441 Shares 6436 views

Punkty Thor – limit doskonałości, który jest tworzony dla wygodnych klas sportów motorowych

Strój jest teraz integralną częścią komfortu podczas sportów motorowych klasowych. Punkty Thor przeznaczone do motocrossu i jazdy off-road. Marka może być dumna z wysokiej jakości narzędzi, które będą chronić sportowca w każdych warunkach. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane zgodnie z określonymi wymogami i certyfikatami.


Podsumowanie głównych

Punkty Thor jest jednym z najczęstszych przykładów sprzętu sportowego amerykańskiej marki. Na rynku światowym, firma zyskała swoją popularność około 45 lat temu. Przeważająca liczba sportowców-zawodników używać sprzętu z tą marką. Firma dba o wszystko, produkujących produkty dla mężczyzn, kobiet i młodzieży.

punkty Zalety

  • Obecność na ramie z otwarciem otworu. Rama ta wykonuje funkcję optymalizację przepływu powietrza.
  • Możliwość doskonale chroni przed nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi, w tym mgły i słabej widoczności. Punkty Thor są bardzo dobre na celu ochronę roli promieniowania ultrafioletowego.
  • Wyraźna wizja wielkiej pomocy obiektywu materiału poliwęglanowego, która nie jest mgłą i nie utrudniać widoczności na drodze.
  • Komfortowe Pojemnik odporne na zużycie.
  • Posiadanie komfortowe regulowane gumki z paskami silikonowymi, które nie poślizgnąć się na kasku. Poprzez tego składnika, każdy sportowiec czuje wygodę i komfort podczas uprawiania sportów ekstremalnych.
  • Wyjmowany mechanizm ochrony na nos.
  • Spełniają najwyższe europejskie standardy jakości produktów.

wygląd

Dzięki jego aerodynamiki i rozwiązań projektowych, Thor gogle motocross są technicznie doskonałe i bez zarzutu. Są one wykonane w dość sztywny i agresywnego stylu.

Punkty Thor jest symbolem niezawodności, komfortu i ładnym widokiem. Ze względu na zawór odpowietrzający je nosić – przyjemność.

polityka cenowa

Demokratyczna polityka marki Thor pozwalają co amatorskich lub zawodowych sportowców kupić okulary do gustu. Przedział cenowy punktów spółki waha się od 2400 do 4500 rubli.