516 Shares 6565 views

kancelaria „Vitakon”: opinie klientów i personel

Raz w trudnej sytuacji z kredytów, wiele osób stara się rozwiązać problem na różne sposoby, w tym:


 • Rejestracja nowego kredytu do innej instytucji finansowej na spłatę bieżącego zadłużenia;
 • sprzedaż istniejących nieruchomości na pełnej zapłaty żądanej kwoty;
 • restrukturyzacji zadłużenia. Przedłużenie umowy na dłuższy okres naprawdę napędza kredytobiorcy do jeszcze większej niewoli, a także zwiększa ilość nadpłaty.

Powyższe opcje oferują banki kredytobiorcy, gdy ten odnosi się do instytucji finansowej z zawiadomieniem z dnia niezdolności do spłaty zadłużenia w terminie iw pełnej wysokości z powodu pewnych okoliczności życiowych (obniżenie wynagrodzenia, utrata pracy, itp).

W takiej skomplikowanej sytuacji jest ważne pomocy i wsparcia specjalistów, dogłębna znajomość prawa i gotów dostarczyć osobie, która dostał w trudnych warunkach finansowych, profesjonalnej ochrony prawnej.

Firma „Vitakon” jest w stanie podjąć ten problem rozwiązać kwestię finansową, ponieważ każdy prawnik organizacji – profesjonalny, poparta wyjątkowym bogactwem praktycznej wiedzy i umiejętności, które są wykorzystywane w interesie swoich klientów.

Co zrobić, opinie o kancelarii „Vitakon”?

Jest to organizacja, która może pomóc osobie mieszkające w dowolnej części Rosji. Firma posiada biura w 24 regionach naszego kraju. Specjaliści są mile widziane w 24 miastach, w tym Jekaterynburgu, Wołgograd, Kazan, Kirov, Omsk, Krasnojarsk, Penza i innych. Podstawowym konsultacja i przeprowadza zamawiający menedżerów w oddziałach. Bezpośrednio do sprawy swojego klienta są przesyłane do głównego biura, znajduje się w Czelabińsku. W miejscach, w których nie ma przedstawicieli, praca odbywa się zdalnie.

Zdalne metoda pracy polega na braku stawienia się w sądzie na rozprawie przedstawicieli firmy „Vitakon”. Klienci nie muszą się martwić w tej kwestii, ponieważ takie działanie nie przewiduje obecności stron w sądzie, ani pozwany, ani bank.

Główną sferą „Vitakon” Spółka jest ochrona finansowa ludności – a mianowicie, aby pomóc ludziom, którzy stracili, z jakichkolwiek przyczyn, zdolność do spłaty pożyczki.

Wracając do kwestii niemożności wypłaty pożyczki przez jednostkę. Nie ma innego sposobu, aby rozwiązać taką sytuację, o której banki są ciche. To jest proces. Oznacza to, że bank może ubiegać się o karany do sądu, aby rozwiązać ten problem spłaty kredytu. Jednakże, instytucja finansowa jest celowo opóźniając proces zgłoszenia roszczenia wobec kredytobiorcy zgromadzonego jak najwięcej mandatów i kar, o których instytucja ta, odpowiednio, będzie zarabiać. W tym czasie sytuacja finansowa osoby, która nie jest w stanie spłacić kredytu, katastrofalnie pogarsza. Ponadto, jego rodzina i ludzie ciągle męczył kolektory, starając się „wybić” funduszy. W tym przypadku, biorąc pracowników Spółki „Vitakon”?

Opinie klientów, którzy korzystali z usług tej organizacji, należy wskazać profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów kredytowych. Prawnicy podejmują wszelkie metody prawne wpływające pożyczkodawcy, aby popchnąć go do złożenia pozwu przeciwko dłużnikowi. Został on w sądzie jest podjęte w celu zmniejszenia ilości roztworu zadłużenia poprzez wyeliminowanie nielegalnych prowizji, nadmiernych kar i grzywien. A jeśli kredytobiorca płaci miesięczną kwotę nie jest wspaniałe, ale nie więcej niż 50% oficjalnego dochodu, przez komorników. Jeżeli istnieje kilka kredytodawców, wskaźnik ten jest rozprowadzany w sumie w ogóle. Jeśli ramiona kredytobiorcy powierzył opiekę nad osobami zależnymi, czy istnieją choroby, które wymagają kosztownego leczenia, stawka ta może być zmniejszona do 25-30% oficjalnego dochodu, aw niektórych przypadkach poniżej. Podczas wypłaty pożyczki żadnych grzywny i kary nie są naładowane, a okres spłaty zostaje przedłużony do czasu, gdy kredytobiorca jest w stanie spłacić jej 50 procent zapłacić pełnej kwoty kredytu. Na tych samych kolektorów czas, w końcu pozostawić dłużnikowi sam: nie pisz i nie zadzwonić.

Na podstawie vyshenapisannogo staje się jasne, że trudna sytuacja finansowa konieczne jest skontaktowanie się z firmą „Vitakon”. Recenzje wdzięcznych klientów, którzy byli w stanie zaoszczędzić ogromne kwoty pieniędzy z powodu pracy zawodowej prawników, to jest potwierdzone.

Firma „Vitakon” uznaje jednostki upadłości

Jeśli:

 • Jest zaległości przekraczających 300.000 rubli,
 • opóźnienie zapłaty dłuższy niż trzy miesiące,
 • brak zdolności do spłacenia wierzycieli,

jednostka ma prawo do deklarują się w stanie upadłości. Co daje? Jest to okazja, aby odpisać niezapłaconych długów, lub zrestrukturyzować je na okres do trzech lat. To jest bona fide dłużnicy na poziomie legislacyjnym, biorąc pod uwagę możliwość uwolnienia się od nadmiernego obciążenia finansowego wynikającego z okoliczności życiowych.

