93 Shares 8528 views

Moonshine "Magarych Mashkovskiy" 12 l: opinie, instrukcje

wyroby alkoholowe jakości, istniejące obecnie na rynku, często pozostawia wiele do życzenia. Dotyczy to zarówno towarów importowanych i krajowych. Dlatego wielu teraz wolą kupować bimbru i przygotowania napojów alkoholowych w domu. Wszystkie modele z takiego sprzętu, istnieje wiele. Jednocześnie, według wielu fanów home-brew i wina, jeden z najlepszych jest „Magarych Mashkovskiy” 12 litrów, produkowane w Czelabińsku.

ogólny opis

Nazwa bimbru został nazwany na cześć założyciela – dyrektor PTA Czelabińsku. I zajmuje się projektowaniem tego menedżera wyposażenia zakładu długo i starannie. Jego głównym celem było wyprodukować urządzenie, proste w konstrukcji i łatwe w użyciu, z których można wytwarzać produkty alkoholowe najbardziej wysokiej jakości. Rozwój autorstwa Mashkovskiy potwierdzono nominalnej patentu.

Urządzenie „Magarych Mashkovskiy” (12 l) zdobył dobre opinie, a nie tylko w krajowych, ale także zagranicznych konsumentów. Powodem tego – jego oryginalny design i zdolność do wytwarzania za pomocą najwyższej jakości alkoholu domowej roboty.

Dostarczone Moskwa roślin w Europie specjalnej modyfikacji – urządzenie „Magarych Mashkovskiy eksportu” (12 litrów). Recenzje użytkowników zagranicznych są pozytywne jest to również ze względu na niski koszt i łatwość konserwacji.

Cechy konstrukcyjne

Zbierz Moonshine Mashkovskiy tych samych składników jak każdy inny sprzęt tego typu. Jedyną różnicą jest to, że:

 • Szeroko usta ze zbiornika. To pozwala właścicielom urządzenia dbać o nich bez żadnych problemów. Dłoni z tkaniny z szyjką o średnicy 7 cm, rozciąga się przejście. Dlatego mycia aparatury i przetwarza je za pomocą specjalnych roztworów czyszczących po użyciu jest łatwe.

 • W tym samym czasie, dwa bęben parowy. Jest to atrybut, według właścicieli jednostkowych, co najwyżej, i sprawia, że wyróżnia się spośród innych urządzeń tego typu. Bęben parowa znajduje się w urządzeniu pionowo jeden nad drugim. Jest ona przymocowana do boku lodówki. Na górze montowana jest termometr.

 • Ergonomiczny uchwyt wykonany z drewna. Jak wielu właścicieli urządzeń „Magarych”, ten pozornie niewielki dodatek sprawia, że praca urządzenia jest naprawdę bardzo wygodne. Podczas destylacji alkoholu Distiller uchwyty nie nagrzewają się. Dlatego zbiornik może zostać przeniesiony do dowolnej lokalizacji bez obawy poparzenia w razie potrzeby.

Rojenia „Magarych Mashkovskiy eksportu” (12 litrów) ma w zasadzie tę samą obudowę. Tylko w takim sprzętem lodówka pasuje do projektowania bardziej organicznego, co zwiększa użyteczność. Jako wersja eksportowa jest wyposażony w termometr, a nie mechaniczny, ale bardziej nowoczesne Electronic.

Oczywiście, jeśli chcesz wyeksportować model można kupić i entuzjaści domowego warzenia. Tym bardziej, że płacisz w tym przypadku mieć nie za dużo.

Urządzenie "Magarych Mashkovskiy" (12 litrów): Opinie konsumentów

Oprócz powyższych, właściciele pojazdów tej marki należy do nich korzyści z dobrej konserwacji. Wzorce projektowe „Magarych” 12-L jest tak łatwe, że pozwala na łatwe rozwiązywanie problemów, które wynikają z ich własnymi rękami. Na przykład, nie ma kłopotów, aby zastąpić swoje własne kanały dla przepływu destylatu, regularne termometr lub zużyte w trakcie stosowanie uszczelek gumowych. Jako właścicieli takich urządzeń, urządzenie tylko w ich strukturze, która jest trudna do ustalenia we własnym zakresie, to jest lodówka.

Konsumenci braki sprzętu

Oczywiście, to urządzenie ma pewne wady „Magarych Mashkovsky” (12 litrów). Odpowiedzi o nim w ogóle, oczywiście, doskonałe. Jednak niektórzy użytkownicy donoszą, że podczas korzystania z tego urządzenia jest zbyt głośny. Ponadto, urządzenia netto tej marki są uważane za częste stłuczenie termometru i trudności w zamknięciu zbiornika (z powodu ciasnych kojcach). Ponadto, niektórzy fani picia domu skarżą się, że destylacja bimbru sześcienny czasem wibruje.

sprzęt do przygotowania

Konsumenci reagować dobrze o tym urządzeniu, w tym ze względu na wygodę jego montażu. Tak więc, aby połączyć wszystkie elementy konstrukcji przed drogą destylacji może być zaledwie kilka minut. Idąc rojenia "Magarych Mashkovsky" (12 L) w następujący sposób:

 1. Lodówka wkręca się do zdolności destylacji.

 2. Wąż jest podłączony do zaworu z zimną wodą. Wykorzystuje ona specjalny adapter.

 3. Drugi wąż jest obniżona do zlewu.

Zebrane w ten sposób urządzenie jest ustawione na płytce.

