życia Maryi pozostała „za kulisami”, nie był widziany w skandalicznych powieści.

Narzeczeni po ślubie zamieszkał w apartamencie z dwoma sypialniami, uzyskane przy pomocy znajomego Alexey Olega Menshikova. Nie wahaj się z narodzinami potomka, niemal natychmiast mieli pierworodnym, otrzymał imię Aleksandra. Po kilku latach chciał innego dziecka Alexey Zavyalov aktora. żona Masłowa Maria urodziła swojego drugiego syna, nazwany po ojcu. Jeśli wierzyć wspomnienia bliskich przyjaciół, utworzonych w 2000 roku, rodzina była silna, zwarta. Alexei i Maria dużo czasu na wychowanie dzieci, starał się być synami najlepszymi przyjaciółmi.

niebezpieczne hobby

W ostatnich latach swego życia, „Duże Skryabin” zaczął się chwiać w poprawność wyboru kariery. On rzadko zgadzają się na propozycje reżyserów filmowych, brał udział w mniejszej liczbie występów. Alex próbował przetestować swoje możliwości w innych obszarach, dużo czasu do pracy w radiu, aktorstwo głos jest zaangażowany filmy.

Pojawienie ekstremalnych hobby – coś, bo z tego, co zostało utracone w wyniku aktora Alexey Zavyalov. Rodzina nie pochwalam jego nagłej pasji do wyścigów motocyklowych, spadochroniarstwo. Zwłaszcza przeciwko żona zarzut, że już w tym momencie zaniepokojeni złym uczuciem. Niestety, jej obawy nie były bezpodstawne.

śmierć

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w sierpniu 2011 roku. Mało Aleksiej, jego krewni i przyjaciele mogą sugerować, że aktor ósmy skok ze spadochronem będzie jego ostatnim. Miał miejsce wypadek z winy innego spadochroniarz, który w tym czasie był w obliczu redukcji spadochron „major Skriabina.” Gwałtowny spadek inicjatora wypadku zginął od razu, a Zavyalov został przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Spędziłem trochę czasu w Instytucie Sklifosovsky Zavyalov Alexey (aktor). Żona i dzieci przeżyła kilka ciężkich tygodni, podczas gdy lekarze walczyli o życie głowy rodziny w stanie śpiączki. Żona Maria cały czas spędzony z nim, nawet podjął próbę wysłania swojego męża do szpitala niemieckiego, ale jego stan jest całkowicie wykluczyć taką podróż. Aktor, który miał upadek z około 20 metrów wysokości, nie było 30 września 2011 r pogrzeb gwiazdy miały miejsce na Cmentarz Chowański. Według kolegów, Zavyalov umarł, a nie mając czasu do odegrania swoją najlepszą rolę.