816 Shares 5383 views

Przekonajmy się, co grota

W świecie istnieje tak wiele niesamowitych miejsc, których piękno jest hipnotyzujący. Dla każdej osoby unikatowy są różne przedmioty. Na przykład, niektórzy wolą widok na morze, podczas gdy inni – wspaniałość gór, inni muszą tylko być w lesie, aby nawiązać bliższy kontakt z naturą i czują się szczęśliwi. Naprawdę wyjątkowe miejsce i jest uważany za grota – jaskinia, która ma swoje osobliwości i tajemnice.


jaskinie Feature

W naturze grocie – zagłębienie w górnej części skorupy, która ma jeden lub więcej otworów. Dawno, dawno temu dla ludzi takie unikalne dary natury były raje. Dziś jest odwiedzana jaskinia podczas wycieczek lub osób rzadko może natknąć się nimi w środowisku naturalnym. Wiele osób zastanawia się, co grotę. W rzeczywistości, jest to również jaskinia, ale jest jedna istotna różnica – to jest płytkie. Ponadto, grota posiada szerokie wejście, sklepieniem i jest zazwyczaj wewnątrz jak duży i przestronny pokój.

cechy grota

Przed utworzeniem jaskini na pewno istnieją pewne zdarzenia, które są przyczyną grotach. Te ostatnie mogą być rezultatem erozji. Kiedy woda wody powierzchniowej tworzy wgłębienie z wąskie przejście i szeroki pomieszczenia wewnątrz. Co do zasady, jaskinie można znaleźć w pobliżu mórz i rzek. Wybrzeże surf – główną przyczyną ich powstawania.

Szczególnie interesujące jest pytanie o to, co się grota, turyści są często spotykane z tworów natury. Tak więc, na pustyni, można znaleźć małą jaskinię, która powstała pod wpływem erozji wiatrowej. Co do jaskiń pochodzenia krasowego, to relikt wgłębienia. Występują one na podstawie raz ogromne i masywne jaskiniach, który załamał się, a małe fragmenty pozostały, tworząc unikalną grotę. Można go znaleźć w pobliżu skał lub urwisk wapienia. Krasowe jaskinie można znaleźć źródło, składający się z przepływających strumieni.

Cave-Grotto

Aby lepiej poznać co grota, aby odwiedzić Valley w pobliżu Salgir (terytorium Krymu). Jest to unikalna jaskinia Chokurcha który został słusznie nazywany najstarszych lokali w całej Europie. W czasach Związku Radzieckiego w grocie znaleziono szkielety neandertalczyków i mamucich kości. Ponadto, istnieją pozostałości dawnych zwierząt, takich jak nosorożec, niedźwiedzia jaskiniowego, olbrzymiego jelenie i dziki koń. Na pyatnadtsatimetrovuyu głębokość rozciąga grotę. Zdjęcia jaskini dziś prawdziwy rarytas, ale unikalne zdjęcia pokazują jak starożytne są ściany i otaczające elementy.

Również interesujące są malowidła skalne, wśród których często można znaleźć obraz słońca, ryb i mamuty. W połowie XIX wieku, grota otrzymał status pomnika przyrody, który osiąga poziom światowy. Przez najgłębszym żalem, dziś jest to niemożliwe, aby odwiedzić jaskinię Chokurcha, a jego stan jest zły i niebezpieczny dla życia ludzkiego. Nawet grota i opuszczony, wciąż pamiętają o nim wszystko i marzenie o odwiedzenie w jego bramy.

Cave – jaskinia

Aby natychmiast ustalić, co grotę, musimy tylko patrzeć wokół jaskini. To może być łatwo rozpoznany przez stromego zejścia. Od grota podatne na erozję, a to jest zwykle zniszczone wodą, skała zaczyna się powoli rozpadać. Spadły na ziemię w postaci rozpuszczonej lub strumieniowego przepływu. Wynika to w pustce.

Można go często znaleźć budynek ogrodnictwo, które sztucznie zbliżony do naturalnej grocie. Po raz pierwszy odważył się naśladować jaskiniowe Włochów, używając go w ogrodzie i parku. I to naprawdę tylko ozdobą krajobrazu!