646 Shares 2452 views

Jak zalogować się jako administrator w Windows 7: prosta metoda

Siódma wersja systemu Windows i powyżej, w porównaniu do poprzednich wersji, mają bardziej skomplikowane rachunki zarządzania użytkownikami. Ograniczają ich wykonywania pewnych czynności, które teoretycznie mogłyby szkodzić awarię komputera. Mimo to, wiele osób interesuje się pytanie, jak zalogować się jako lokalny administrator systemu Windows 7 dla wszelkich działań z podwyższonymi uprawnieniami. Można to zrobić nawet bardzo proste.

Dlaczego potrzebujemy konta administratora?

W rzeczywistości, w systemie Windows siódmego modyfikacji i rangi administrator systemu rejestruje dwa powyżej istnieje. Jeden należący do administratora, który początkowo zalogowany. Po drugie – jest to wirtualny korzeń z maksymalną mocą. Jednak nawet przy wejściu do praw administratora mogą wykonywać różne czynności, takich jak diagnozy problemu i rozwiązać niektóre problemy w systemie. Nie rób normalne konto.

Jak to nazwę Windows 7 Administrator w swojej najprostszej formie? Jeśli terminal działa więcej zarejestrowanych użytkowników, z których jeden jest administratorem, trzeba tylko znać jego hasło dostępu do systemu. Zazwyczaj administratorzy systemu w dużych firmach takie informacje nie są dostępne. Jednakże, jeśli użytkownik naprawdę wie, jak wyeliminować awarię systemu może być wyjątkiem.

czy działania dostępne?

Ale nawet z tych opcji wprowadzania danych z lokalnymi uprawnieniami administratora oszukiwać szczególnie nie warto. Niektóre działania, takie jak usuwanie plików lub katalogów systemowych, w większości przypadków nie będzie dostępna. Potem jednak, istnieje sposób. Ale to jest oddzielna rozmowa. Można, oczywiście, należy uruchomić kilka procesów w imieniu administratora, ale w tym przypadku jesteśmy zainteresowani informacjami na temat sposobu, aby zalogować się jako administrator w Windows 7, czyli rejestr, ale wyłączone konto lokalne. Można to zrobić za pomocą co najmniej dwóch prostych metod.

Jak zalogować się jako administrator w Windows 7 lub wyższej? Pod Zarządzanie komputerem

W pierwszej metodzie, która jest uważana za najbardziej proste, trzeba użyć sekcję sterowania komputerowego. Dostęp do niego można uzyskać z podmenu, klikając prawym przyciskiem myszy na odpowiednią ikonę „pulpitu” lub „Explorer”. W edytorze należy najpierw przejść do menu sterowania, a następnie za pomocą narzędzia, w którym użytkownicy wybranego katalogu. Prawej części okna zostaną wyświetlone wszystkie konta, które są zarejestrowane w systemie. W tym przypadku należy wybrać z administratorem.

Natychmiast, możemy zauważyć, że wysyłanie rozwiązanie problemu, w jaki sposób zalogować się jako administrator w Windows 7 ma obejmować konta. Domyślnie jest ona wyłączona, użytkownik nie może dokonać zmian w krytycznych komponentów i ustawień systemowych. Podwójne kliknięcie na menu linii „uchetki opcji” call Administrator i przejdź do zakładki „Ogólne”. Tu poniżej jest specjalny rachunek poza boiskiem, gdzie musisz odznaczyć tam zainstalowany. można dostać się do ustawień, a poprzez kliknięcie prawym przyciskiem wyboru właściwości linii. Po zatwierdzeniu zmian do systemu w ramach administrator może wprowadzić zupełnie elementarny, wybierając odpowiednie konto na ekranie powitalnym.

Jak zalogować się jako uprawnieniami administratora systemu Windows 7? Korzystanie z wiersza poleceń

Druga proponowana metoda jest dość prosta. Ale to jest do korzystania z linii poleceń , aby aktywować użytkownika z prawami administratora. Jak zalogować się jako administrator w Windows 7 w tym przypadku? Najpierw trzeba zadzwonić z linii komend: cmd w konsoli „Run”. Potem trzeba zarejestrować net user administrator / active: yes (dla wersji anglojęzycznej systemu należy użyć terminu Administrator angielskiego) i nacisnąć klawisz ENTER. Po pomyślnym wykonaniu polecenia możesz zalogować się pod administratora, jak opisano powyżej.

Uwaga: Shell w Windows 7 Kopiuj i Wklej nie są obsługiwane, więc linia będzie musiał ręcznie zarejestrować. W VIII i X modyfikacji takiej funkcji. Dla obu powyższych opcji, lub po zmianie komendy trzeba ponownie uruchomić system, zamiast zwykłego użytkownika przez zmianę wyjściu z rachunku bieżącego. Aby wyłączyć niestandardowe nagranie administratora w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, konsola powinna przepisać podobną komendę, ale na końcu linii, aby używać słowa «nie» (oczywiście bez cudzysłowów).

Wreszcie, kilka porad

Trwale i bez konieczności korzystania z konta administratora nie jest zalecany do rozwiązywania codziennych problemów. Szczególnie dotyczy to niedoświadczonym użytkownikom, że ich bezmyślne działania mogą uszkodzić system. Oczywiście, należy usunąć elementy krytyczne nie będzie działać. Ale tutaj są niektóre ustawienia mogą wpływać na wydajność komputera jest bardzo silna. Ponadto wypadek można zdjąć i punkt przywracania, a następnie przywrócić do poprzedniego stanu będzie problematyczne.