98 Shares 6100 views

Osada domek „Zamknij”: problemy z terminem, opinie

W obecnych warunkach, większość mieszkańców wszelkich starań, by zamieszkać w strefie czystego, świeżego powietrza, nie czuć zgiełku i hałasu, ale nie stracić kontaktu z cywilizacją, która w pełni posiada metropolię. I wnioski takie są w stanie sprostać wsi domek „blisko”. Znajduje się on na przedmieściach stolicy północnej, a dokładnie – w miejscowości Mistolovo (7 km od obwodnicy).


opis

Cottage Village „blisko” – to rodzaj kompromisu pomiędzy komfortem dziennym i swobodę ruchów. Dogodna lokalizacja umożliwia osobie korzystać z całego arsenału zalet miasta i wioski tożsamości cywilizacyjnej.

Stworzenie planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości mieszkalnych są obsługiwane przez ekspertów z Finlandii, a na projekt architektoniczny specjaliści pracują w Kanadzie.

Pierwszym są lepsze od innych świadomy wszystkich zalet wygodnego i spokojnego życia w harmonii z naturą, biorąc pod uwagę specyfikę tego klimatu Rosyjskiej. Ten ostatni z kolei zrozumieć sens w sobie komfort i piękno, które powinno mieć każde gospodarstwo domowe.

Realizacja powyższego projektu jest firma „PetroStil”. Na rynku deweloperskim jest tam od ponad dwóch dekad. Jej credo – budowa wysokiej jakości i nowoczesnego życia. Na tej „PetroStil” szuka znanych projektantów i planistów.

Zakres obiektów mieszkalnych

Prosty laik warto wiedzieć, że wieś domek „blisko” to kompleks, który zawiera szereg stopni opcji mieszkaniowych komfort. Potencjalny nabywca może nabyć osiedlowej domowego 120 „kwadratów” z ziemi (4-6 ha). Ponadto oferowane do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 150 m kw. mz ziemi (6-8 akrów). Ale dla bardziej zamożnych w sklepie Powierzchnia obiektów 180 „kwadraty” z ziemi (7-9 ha).

Obiekty są budowane na technologii murowanej. Cottage Village „blisko” – to nie tylko duży dom, ale również przytulny dom. Ich powierzchnia zmieniać się w zakresie od 57 do 167 tys. metrów.

W sumie, 16 takich obiektów wykreślić 1,5 splot oraz przestrzeń na dwa samochody są wykonywane dla każdej sekcji.

Ale to nie wszystko! Jeśli zdecydujemy się na wsi domek „Zamknij” jako stałego pobytu, a następnie rozważyć propozycję na zakup mieszkania w budynku trzypiętrowym i terenów. Oferuje jedno-, dwu- i trzy-pokojowe apartamenty o różnej wielkości.

Tak więc, nawet najbardziej wyrafinowanych i wymagających klient może znaleźć odpowiednią opcję.

Nie można zadowolić klientów i stopień wyposażenia lokalnej infrastruktury. „Close” – ogrodzony rozwój, przeglądy, które są zdecydowanie pozytywne. Mimo to, na miejscu jest przedszkole, supermarkety, place zabaw, apteka, parki publiczne. Ponadto wioska ma ścieżek spacerowych i ścieżek rowerowych. Teren jest strzeżony przez całą dobę.

Kompleks ten wyposażone we wszystkie niezbędne media: woda, energia elektryczna, zasilacz gazu, ogrzewanie do kanalizacji.

Stopień gotowości obiektu

Kompleks mieszkalny budowany w trzech etapach.

Wielu, oczywiście, zainteresowany w pytaniu o tym, kiedy będzie całkowicie gotowy, aby przejść w wiosce domków „blisko”. Termin zakończenia pierwszego etapu jest określony na rok 2016, drugi – w 2017 r.

