418 Shares 9394 views

Olej rycynowy – najlepszy dekoracji łóżek ogrodowych

Rącznik roślina jest dość powszechne w urbanistyki. Często jest to ozdoba klombów w parkach i placach. Jasny piękny krzew o liściach czerwonawo nie może pomóc, ale przyciągają uwagę.


Historyczny Ojczyzną tej rośliny – Afryka. Castor fasola była uprawiana w starożytnym Egipcie około 4000 lat temu. Dziś jest to popularne na całym świecie. Można zauważyć na ulicach w prawie każdym kraju. Jest to szczególnie czczona fabrykę w Indiach, Brazylii, Chin, Iranu i Argentyny. W wilgotnych i gorących krzewów klimat życia do trzech lat i osiąga wysokość 10 metrów, ale w umiarkowanych szerokościach geograficznych rącznika jest uprawiana jako roślina jednoroczna, a rzadko rośnie więcej niż trzy metry.

Rozprzestrzeniania krzew z rzeźbionymi liśćmi chwytliwych i pięknych kwiatostanów świece czerwonawych sprawia, że ludzie niezatarte wrażenie. Jest to najlepiej do oleju rycynowego nie wygląda w połączeniu z innymi roślinami, a posadzone pojedynczo i otoczone czystymi zielonych trawników. Często stosuje się go jako centralny element w duże łóżka kompozytowych.

rącznik oprócz celów dekoracyjnych w projektowaniu krajobrazu jest również wielką wartość. Jej nasiona są stosowane do produkcji oleju rycynowego, które z kolei stosuje się do wytwarzania farb, lakierów i tworzyw sztucznych. Olej rycynowy jest stosowany w dokumencie w wymaganym składnikiem środka smarującego. Nie bez niego w aptece oraz w przemyśle perfumeryjnym. Popularnie jest olej iw życiu codziennym. Każda gospodyni wie, że traktowano ich powierzchnia skóry staje się miękka i wodoodporny.

Castor – termofilowa roślina, która nie znosi niskie temperatury. Szczególnie wrażliwe na zimno kiełkowania. Dorosły krzew zaczyna wymierać nawet na +3 stopni. Sadzenie tej rośliny w otwartym terenie, upewnij się, że wybrany obszar jest dobrze oświetlony ze wszystkich stron przez słońce. Aby zakład był silny i zdrowy, potrzebuje regularnego podlewania. Z braku wilgoci rycynowego pauzie wzrostu, jej liście są małe i niepozorne. Ale przedłużony uwilgotnienia gleby również negatywnie wpływa na zdrowie roślin. Castor rośliny oleiste mogą być dotknięte przez Fusarium – gnicie. Aby uniknąć uwilgotnienia, potrzebuje dobrego drenażu i regularną rozluźnienie gleby.

Castor – roślina kapryśna i delikatny. Rozwijaj swoją metodę siewek. Oczywiście, może być zasiane w otwartym terenie, ale do tego zaleca się tylko w połowie maja i po zagrożeniu mrozem pomijane. Nasiona układania w ziemi na głębokości około 10 cm 3 sztuki na studzienkę. Sadzonki sadzi się w marcu jest w szerokiej i głębokiej szuflady. Po pojawiają się 3-4 liści właściwych, sadzonki przeniesiono do klombu. Lepiej przesadzić metodę tranzytowego, wraz z grudki ziemi. Kilka razy w ciągu sezonu roślin podawany z nawozami organicznymi, takimi jak na przykład nawóz i odchodów ptasich. Stosuje się do gleby i kompleksów mineralnych.