335 Shares 7818 views

Magia szpikulec: przepis na koktajl recepcji

Shpazhek przepisy na świątecznym stole mogą być bardzo zróżnicowane. Można to zrobić jako canape sklepu kupiliśmy żywności (oliwki, krabów paluszków, ser, pikle), a omlet, naleśniki, pikantne wypieki i kawałkami mięsa domowych. Wszystko, co musisz – kupować kolorowe szaszłyki. Przepisy są proste i nie bardzo dobry, prezentujemy w tym artykule. Zacznijmy eksperyment!


Niezwykłe szpikulec. Przepis na kanapki naleśniki

Ten piękny i wygodny przekąski można korzystać zgodnie z ich wyobraźni i smaku. W każdym razie, to jest w stanie ozdobić swój świątecznym stole. Dla każdego canapé potrzebować jeden plastikowy szpikulec. Przepis sugeruje przygotować własne naleśniki z pół litra mleka, trzy jajka, dwie filiżanki mąki i łyżką cukru. Jeśli to możliwe, powinny one być tak cienki i jednocześnie silny.

Schłodzić naleśniki i gotować farsz. Aby to zrobić, należy wziąć pół kilograma sera twarogowego lub jednorodnej fat twaróg, oliwki połowa małych banków (bez pestek) i średnich kawałek solonego łososia. Ryby mogą być stosowane i inne – łosoś, pstrąg, śledź, nawet. Po pierwsze, przygotować coś jak ciasto naleśnikowe z warstwą sera i ryb. Pierwszy naleśnik należy smarować twaróg, następny – do cienką warstwę plasterków łososia. W ten sposób na przemian warstw.

Po naleśniki i uruchom napełniania, zadanie spadnie kanapki wycięte przed sobą. Każdy z nich będzie wiązać jeden szpikulec. Przepis wskazuje, że naleśniki nie powinien poruszać się podczas cięcia. W przeciwnym razie będzie to nieestetyczne. Aby móc wygodnie i pięknie wycięte warstw naleśników i dodatkami, należy użyć foremki, nóż do pizzy lub specjalnych form do kanapki. Można naprawić naleśniki szaszłyki raz, więc nie przesuwają. Top każdy serwujące przekąski ozdobić oliwki, warzywa, pokrojone pomidory.

szaszłyki puff grzyb

Weź pół kilograma ciasta francuskiego 300 g drobnych świeżych grzybów, 150 g sera „Gouda” lub „Cheddar”, jaj, sezamu i pieprzem. Dla każdego serwujące przekąski potrzebny osobny drewniany szpikulec – przepis sugeruje, że będą one wystarczająco długo. Spłukać i wysuszyć z grzybami, posypać solą i pieprzem. Smażyć na suchej patelni przez pięć minut z przyprawami. Ostudzić na talerzu. Cut ser w kostkę, porównywalne pod względem wielkości z grzybami. Rozmrozić ciasta i cięcie go na paski o szerokości 2 cm, przejdź do montażu przekąski. Szaszłyki nawleczone na przemian plastry sera i grzybów. Zostaw krawędziach parę centymetrów. Każdy szpikulec, zawinąć ciasto. Zadbaj, że taśma ciasno otacza farsz lub ser, ogrzewa może przepływać. Bezpieczne i skleić brzegi – następnie w procesie pieczenia przekąski zachowują kształt. Aby stłumić tę ciasta z niewielką ilością zimnej wody. Ułóż na pergaminie do pieczenia na wierzchu, szczotka z żółtkiem i posypać sezamem, piec przez kwadrans przed zarumienienia. Oprócz serów mogą być rozłożone na szaszłyki szynka aromatyczne. Konieczne jest również, aby pokroić w kostkę. Można posypać ziołami lub grzyby ulubione przyprawy.