380 Shares 3127 views

Jak skonfigurować Internecie pod adresem „Tele2”? założyć nieograniczoną Internet w instrukcji „Tele2”

Prawie każdy obecnie preferuje się połączyć z Internetem w telefonie, aby zawsze i wszędzie mieć podłączenie do sieci World Wide Web. Mobilny Internet daje możliwość w dowolnym momencie w celu sprawdzenia ich e-mail, pobieranie i odtwarzanie różnych aplikacji i gier, sieci społecznych interakcji z przyjaciółmi z całego świata, a także wiele innych korzyści państwu. Ale nie każdy smartphone użytkownik może samodzielnie skonfigurować Internet w telefonie. Wiele osób pyta o sposób konfiguracji Internetu w „Tele2”. Dlatego w tym artykule omówimy je szczegółowo.


Metody telefony Ustawienia internetowe

W celu rozwiązania problemu, jak skonfigurować internet nieograniczony na „Tele2”, są 2 główne sposoby: automatyczne i ręczne strojenie.

Automatyczne strojenie jest wykonywane po podłączeniu karty „Tele2”. Przez dwie godziny na smartphone przyjść ustawienia internetowe, MMS, WAP. A gdy ustawienie ręczne trzeba utworzyć własny profil, aby połączyć się z Internetem.

Otrzymuj automatyczne ustawienia

Aby otrzymywać automatyczne ustawienia, możesz udać się do gabinetu i tam je zamówić lub po prostu zadzwonić do operatora.

Aby uzyskać ustawienia za pomocą osobistego konta użytkownika, należy wykonać procedurę wydawania zezwoleń na oficjalnej stronie o nazwie operatora i natychmiast po tym możemy zamówić ustawienia telefonu. typ telefonu jest wybrany ze specjalnej listy. Po tym, ustawienia zostaną wysłane do jego pokoju. Chcą, aby zapisać, a następnie ponownie uruchom gadżet. Następnie można korzystać z Internetu.

Można również zadzwonić pod bezpłatny numer 679. krótkiej Będziesz musiał wywołać model telefonu, a następnie, w ciągu dwóch godzin, zostanie wysłany do żądanych ustawień. Powinny one zaakceptować i zapisać, a następnie ponownie uruchomić urządzenie, aby sprawdzić, czy Internet działa.

ustawienie ręczne

W tym celu wszystko ręcznie, trzeba znaleźć ustawienia internetowe w telefonie:

 • Pamiętaj, aby patrzeć, czy istnieje „Tele2” w „profilach internetowych”. Jeśli go tam nie było, to trzeba utworzyć nowy profil. Nawiasem mówiąc, każda nazwa może być wprowadzone do niego.
 • To jest po adresie strony domu, aby – dla „Tele2” jest m.tele2.ru.
 • „Access Point” będzie wyglądał następująco: internet.tele2.ru i „Connection Type” dla prawie wszystkich urządzeń – GPRS ..
 • Nazwa użytkownika i hasło nie trzeba uczcić.
 • Serwer proxy może być wyłączona, ponieważ nie jest ona potrzebna.
 • Jeżeli nie jest podłączony do Internetu po tych działaniach, trzeba sprawdzić, czy transfer danych telefon jest włączony. Jeśli to nie zadziała, należy ponownie uruchomić smartphone.

Po tym, Internet powinien działać.

Jak podłączyć Internet Tele2 na Androidzie w wersji 2.3

Jak skonfigurować Internet w „Android”:

 1. Aby połączyć trzeba przejść do menu „Sieci bezprzewodowe” poprzez „Ustawienia”.
 2. Tam znaleźć w sekcji „Sieci komórkowe”. Następnie należy kliknąć na przycisk „Access Point (APN)”.
 3. W tym oknie należy wprowadzić „nazwa” – Tele2 Internet, zgodnie APN – internet.tele2.ru.
 4. Ponadto należy umieścić wartości MNC i MCC 20: 250.
 5. Typ kolumna APN musi określić – domyślne.
 6. Menu „Opcje” należy zapisać te ustawienia.