Zastosowanie urządzenia

Korzystanie z urządzeń tej marki w taki sam sposób jak każdy inny, przeznaczone do destylacji bimbru:

 1. Nowe urządzenie musi prania. Następnie, przez 10 minut w nim zwykłe wody destylowanej.

 2. Ponadto, urządzenie jest wypełnione Braga. W modelu „Magarych Mashkovskiy” (12 L) kostka może być wypełniona prawie „gałki oczne” bez strachu.

 3. Piec włączony na pełną moc.

 4. Po Braga zaczyna wrzeć, ogień pod sześcianu może być osłabiony.

 5. Pod wylotem zainstalowana zdolność do przyjmowania naparu.

destylacja funkcje

Łatwość użytkowania – może najważniejszym powodem, że tak popularne bimber „Magarych Mashkovsky” (12 L). Instrukcje dotyczące jego stosowania jest naprawdę bardzo proste. Jednak niektóre niuanse przy użyciu tego urządzenia do jego właścicieli powinien wiedzieć.

Na przykład na dolnej urządzenia bębnowego para ma specjalny przewód jest przeznaczony do usunięcia ciężkich frakcji. Wskazane jest, aby korzystać z tej funkcji, na przykład, gdy zmusza Moonshine mandarynka skórka który waży dużo.

Przed załadowaniem maszyny, niektóre z jego właścicieli zdjąć górną bęben parowa. Według nich, aby wypełnić Braga jako trochę bardziej wygodne.

Godzinę rojenia „Magarych Mashkovsky” (12 I), w którym dokonano bardziej dodatni, a zatem daje tak samo jak 2 litry naparu. W tym przypadku, jeśli to konieczne, napój można łatwo oczyścić. I właśnie w procesie destylacji. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć jednostki pancernej i wypełnić wszystkie niezbędne składniki: zioła, przyprawy, itp …

Destylować uzyskuje się stosując sprzęt tej marki nie zawsze jest drugi napar. Już po pierwszej aparatury destylacyjnej z wychodzi całkowicie oczyszczony z różnego rodzaju szkodliwych zanieczyszczeń napoju. Odbiornik do bimbru przy użyciu tego urządzenia można również zastosować dowolny. Napój wypływa z otworu wylotowego gładko bez rozerwania.

Wymiary urządzenia „Magarych” jest dość duży. Dlatego po destylacji gaśniczej należy rozłożyć na części. Oczywiście, zanim położył tego sprzętu na miejsce składowania, należy dokładnie przepłukać.

wyposażenie opcjonalne

Co jeszcze konsumenci mówią o tym urządzeniu? Jak opinie, i chwalą go za korzystanie z urządzeń zewnętrznych w celu poprawy jakości gotowego napoju. Na przykład, jeśli jest to pożądane, urządzenia tego znaku może być połączony z rektyfikacji tulei zaróbką. W tym przypadku będzie to możliwe, aby uzyskać bardzo wysoką wytrzymałość na wódkę (prawie czystego alkoholu). Jednak, podobnie jak mocnych napojów nie są. Fakt, że rojenia wydalony technologii zwrotną jest całkowicie pozbawiona zapachu. Jednakże, jeśli jest to pożądane, zawsze można dodać jakieś naturalne smaki.

Ponadto dobry bimber „Magarych Mashkovskiy” (12 L) opinii i zdobył ponieważ jest łatwo można zmienić mechanicznego do elektronicznego termometru.

Dobry przepis na bimber „Magarych aparatury”

Dokładnie tak, jak korzystać z tego popularnego sprzętu, jesteśmy znaleziony. Z pomocą „Magarych Mashkovskiy” może prowadzić absolutnie żadnego bimbru. Jako właścicieli takich urządzeń, w każdym przypadku, gdy napój otrzymany bardzo czysty – nie powala, a po prostu relaks. Następnego ranka po wypiciu (oczywiście w rozsądnych granicach) odsunięty na tym urządzeniu nie zaparzyć bóle głowy i brak nudności. Jest tylko niewielki kac.

recepty samogon, w tym na urządzeniu „Magarych”, istnieje wiele. Na przykład, to urządzenie może być wykonane rojenia do suszonych owoców. Będzie to wymagać:

 • Suszone jabłka (więcej)

 • Cukier – 3 kg;

 • 300 g drożdży.

Jabłka powinny gotować 10 litrów wody, pokrywa się z cukrem i umieścić otrzymanego kompot przez tydzień w ciemnym miejscu. Przed wtłaczanie Braga dodano kilka suszonych tymianku. Tej kwoty idzie składniki zazwyczaj około 3,5 litra wódki o bardzo przyjemnym smaku.