127 Shares 2101 views

Danie „Jaskółcze Gniazdo”, przepis

Burgery są chyba najbardziej popularne danie mięsne w każdym domu. Jeśli klasyczny przepis na nudzić, można spróbować zrobić „Jaskółcze Gniazdo”. Naczyń, który jest otrzymywany w wyniku będzie soczyste, smak jest bogata, stosowany do wytwarzania rozmaitych produktów.


Klasyczny przepis zaleca się przyjmować wołowiny świnia-ziemia. Na funt mięsa potrzeba bank puszkach grzybów, 100 g sera, 3-4 świeże pomidory średnich i średnich cebuli. Majonez, ketchup, zioła, sól i przyprawy do smaku są podejmowane. „Jaskółcze Gniazdo” ma następującą recepturę.

Mielone solone, pieprz, podzielony na kilka części, które są wykonane z średnich cienkie ciasta. Są one umieszczone na przygotowanej blasze. Na szczycie kotlety umieścić niewielką ilość ketchup lub koncentrat pomidorowy.

Kolejna warstwa to plastry pomidora, które są umieszczone pokrojone grzyby talerze. Następnie potrawa jest posypane tartym serem. Ostatnia warstwa jest majonezem. Powstałe placki „Jaskółcze Gniazdo” przepis zaleca się umieścić w piekarniku podgrzanym do średniej temperaturze przez 40-45 minut. Jednak ten czas może się różnić w zależności od różnych cech mielonego lub piekarniku.

W celu przygotowania przekąskę, „Jaskółcze Gniazdo”, przepis może trwać dalej. 6 porcji trzeba będzie 300 g świeżego makaronu, używane do gotowania lasagne, 300 g sera (będzie trzeba pokroić w cienkie plastry), sos „bechamel” (do smaku), 300 gramów grzybów (muszą posiekać), 100 g startego sera (zalecane Parmesan), 150 g szynki. Arkusze sos do makaronu nasmarowane.

Następnie są tu umieścić plasterki szynki, sera i grzyby. Wszystko walcowane rolki i umieścić w lodówce przez kwadrans. Po to danie idzie, pokroić na małe kawałki i rozłożyć na przygotowanej patelni. Top przekąska posypać tartym serem, wlać trochę sosu. Naczynie jest pieczony w niskiej temperaturze przez około godzinę.

Na świąteczny stół sałatką „Jaskółcze Gniazdo” jest zobowiązany być popularne. Ma ciekawy wygląd, który z pewnością przyciągnie do niej dużo uwagi użytkowników.

Gotować trzeba będzie 5 dużych ziemniaków, które zostały oczyszczone i pokrojone w paski. Następnie kawałki są smażone w głębokim tłuszczu aż do uzyskania złotego koloru.

filet z kurczaka (200 g) ogrzewa się do wrzenia, to jest kruszony. Ser (podjęte jakiekolwiek stałe grade) wciera. Ogórek pocięte na cienkie paski. Składniki miesza się część ziemniaka z danymi, a pozostałe skrawki pozostawiono do przetwarzania. Następny ubrany sałatka z majonezem, solone, okoń.

Na naczyniu umieścić ziemniaki w postaci gałązek.

Z powstałego masa uformowana mały sałatka shariki- „jaja”.

Delikatnie umieszczone na ziemniaki.

Sałatka ozdobione gałązek zieleni.

Niezależnie od „Jaskółcze Gniazdo” przepis miał, czy hamburgery, przystawkę lub sałatkę, należy zauważyć, że wynik będzie oryginalne danie, które przyciąga uwagę i wszystkie przyjemność degustacji wina.