Po ponownym uruchomieniu komputera, telefon się uruchomi Internet.

Połączenie internetowe "Tele2" Android OS, wersja 4.0.3

Zobaczmy, w jaki sposób skonfigurować internetu w „Android”, „Tele2”:

 • Najpierw trzeba przejść do sekcji zatytułowanej „Ustawienia”, a następnie znaleźć w menu „Wireless”.
 • Następnie przejdź do menu kontekstowego „Sieci komórkowe”.
 • Po tym, wiersz pod tytułem „Tworzenie APN” będzie musiał wprowadzić dane o ustawieniach internetowych.
 • W oknie, które zostanie otwarte, wprowadź „nazwa” – Tele2 Internet, w polu APN – internet.tele2.ru.
 • Wartości MCC 250 MNC i 20.
 • Nazwę użytkownika, hasło i ustawienia proxy nie są wymagane do wypełnienia.
 • Wprowadzone dane są zapisywane za pomocą menu „Opcje” – menu „Zapisz”.
 • Następnie należy ponownie uruchomić smartphone.

Jak skonfigurować Internet „Tele2” na iPhone

Aby skonfigurować sieć w iPhone, trzeba najpierw przejść do menu „Ustawienia”, a następnie znaleźć w „komórkowa”. Następnie należy wybrać parametr APN „Mobile Data Network” i pamiętać internet.tele2.ru.

Nowe modele iPhone'ów ustawienie odbywa się nieco inaczej. W menu „Ustawienia” należy kliknąć na tej pozycji jako „Mobile”, a następnie przejść do kolumny „Dane Mobile”. Następnie włączyć funkcję 3G. A potem możesz kliknąć na wierszu „komórkowej”. W tej konfiguracji jest kompletna, a do internetu do pracy, potrzebuje tylko do ponownego uruchomienia smartphone.

Że Internet jest stabilny i działa prawidłowo, to jest bardzo ważne, aby korzystać z karty SIM „Tele2” nowej generacji, wspierające 3G i 4G w wielu miastach w Rosji i innych krajach.

Ponadto, przed skorzystaniem z Internetu należy połączyć pewne taryfowego Palau. Zaleca się używanie opcje taryfowe, które mają jakąś paczkę ruchu jak iOS i Android są często aktualizowane, wraz z wnioskami, które zużywają znaczne ilości ruchu.

Internet Setup "Tele2" telefon oparty na systemie Windows

Jak skonfigurować Internecie pod adresem „Tele2” na telefonie z Windows? Ustawianie się jest bardzo proste i nie zajmie dużo czasu:

 • Aby to zrobić, znajdź i otwórz ustawienia smartphone wybrać „Transfer danych”.
 • Następnie należy kliknąć na kolumnie „punktu dostępu” i zwrócił uwagę na internet.tele2.ru adresową.
 • Bądź pewien, że chcesz, aby zapisać zmiany i ponownie uruchomić telefon.
 • Po tym można sprawdzić na wydajność smartfonów Internet.

Odwołać się do operatora sieci komórkowej

Jeśli masz problemy i problemy z konfiguracją dostępu, zaleca się, aby poprosić o pomoc „Tele2” usługodawcy. Przez wybieranie 611, można skonsultować się z operatorem call-center, w jaki sposób skonfigurować Internecie pod adresem „Tele2”. W tym celu powinny być jak najbardziej szczegółowy, aby poinformować ich problem. W tym przypadku menedżerów pomogą w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Ponadto, można skontaktować się z centrum serwisowym miasta „Tele2”. Ale pamiętaj, aby zabrać ze sobą paszport dla tego produktu. Centrum usług będzie testować swój telefon i pomoże skonfigurować Internet na odpowiednich parametrach.

Możesz pomóc, a oficjalna strona „Tele2”. W tym celu należy przejść do sekcji „Pomoc” Przewiń w dół strony i kliknij na pozycję „konsultacji on-line”. Konsultant w trybie online, odpowie na wszystkie pytania.