86 Shares 6869 views

Co to jest ICE TV: rozumiemy

W ostatnich latach wiele z nich jest zaniepokojony pytanie, co jest ICE TV? Jednostki te są dobrze sprawdzone i udało się zdobyć największą popularność. Koszt tego typu telewizora jest stopniowo zmniejszana, tak że stają się one bardziej dostępne. Nie każdy rozumie, co jest ICE TV, więc należy zrozumieć zasadę jego pracy, omówić wady i zalety związane z technologią produkcji.


W rzeczywistości urządzenie jest telewizor na ciekłych kryształach, znamienny tym, że ekran jest oświetlona przez diody LED. We wcześniejszych modelach telewizorów LCD wykorzystują lampy na podstawie zimna katoda. Należy powiedzieć o korzyściach płynących z użyciem tablicy LED na światło. Producenci sugerują znaczny wzrost jakości obrazu. Istnieje wiele parametrów, które mają bezpośredni wpływ na sposób widzowie postrzegają obraz. Przyjęli do poziomów jasności, kontrastu, głębokiej czerni i jakości kolorów. W większości przypadków, TV oparte ICE oświetlenie daleko od ich odpowiedników.

Jeśli mówimy o tym, co jest lód telewizji, to znaczy, że powyższa funkcja związana z konstrukcji tablicy LED. Podczas regulacji poziomu diod luminescencyjnych jest całkiem możliwe uzyskanie precyzyjnej regulacji rozjaśniania lub ciemnienie pewnych obszarach ekranu. Dioda jest wyłączona, nie tworzy żadnego blasku, więc grupa wyłączony diod tworzy całkowicie czarne obszary. Dzięki zastosowaniu tej technologii można osiągnąć głęboki czarny kolorowy wyświetlacz, a także doskonały kontrast. Ogólnym odwzorowanie kolorów staje się również znacznie lepiej, co ma pozytywny wpływ na jakość obrazu. W związku z emisją ICE telewizorów LCD LED posiada ekran o wysokiej jasności. Korzystanie z diodowym pozwala, aby większość z parametrów, które są odpowiedzialne za jakość obrazu wyjściowego jest znacznie lepsza. Znaczna redukcja zużycia energii jest kolejnym ważnym atutem.

Mówiąc o tym, co jest lód telewizora, należy wspomnieć, że produkcja nie używa szkodliwych aerozoli i rtęci, a to ma korzystny wpływ na bezpieczeństwo środowiska. W oświetlenia LED może być stosowany jako monochromatyczne i trójkolorowych diod LED, co może znacząco zwiększyć liczbę wyświetlanych kolorów. Przyjmuje się powszechnie używać oświetlenia z białych diod LED, które zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów z obrazem.

Najpopularniejsze telewizory ICE produkowane z wykorzystaniem technologii „Local Dimming”, odpowiedzialny za lokalną ściemniania. Zgodnie z tym, sterowanie LED odbywa się w grupach od kilku pojedynczych elementów. Wadą tej technologii jest możliwość pojawi się w wyświetlanym obrazie złej jednorodności. Zazwyczaj jest to pojawienie się jasnych plam w miejscach z jasnym podświetleniem i ciemnych plam, gdzie światło jest całkowicie wyłączone.