805 Shares 9286 views

Metoda Czyngis Khana: oczyszczanie organizmu z czosnkiem

Ludzie codziennie dba o czystość swojego ciała, ponieważ dobra higiena pomaga mu zachować zdrowie. Dlaczego więc niewiele osób pamięta o czystość swoich jelitach? Biorąc leki, złe odżywianie, słabe środowisko narządów trawiennych wyrządzić szkody.


Naukowcy udowodnili, że żużel zatkane jelita grubego może stać się źródłem poważnych chorób, organizm jest wtedy w stanie nietrzeźwości.

Oczywiście, to wszystko składa się w ciągu roku nie, ale niezdrowy tryb życia i zła dieta to tylko przyczynić. Oczyszczanie To – działalności każdego z nas.

pielęgnacja ciała

luz pasożyt, żużlowanie – to jeden ze sposobów, aby pozbyć się ewentualnych toksyn, które gromadzą się w czasie. Po oczyszczeniu jelita organizmu czosnku eliminuje psucie mas są siedliskiem E. coli (tak zwana metoda Chingizkhana).

Pasożyty (przegląd stosowanie wyrobu czyszczącego pokazanego poniżej), a tym samym także opuszcza ciało. Uważa się, że może to spowodować wymywanie korzystnej mikroflory bakteryjnej przerost. Ale to jest błędne. Jelita ciała wtedy zaczyna działać normalnie, flora odzyskuje.

Obrażenia od robaków

Worms – najczęstszym źródłem toksyn i zanieczyszczeń. Mają człowiek ma wszystkie składniki odżywcze, które są w żywności, zamiast pojedynczych produktów własnej zdolności do życia, trujące organizm. Gdy zatrucie robak i odżywianie i życie normalnych ludzi poczuje zmęczenie, złe samopoczucie, czasami znacznie schudnąć. Lekarze zdecydowali, że przyczyną głównej ilości chorób przewlekłych są robaki.

Pasożyty nie mieszkają w jednym cienkim. Część ich typów można znaleźć w płucach, wątrobie, naczyniach krwionośnych, mięśni, mózgu i gałek ocznych. Ogromna kumulacja pasożytów prowadzi do uszkodzenia narządów, dlatego ludzie mogą nawet umrzeć. Dlatego konieczne jest, aby przeprowadzić odrobaczanie co najmniej raz na 6 miesięcy.

oczyszcza organizm

Pozbądź głównej ilości szkodliwych bakterii, pasożytów jelitowych może być prosty czosnek. W pewnym momencie żołnierze Czyngis-chana stosowany na wszystkich unikalnych właściwości czosnku ma na ludzkie ciało antybakteryjnym, czystek, immunomodulujące, antihelminthic, aktywności przeciwgrzybiczej. Ponadto, produkt ten ma działanie usztywniające na organizm.

Istnieje opinia, że czosnek stosowany przez samego Czyngis-chana, po jego żołnierzy w kampaniach wojskowych dotkniętych różnymi chorobami. A jak wiemy, to leczenie było skuteczne. Dzisiejsi lekarze wzięli sposobu Czyngis-chana (obrany czosnek) do eksploatacji, opracowaliśmy dwie techniki – Slow i szybko oczyścić przed pasożytami. Najlepiej jest czyścić czosnku na jesieni. Będziemy teraz spojrzeć w obie strony.

Właściwości i dobroczynne składniki czosnku

Charakterystyczny zapach rośliny dają olejki eteryczne zawarte w niej w dużych ilościach. W składniku czosnku addycji obejmuje ponadto witaminę C, jod, witaminy z grupy B, lotne i polisacharydy. Ogromna ilość pierwiastków śladowych, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu.

z wyjątkiem przeciw robakom czosnek przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, działanie antybakteryjne. Kiedy uszkodzenia mechaniczne wydaje allicyny (silny naturalny antybiotyk), tracąc swoje właściwości obróbki cieplnej. W konsekwencji, czosnek jest najbardziej przydatna w swej surowej postaci. hamuje również syntezę cholesterolu i zapobiegania raka jest również bardzo skuteczna, zmniejsza możliwość powstawania nowotworów złośliwych kilka razy.

Szybka metoda oczyszczania

Ciało rozpocząć zwalczanie szkodników potrzebne do przygotowania. W tym przypadku jelito musi być w połowie pusta, zatem ostatni spożycie żywności później niż godzina ósma wieczorem nie może być. Około 10 pm to jeść 2 łyżki kapustą i ogórkiem kiszonym, które można wymienić w przypadku braku kwaśne jabłko. Następnie bierzemy czosnek. Sposób genghis Khana których opinie są wymienione w poniższej artykułu wynika, że 200 g produktu, pociętych płytek, to jest konieczne, bez żucia, połykania.

