516 Shares 8252 views

Firma „Adidas”: ikona

Znana na całym świecie marka sportowa odzież, „Adidas” jest związany z ikoną składającej się z trzech pasków. A wszystko za sprawą jej założyciela , Adi Dassler, który przyszedł się z firmą ikona „Adidas”. To on wpadł na pomysł, aby stworzyć buty dla sportowców, które wyróżniają się od reszty. Na podstawie Adi Wziąłem trzy paski, które wkrótce zostały ulepszone. Po kilku latach, zaczął produkować nie tylko buty, ale także wysokiej jakości odzież.


Trochę historii

W ciągu 70 lat firma „Adidas”, którego ikona zyskała już popularność, zmodyfikowane logo najważniejsza. Zdecydowana sukces firmy odzieżowej sportowe inspirowane założycieli zdywersyfikować znajome logo. Więc nie było Shamrock, która opiera się na trzech paskach. Wszystkie te wydarzenia poprzedzone fakt, że firma „Adidas”, który jest ikoną – Shamrock, zyskał wielką popularność i stał się sportową marką świata.

Dlaczego trzy różne ikony?

Obecnie firma „Adidas” zaczął produkować, oprócz odzieży, akcesoriów sportowych i atrybutów. Z tego powodu dosłownie każdy wie jak to wygląda ikona „Adidas”. Wielką popularność, wysoki popyt na rynku sprzedaży, popchnął firmę do stworzenia trzech oficjalnych logo.

Chodzi o to, że w tej chwili, „Adidas” ma trzy linie sportowe:

  • Oryginalne – odzież, która była w początkach firmy, moda pory w 1970 roku. Kurtki, bluzy, t-shirty z rękawami z gumek, buty sportowe. Symbolem tej linii został Shamrock z trzema paskami.
  • Performance – odzież dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów. Cechą charakterystyczną tej linii to najnowsze opracowanie materiałów i technologii. Jest to odzież, która jest przeznaczona tylko dla sportu. Na tej linii wybranej firmy „Adidas” ikonę trójkąta z trzema paskami.
  • Y-3 – ubrania dla mody i mody tzw klasa „luksus”. Producenci sami zobaczyć tylko takie ubrania przyszłości. Ta linia używa ikonę koło, w którym trzy paski.