858 Shares 6609 views

Właściwości leku, „Zenera”. analogi funduszy

Piękna, czysta, gładka skóra jest zawsze przedmiotem podziwu. Ale aby osiągnąć takie wyniki, należy dokładnie zadbać o to, zwłaszcza w okresie dojrzewania, gdy ciało przechodzi zmiany hormonalne. Jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na miano lek „Zenera” analogi niego – „Baziron” Differin „i ” Skinoren żel „ Ten artykuł zawiera szczegółowe informacje na temat właściwości i zastosowania środków” Zenera”, a także inne leki, które pomagają w walce z trądzikiem.


Lek „Zenera” w leczeniu trądziku

To narzędzie jest przeznaczone do leczenia trądziku, które nie mogą być zabiegi kosmetyczne. Należy do grupy połączonych antybiotyki, podstawowe składniki tej dziedzinie – octan cynku i erytromycynę. Medycyna „Zenera” perfect wszystkich, którzy mają tłustej skóry skłonnej do stanów zapalnych. Jest on wytwarzany w postaci ciekłych i proszkowych, jak również oddzielnie przyłączone rozpuszczalnika mieszaniny etanolu i alkoholu izopropylowego sebaktat. „Zenera” ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i komedonoliticheskim działania. Antybiotyk erytromycynę aktywnie walczą z różnych bakterii powodujących trądzik. I dlatego, octan cynku jest znacznie zmniejszone wytwarzanie wydzieliny gruczołów łojowych. Stosowany nawet w najcięższych przypadkach oznacza „Zenera” analog skuteczności leku w farmakologii jest dość trudne do znalezienia. Wyniki po jego stosowania widoczne są już po kilku tygodniach, a regularne stosowanie ponad trzy miesiące będzie całkowicie pozbyć się trądziku. Jeszcze na początku okresu leczenia należy skonsultować się z dermatologiem, ponieważ występowanie trądziku może być spowodowane nie tylko bakterie, ale również niebezpieczne roztocza podskórną.

Instrukcja użycia leku

Przed użyciem do połączenia płynu z fiolki z suchego proszku, a potem wymieszana. Zastosuj produkt na zmienioną chorobowo skórę, bo to specjalny aplikator jest warunkiem, który jest w połączeniu z lekiem. Efektywnych wyników, lek „Zenera” jest używany dwa razy dziennie, to jest w okresie porannego i tuż przed snem. Przy nakładaniu makijażu narzędzie należy stosować przed zabiegiem, ale najlepiej na okres leczenia do porzucenia kosmetyków. Gdy widoczny efekt kliniczny zmniejszenie stosowania raz dziennie. Bardzo skutecznym narzędziem w leczeniu trądziku jest lekiem „Zenera” analog od innych producentów jest prawie niemożliwe do znalezienia. Choć nowoczesna farmakologia oferuje szereg leków, które mogą być stosowane na trądzik, biorąc pod uwagę indywidualne cechy.

Analogi „zineritom”

Wysoce skuteczny środek leczniczy w walce z trądzikiem jest lekiem „Zenera” analogów, które w niektórych przypadkach mogą być leki o podobnym działaniu. A zatem, żel „Baziron” ma doskonałą aktywność przeciwbakteryjną, jest w stanie regulować gruczołów łojowych i otwarte pory. Ale to jest lepsze – „Baziron” lub „Zenera” – trudno ocenić, ponieważ wszystko zależy od złożoności i charakteru trądziku. Krem lub żel „Differin®”, który zawiera adapalen, ma dobrą destrukcyjny wpływ na zaskórniki. Ale tańsze analog „zineritom” mogą być wykonane w domu. Dla mówiących się tabletki „erytromycyny” i „kwas acetylosalicylowy” w równych częściach, miele na proszek i wlewa alkoholu nalewki z nagietka.