401 Shares 9068 views

kanapki Przepis z Szprotki: szybkie i smaczne przekąski

Słowo „sandwich” jest zwykle związane w większości osób z chlebem i kiełbasą, która ma sens w zasadzie. Jednak w nowoczesnej kuchni znajduje się mnóstwo różnych opcji, przepisy kulinarne, które zawierają dużo od najprostszych do dość egzotycznych składników. Wśród nich jest jeden, który jest tradycyjnie obecny na niemal wszystkie święta ludzi rosyjskich, którzy chcą rozpieszczać swoich gości z czymś tak prostym, jak to możliwe, ale jednocześnie smaczne. Kanapki z Szprotki dawna współistnieją z sałatek i gorące, smakują one niemal wszyscy.


Wszystko wydaje się być tak proste, jak to możliwe, ale warto przez cały czas, aby złożyć to samo? Jak zrobić kanapki z Szprotki, wie każdy, więc nikt nie powinien być już danie zaskoczyć, bez względu na to jak pyszne są. Dlaczego nie cofnąć się nieco od zwykłej struktury produktów i dodać do przekąskę czegoś specjalnego i niezwykłe zaproszony na ucztę doceni Twoje wysiłki i kulinarną wyobraźnię? Tak, jak gotować kanapki z Szprotki w nowy sposób.

kanapki przepisu z szproty i serem

Szczególnie smaczne i pożywne są gorące przekąski. Więc Dajmy tę funkcję i nasze kanapki ryb. Potrzebne będą:

– 30 g masła;

– 50 g każdego rodzaju sera, który topi się również;

– 1 łyżeczka niskotłuszczowego śmietanie;

– 4 kromki białego chleba;

– 4 konserw rybnych (szprot);

– 1 żółtko.

Chleb musi być uprzednio nasmarowane. Następnie wymieszać drobno starty ser, żółtka i śmietanę. Otrzymaną masę delikatnie i równo rozłożyć chleba. Na górze każdego plasterka umieścić jedną rybę. Wszystko Piec w dobrze nagrzanym piekarniku tak długo, jak kanapki nie zdobyć złoty kolor. Podawać na gorąco.

Przepis kanapki z Szprotki i ogórki

Wymagany wykaz produktów:

– 50 g majonezu;

– 1 średnia trawiona ogórek;

– 6 kromek chleba pszenicy;

– 15 g szprotem;

– 6 małych oddziałów pietruszki do dekoracji.

Ogórek musi być dokładnie pokroić w cienkie okrągłe plastry. Rozprzestrzeniania majonez chleb, potem leżał szproty i przykryć je plasterkami ogórka. Top kanapki udekorować listkami świeżej pietruszki.

przepis kanapka z szproty i świeżej sałaty

Niezbędne składniki do naczynia:

– 200 g szprotem;

– 1 cytryna;

– kilka świeżych liści sałaty;

– 3 łyżki masła;

– 6 sztuk białego chleba.

Proces ten jest podobny do poprzednich przepisów kulinarnych. Chleb masło pierwsze, umieścić liść sałaty i szczyt to niektóre konserwy rybne na nim. Udekorować cytryna klinów wszystkich. Danie jest gotowe.

kanapki Przepis z szproty i jaj

Opcja ta jest idealna na obfite i smaczne śniadanie. Jest to świetny początek zajęty i niedzielę. Skład produktów, które trzeba do przygotowania kanapek:

– 4 jaja kurze;

– 1 ogórek;

– 7 sztuk chleba pszennego;

– 100 g szprot;

– masło;

– sól i zioła.

Po pierwsze, w rozgrzanym rondlu i naoliwione sporządzania jajecznicę. Jako opcja – sunny side up. Nie zapomnij, że sól. Każdy kawałek chleba posmarowaną cienką pierwszą warstwę masła, a następnie jest on umieszczony na górnej części gorących więcej jaj. Side leżał na jednym z brzegów puszki szprota ryb, a wśród nich – z jednego kawałka świeżego ogórka. Jako dekoracja, użyj całe gałązki zieleni. Może to być również pre-szlifować i posypać jajka.

Więc jak widać z powyższych przepisów, nawet najbardziej znanych oczy i żywności żołądka może być łatwo przekształcony w prawdziwym kulinarnym arcydziełem. Będzie on odwołać się do członków rodziny i zaproszonych gości przy stole bankietowym. Ciesz apetyt.