Postępowanie upadłościowe jest złożony i składa się z kilku etapów, z których, w tym powołania kierownika finansowego (kluczowej osoby w tej procedurze, w którym decyzja sędziego odpisać dług), poniesionych przez specjalistów firmy „Vitakon” wykonanie.

Sprzężenie zwrotne klient jest czasem wspomnieć nadmiernego opóźnienia procesu, ale od 4 do 12 miesięcy życia jest w pełni uzasadnione. Po tym wszystkim, powinny uwzględniać specyfikę rosyjskiego systemu sądowego, powtórnego spotkania. Plus obróbki wstępnej: zbierania i porządkowania informacji na karany, rejestracji i gromadzenia niezbędnych dokumentów. Oczywiście, wielu klientów skarżą się, że może on być przekazany z jednego do innego prawnika. Ale tu, jak w każdym biznesie, jest czynnik ludzki: zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński, zwolnienie. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane wyżej, utrzymanie działalności gospodarczej trwa długo, więc te zmiany mają miejsce. Jakość pracy i końcowy wynik nie odzwierciedla. Wszyscy pracownicy – wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem za nimi.

Z takim skutkiem, że firma dostaje klient „Vitakon”? Opinie i decyzje sądowe potwierdzają, że pełną ulgę na podstawie decyzji sądu, aby uwolnić obywateli od robienia roszczeń wierzyciela. Tak więc, w trakcie 2017 roku, ponad 30 przedsiębiorstw klienckie mają odpisane długów, przechodząc w stan upadłości, w 2016 roku liczba pomyślnie odpisać swój dług o zgłoszeniu upadłości przekroczyła 300 dłużników.

Co grozi dłużnik ogłosił upadłość? Konsekwencje nie są tak przerażające:

 • niemożność przez 3 lata, aby zarejestrować firmę i zająć stanowisko sterowania (być dyrektor generalny lub wykonawczą w Spółce oraz innych form organizacyjnych i prawnych)
 • w ciągu 5 lat od daty zakończenia procedury, były wierzyciel musi być w formie wiążącej powiadomić pożyczkodawcy zanim weźmiesz pożyczkę, że jest on w trakcie postępowania upadłościowego.

Co stanie się z dłużnikiem, jeśli nie odważył się przejść przez postępowanie upadłościowe:

 • Bank będzie sprzedawać komorniczych, a ciśnienie (w tym na krewnych) rozpocznie się z trzaskiem;
 • kontynuować miesięczne odsetki i kary za zwłokę.

Ponadto, jeżeli procedura uznania upadłego karany zostaną zainicjowane przez bank, a następnie wybór arbitrażu będzie po nim. W związku z tym osoby upoważnionej zostanie powołany do działania w imieniu swoich instytucji finansowych, które zagrażają uznanie Kredytobiorcę jego nieuczciwy. Jeśli bank będzie argumentować administratorem arbitrażową, dłużnik straci okazję, aby pozbyć się długu, a jego aktywa będą realizowane. Nieuczciwej kredytobiorcy jest również zagrożone eksmisją z mieszkania, działając jako zabezpieczenie umowy kredytu hipotecznego bez zapewnienia alternatywnego zakwaterowania.

Co jeszcze można powiedzieć o firmie „Vitakon”? opinie klientów pozytywnie scharakteryzować konsultacji, który jest bezpłatny. Podczas pierwszego spotkania z prawnikami klienta:

 • pomóc opracować plan, aby pozbyć się kredytu;
 • daje cenne rady z prawdziwymi przykładami z własnej praktyki;
 • szybka jak chronić siebie i blisko presji ze zbiorników.

Ile jest współpraca z firmą „Vitakon”?

Koszt usługi zależy od całkowitej liczby punktów, które są przekazywane do pracy. Płatności można dokonać w niewielkich ratach miesięcznych.

Co ludzie mówią o nas pracowników „Vitakon”?

Opinie są pozytywne i podkreślają korzyści płynące z pracy w organizacji:

 • przyjazny, zrównoważony, zawsze gotowy, aby pomóc zespołowi;
 • terminowe wypłaty wynagrodzenia;
 • możliwości rozwoju zawodowego;
 • wierny i sprawiedliwy zarządzanie;
 • nabyć nieocenione doświadczenia;
 • doskonała praktyka;
 • możliwość przeniesienia się do innego miasta.

Z wad obowiązkowego ubioru, konieczność naprawy w niektórych urzędach. Szczególne miejsce w hotelu, podano komponent emocjonalny poprzez odniesienie do trudnych sytuacjach życiowych klientów.

Firma „Vitakon” pomaga ludziom w rozwiązywaniu ich problemów finansowych w najkorzystniejszej dla nich sposób. Ponadto, status społeczny, poziom dochodów i miejsca zamieszkania mają absolutnie żadnej wartości. Dla każdego klienta opracować indywidualną linię obrony. Na pytanie zrobić najlepszych rosyjskich prawników pracujących w firmie „Vitakon” powinien zawrzeć umowę, po czym sytuacja problem zostanie wniesiona pod pełną kontrolą prawną. Firma „Vitakon” pomaga swoim klientom w pełni legalnie pozbyć się długu wobec wierzycieli, dając swobodę i pewność siebie w przyszłości.