293 Shares 4573 views

Cardioneurosis: objawy, przyczyny, diagnostyka i leczenie metodami

Pod cardioneurosis odnosi się do zaburzeń psychicznych, następuje, gdy awaria w układzie sercowo-naczyniowym, co powoduje pacjenta do paniki, lęku i strachu o własne życie, mimo że lekarze nie mogą wykryć obecność jakiejkolwiek poważnej patologii. Sama choroba charakteryzująca się zaburzeniami układu nerwowego systemu, które wpływają na wygląd umysłu pacjenta, że ma on bardzo szybki i nierówne bicie serca, to zatrzymany lub „sparaliżowana”. Te myśli przenosi obecność w sercu cięcia lub ciągnięcie ból, które wskazują jedynie niewielką usterkę ciała. Tak więc uważamy, dlaczego tam cardioneurosis, że ma objawy, metody diagnozowania i leczenia.


Cardioneurosis: Przyczyny

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie przyczyny zaburzenia kardionevroticheskie można podzielić na dwie grupy: stres fizyczny i doświadczeń psychicznych. Kardiolog podkreślają, że czasami taki stan może być spowodowany przez nadmierne stosowanie mocnej kawy, napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych. Ponieważ pacjenci nie mogą opisać jasno, czego doświadcza, mają poczucie nieuzasadnionego strachu o swoje życie. Może to być spowodowane przez częste stres, zmiany hormonalne organizmu menopauzy dojrzewania, ciąży i laktacji, częste aktywności fizycznej, itp. D.

Cardioneurosis: Objawy

Zaburzenia nerwicowe Kardiotipa towarzyszyć następujące objawy:

 1. Silne pobudzenie, niepokój.
 2. duszące uczucie ucisku lub guzek w gardle.
 3. Zmęczenie występujące nawet przy niewielkim wysiłku fizycznym.
 4. Przerywany lub szybki rytm oddechowy.
 5. Brak okazji, aby wziąć głęboki oddech.
 6. W głowie.
 7. Ostre bóle głowy.
 8. Zawroty głowy i nudności.
 9. Uderzenia gorąca.
 10. Obfite pocenie.
 11. Bezsenność lub nadmierna potrzeba.

Cardioneurosis którego objawy pojawiają się w różnym stopniu intensywności zwykle znika i pojawiają się niespodziewanie. Jednak pomimo faktu, że znaczące zmiany w sercu nie występuje, pacjent nadal będą musiały wyznaczyć przebieg leczenia, mających na celu regulację prawidłowego funkcjonowania serca, w przeciwnym razie może on rozwijać nadciśnienia tętniczego lub dławicy piersiowej.

Cardioneurosis: diagnoza i leczenie

Leczenie choroby zależy od postaci nerwicy, który jest obserwowany we wszystkich przypadkach. Detekcja następuje początkowo powoduje powodować zaburzenia przypisywany złożonego leczenia. Ogólnie rzecz biorąc, leki stosowane w leczeniu cardioneurosis, objawy , których można nie widać, nie istnieje. Większość z nich ma działanie uspokajające. Dobry efekt jest odbiór uspokajających i medycynie. W odniesieniu do metod diagnostycznych, stosuje się perkusję (tapping klatce piersiowej), osłuchową (słuchania) i pomiar ciśnienia tętna. Koniecznie przeprowadzać monitorowanie EKG. W ten sposób, odkrywając w sobie lub w swoim cardioneurosis rodzinnym, objawy, które mogą być łatwo zidentyfikowane przez pojawienie ludzkiego umysłu, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, ponieważ jeśli nie traktują tego typu zaburzeń neurotycznych, może to prowadzić do poważnych zaburzeń psychicznych.