Jak się tam dostać

Aby przejść do północnej stolicy wsi Mistolovo iz powrotem bardzo łatwe. Jeśli masz prywatnego samochodu, a następnie usługa jak dwóch dróg: przez Engelsa Avenue i Alei Kultury. Można również korzystać z transportu publicznego. Autobus kursuje regularnie od „blisko” w Petersburgu. Dostępność interchange w pierścieniu (7 km od wioski z domkami) pozwala na 30 minut. znajdować się na terenie lotniska lub ośrodku. W dziesięć minut jazdy od wioski Mistolovo są jak dwa „podziemny” stacji „Parnassus” i „Diewiatkino”. Przed drugą stację do autobusu 01 przebiegów.

ceny

Jeśli nabywca rozważa zakup domku 120-150 metrów kwadratowych. m., wraz z gruntem (4-8 akrów), najtańszy obiekt w tym segmencie szacuje się na 6 milionów rubli.

Ci, którzy chcą kupić część kamienicy od 90 „kwadratów” musiał bulić około 3 milionów rubli. Apartamenty od 35 do 78 tys. m będzie kosztować co najmniej 1,7 miliona rubli.

opinie

Niewątpliwie „PetroStil” stworzył na terenie wsi Mistolovo niemal wszystkie warunki do wygodnego życia. Po zakończeniu pewnej części mieszkańców stolicy północnej wymagane, aby przejść do wioski z domkami „zamknięty” (St. Petersburg). Recenzje tego obiektami krajów wskazują, że deweloper był w stanie zrealizować założonych celów oraz do popytu mieszkaniowego. Potencjalni nabywcy zostały już docenione na dogodną lokalizację kompleksu mieszkalnego. duże centra handlowe znajdują się w pobliżu, "Auchan", "Ikea", "OBI". Jest również bardzo wciągająca bliskość sportowych wsi i lokali rozrywkowych, w tym korty tenisowe, teren narciarski, konny klubu.

Odbiorców, jak i jakość budowanych osiedli. Są zadowoleni, że w projekcie zaproszono zagranicznych ekspertów, którzy są uznanymi ekspertami w dziedzinie planowania i projektowania. Rosjanie są teraz coraz częściej odmawiają obudowie, która jest zbudowana pracowników migrujących z krajów sąsiednich, aby powierzyć ten biznes prawdziwych profesjonalistów.

Jednak niektóre opinie na temat wspomnianego rozliczenia nie jest pozbawiona negatywnych konotacji. W szczególności, klienci nie lubią tempo budownictwa mieszkaniowego. Według nich, jest on zbudowany wystarczająco szybko.

problemy

Tak, zalety, że wieś domek „blisko” (St. Petersburg) obfitują. Ale w maści, niestety, nie było bez łyżkę smoły. Trudności mogą pojawić się, gdy przychodzi do definicji statusu organizacyjno-prawnej rozstrzygnięcia. W jakiej formie będzie to kontrolę? Jako ogólną zasadę należy stworzyć lokatorskie. Jednak prawo nie reguluje rozwiązanie tego problemu, jeśli chodzi o domku.

Jest to bardzo trudne do utworzenia partnerstwa i własności właścicieli, jak procedura utworzenia tej struktury jest regulowany w kilku aktach prawnych: „Na stowarzyszeń ogrodowych i daczy non-profit” LC, SC, oraz ustawy federalnej

Teraz rozważmy sytuację, w której zbudowany i zamieszkany dom wsi „blisko”. Problemy oczywiście wynikać z przebiegu walnego zgromadzenia. Chodzi o to, że jest to trudne do osiągnięcia kworum, ponieważ nie wszyscy właściciele domów i mieszkań mieszkają tu na stałe, więc ważne pytania, decyzja może być wielokrotnie odkładane.

Trudności woli i determinacji całkowitych aktywów. Tu znowu możemy mówić o luki prawnej, ponieważ ta sprawa nie została rozwiązana na poziomie legislacyjnym.

Ponadto, istnieje wiele pytań i przy podziale obciążeń między rzędu właścicieli nieruchomości w KP.

wniosek

Ale w ogóle, oczywiście, perspektywy mieszkańców „blisko” Osada domek otworzył APB. mieszkańcy miast nie trzeba zmieniać rytm życia, który jest uzupełniony przez spacer po lesie lub przyjemnych spotkań w ognisku wieczorem.