228 Shares 2762 views

Struktura ludzkiego penisa

Anatomii Oczywiście wiadomo, że prącia (penisa) reprezentuje jeden z korpusów jak rozrodczego, układu moczowego, i służy do usuwania z płynu nasiennego moczu i kopulacji. Jeśli weźmiemy pod uwagę strukturę penisa, należy stwierdzić, że ma tył – korzeń, dzięki czemu jest on dołączony do kości macicy, środkowa część – beczki, składający się z przepastnych dwóch ciał wypełnić płynów krwi podczas erekcji, dzięki czemu penis staje się twardy oraz wzrost wielkości. Posiada również przednią część, kilka pogrubioną – głowa, korona penisa nie ma.

Tak, zaczynają badać strukturę ludzkiego penisa, będziemy, z jego środkowej części – bagażnik (ciała).

Lufa składa się z gąbki i dwóch ciał jamistych, przy czym komora składa się z ciał jamistych, że wypełnienie z krwią podczas pobudzenia seksualnego. W tym przypadku, penis szybko zmieniany (potrójne), staje się mocny i elastyczny, co oznacza, że dochodzi do erekcji. Dalej, przepływ krwi jest regulowany odpływ aż wytrysku, następnie kończy się montaż i krew, odpowiednio, na odwrót.

Korpus cavernosa są przedstawione w postaci dwóch wydłużonych korpusów kształt cylindryczny nieco zaostrzoną krawędzią, które są zamocowane na publiczne kości miednicy, tworząc nasady penisa.

Struktura ludzkiego penisa jest usytuowana tak, że cewka moczowa rozciąga się wewnątrz prącia gąbczastego ciała (od ciał jamistych), otwiera on kanał, który gruczołów wydzielających tajny intensywnie po wystąpieniu pobudzenia. Ten sekret promuje kanał nawodnienia.

Szef penis jest pokryty czerwonawym skóry z dużą ilością gruczołów, które produkują smermu i dużej liczby zakończeń nerwowych. Zawsze pozostaje miękka, wprowadzając tak zwany bufor pomiędzy cząstkami stałymi a tkanki jamistej kobiety.

Obejmuje ona głowicę napletka penisa (może to być inny rozmiar), których usunięcie stanowi wczesny wiek, aby uniknąć występowania różnych procesów zapalnych, które mogą powodować choroby, prącia, takich jak rak.

Należy stwierdzić, że napletka składa się z części zewnętrznej (nie do odróżnienia od skóry), a wewnętrznymi (miękka) liści. Między warstwą wewnętrzną i penis jest wnęka, która otwiera się w przedniej części otworu. Struktura płci każdego przedstawiciela silniejszej członka seks jest tak, że napletek ma możliwość łatwego przemieszczania się nazad, głowa narażona jest i jest wliczone w napletka przestrzeni, podkreślając szczególną tajemnicę, która wzmacnia to przesunięcie.

Na dolnej stronie napletka penisa jest połączony z tak zwaną uzdę głowicy, to znaczy fałd skóry, wewnątrz którego testowana nerwy i naczynia krwionośne.

Tak więc, narządy płciowe u mężczyzn są podzielone na wewnętrzne i zewnętrzne. Narządy wewnętrzne zapewniają poczęcia, co zaowocowało nowym życiu, podczas gdy na zewnątrz są bezpośrednio zaangażowane w akcie seksualnym.