Z pomocą łyżeczki jest bardzo wygodne, aby wpisać w małych porcjach. Popijając solanki z pomidorów, ogórków, kapusty kwaszonej. Świeżo wyciskane soki połączone, sok pomidorowy są również odpowiednie, najlepiej jest kombinacją marchwi, selera, jabłka. Jeśli odczuwa dyskomfort w żołądku, to jest możliwe, aby ruch kołowy delikatny masaż.

Zaczynając od rana następnego dnia, a nawet do 4 godzin, można jeść tylko kapusta kiszona, ogórki, marynowane. Warto zauważyć, że w trawieniu czosnku pojawiają się gazy do śmiertelnych pasożytów. Solanka lub inny zasolenie w procesie początku wędrować. Konieczne jest, aby szczególną lewatywę oczyszczającą, aby wyjść z ciała całkowicie osłabionych i martwych osobników.

łagodny sposób oczyszczania (powolny)

To jest bardziej łagodny sposób Czyngis-chana. Konieczne jest każdej nocy, aby jeść głowy czosnku, drobno posiekane. Gdy tylko na drodze połknąć bez rozgryzania. Pij jabłka śliwki, sok pomidorowy, tylko że był świeżo wyciskany i naturalne.

Wstęp jest dozwolone, aby rozpocząć z małą głową, a wzrostem wielkości uzależnienia. Pozytywne zmiany można zaobserwować po 1 tygodniu – skóra staje się czystsze, keratomas zniknie, zacznie być obserwowana poprawa w naczyniach krwionośnych mniejsze.

skutki uboczne

Metoda Chingizkhana ma pewne skutki uboczne. Od początku tych procedur mogą być gazy z silną nutą czosnku, mówiąc, że zwalczanie pasożytów odbywa się prawidłowo. W tym przypadku, pożądane jest, aby radzić sobie z czystek w czasie wakacji lub w weekendy. Powodem jest to, że toksyny mogą uciec przez pory razem z czosnkiem. Im bardziej organizm jest pod wpływem alkoholu, tym bardziej jest nieprzyjemny zapach.

Jednak nie tylko takie skutki uboczne ma metodę Chingizkhana (czosnek pożądane jest, aby używać młody). Po oczyszczeniu skóry pochodzących zapach szybko wraca do normy, z oddechem, nawet jeśli czyszczenie będzie bardzo świeże. Może pojawić się ból głowy, prawdopodobny niewielki detoksykacji, nieżyt nosa. Możliwe objawy wysypki na skórze w postaci trądziku, z pewnymi swędzenia. Jednak warto zauważyć, że bez niego nie działa, wszystko szybko mija z końcem procedur.

Moc po czyszczeniu

Metoda Czyngis Khana wiąże się z przestrzeganiem prawidłowego odżywiania po jego zakończeniu. Pełnoziarnista chude owsianka, gotowane lub świeże warzywa, dieta gotowane mięso (pierś z indyka lub kurczaka).

Jedz jak to jest konieczne, w tym przypadku jest to możliwe, aby uniknąć ponownego pojawienia się pasożytów. Dla szybkiego odzyskania mikroflory jelitowej należy wydać na napój kurs probiotyków również. Zaleca się stosowanie miesięcy od różnych produktów mlecznych.

Przeciwwskazania

Metoda Czyngis Khana ma przeciwwskazań. Zanim zaczniesz go używać, należy skonsultować się z lekarzem. Pomimo faktu, że czosnek jest uważany niemal panaceum na różne choroby, istnieje szereg przeciwwskazań. On nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Należy być bardzo ostrożnym, aby uciekać się do jego zastosowania do osób z różnych przewlekłych chorobach układu pokarmowego, a także chorób serca. nie powinny być podejmowane na padaczkę, hemoroidy, problemy z nerkami. Sposób czyszczenia według Chingizkhana musi być szczególnie ostrożnie gipotonikam, ponieważ duża ilość czosnku znacznie obniża ciśnienie krwi.

Czyngis-chan jest metoda: Opinie

Przeczytaniu opinii o tej metodzie, możemy stwierdzić, że skutecznie pomaga w zwalczaniu robaków. W tym przypadku, ludzie powinni dokładnie rozważyć przeciwwskazania, tak aby nie pogorszyć istniejących chorób.