573 Shares 3973 views

Łabędź z opony: jest to bardzo proste!

Jednym z najczęstszych ozdoby do ogrodów i placów zabaw jest łabędź z opony. Dokonywać takich rzemiosła na własną rękę nie jest trudne. To jest proste i niezawodne. W tym przypadku trzeba tylko środki na wyciągnięcie ręki. Idealne biżuterię, która będzie stać na więcej niż jeden rok w ich domku letniskowym lub w miejscu, gdzie będzie grać w swoje dzieci.

przed pracą

Lepiej zawczasu przygotować wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Pozwoli to zminimalizować czas poświęcany na tworzenie takich rzemiosła. Najpierw trzeba przygotować opony, z których Swan opony są wykonane. Nie ma szczególnych wymagań wysunięte. Im większy promień, tym większy będzie ptakiem. I tak – jaki rodzaj materiału jest w zasięgu ręki, a to może być używany. Ponadto, musimy białą kredę do znakowania. Ostry nóż przetnie obrabiany przedmiot wzdłuż linii. Dla zewnętrznych rękodzieło Design będzie potrzebował farby – biały i czerwony. W niektórych przypadkach, aby uczynić bardziej solidnego rzemiosła, używane przewód dodatkowego mocowania.

cechowanie

Trzeba zacząć licząc od dzioba. Istnieją dwie formy – w formie trójkąta i trapezu. Nie ma zasadniczej różnicy między nimi. Tutaj musimy postępować z czego łabędź z opony powinny obracać. W pierwszym przypadku jest zasysane
trójkąt równoramienny, a drugim – trapezu równoramiennego. Następnie przychodzi szef. można rozwinąć sekcję, w razie potrzeby, (tak często). Pozwoli to przeznaczyć dziób i szyję. Długość ta ostatnia powinna być w przybliżeniu równa trzykrotnie długość główki. Następnie oznaczyć ogon. Jej długość jest w przybliżeniu równa
głowa. Obchodził się w przeciwnym kierunku. Okazuje się, że jednym ze sposobów jest głowa, a z drugiej – ogon, które zostały ustanowione pomiędzy cienką linią kredy. Oczywiście, jeżeli jest to pożądane, mogą być wybrane i różnych proporcjach.

wyciąć

Dalsze cięcia łabędź z opony. Układ jest dość prosty. Po wykonaniu tych czynności „rowek” między dziobem i ogona. Następnie wycina się z ogona. W końcowym etapie, odciąć głowę i szyję. W procesie, trzeba będzie ostry nóż. Więc trzeba przestrzegać przepisów bezpieczeństwa w celu uniknięcia ewentualnych urazów.

zrozumieć

W końcowym etapie łabędzia opon odpowiednio urządzone. Aby to zrobić, to jest całkowicie pokryta białą farbą (z wyjątkiem oczu), który następnie musi wyschnąć. Następnie dziób malowane w kolorze czerwonym. Jeśli to konieczne, wszystko to ekspozycja jest zabezpieczona przez drut. Następnie zaleca się kopania wgłębienie o szerokości opony na miejscu. Jego długość powinna zapewnić dno nurkowego z łodzi. Następnie ptaka w zagłębieniu, a dolna część jest wypełnione ziemią. Jeśli jest to konieczne, aby zapewnić zwiększoną wytrzymałość, zamiast użycia cementu gleby. Po rzemiosła krzepnięcia z miejsca nie będzie można się poruszać.

wniosek

Produkcja łabędzie z opon – to nie jest takie trudne zadanie. Ponieważ jest w stanie obsłużyć każdy. W rezultacie otrzymasz biżuterię, które mogą być umieszczone według własnego uznania. Proces tworzenia takiego ptaka jest łatwe, a dotyczy to szczególnie przydatne narzędzia.