675 Shares 1096 views

Zayed na wargach, przyczyny i leczenie środków ludowej

Choroba wywołana przez bakterie Streptococcus i drożdży jak grzyby Candida. Mikroorganizmy te należą do kategorii warunkowo chorobotwórczych flory. W organizmie człowieka, są zawsze obecne, ale są aktywowane tylko pod pewnymi warunkami.


Zayed na ustach, przyczyny

 • Hipotermia, przeziębienia lub podrażnienie mechaniczne, w tym protezy wybrany prawidłowo. podrażnienie mechaniczne mogą być spowodowane brakiem zębów. W tych przerwach zgryzu, zwiększone ciśnienie w kącikach ust.
 • Kobiety na tle ciężkich miesięcznych perleches powstać. Przyczyny leżą w nagłej utraty hemoglobiny. Zayed jest oznaką anemii z niedoboru żelaza.
 • diagnoza Angulo często towarzyszy niedobór witaminy. Często przejawia się jako brak ryboflawiny – witaminy B2. Choroba ta jest skomplikowana przez złuszczania skóry, obszar dotknięty jest rozłożona na skrzydłach nos, policzek. W tym przypadku pacjent traci apetyt, łatwo się męczy.
 • Wargi Zayed powodować zakłócenia gruczołów wydzielania wewnętrznego. Na przykład, eksperci cukrzyca wytłumaczyć pojawienie się pęknięć w kącikach ust , jako wtórnego zakażenia przez zakażenie grzybicze.
 • Ubytków zębów, zapalenie dziąseł są źródłem domyślnym repozytorium chorobotwórczych i flory.
 • przewlekłe choroby układu pokarmowego, w okresach zaostrzeń powodować pojawienie się wiązania.
 • Jeśli perleches usta zaniepokojony podczas przebiegu leczenia antybiotykiem, należy poinformować o tym lekarza. Antybiotyki mogą być czynnikiem zaostrzenia choroby.
 • Osób zagrożonych należą palaczy, którzy nadużywają alkoholu i miłośników słodyczy.
 • Oblizując wargi, pchanie do buzi różne rzeczy, dzieci stworzyć korzystne warunki dla rozwoju chorobotwórczych grzybów i bakterii.
 • Ostatnio perleches usta zaczęły pojawiać się po zastosowaniu niektórych past do zębów zawierających substancje drażniące skórę.

Jak pozbyć się Zayed na ustach

 1. Dokonaj płyny na bazie ziół. Zalecana apteka kolekcja składa się z rumianku, szałwii, nagietka i glistnika. Najprostszym sposobem, aby pozbyć się szpary ustnej – użyj widgety worki zielonej herbaty. Miły w dotyku ciepłe torebki herbaty zielone ściskane pomiędzy pacjentami tylko wargami.
 2. nalewek ziołowych. Można kupić w aptece, można przygotować samemu, zwłaszcza jeśli perleches usta systematycznie torturowani. Odpowiednie dębu i olcha czopków.
 3. Olej. Olej z oliwek, olej dzikiej róży, awokado i drzewa herbacianego jest lekarstwem wiązania.
 4. Propolis. Zaleca się stosowanie nalewki alkoholu z propolisu. Propolis ma silne działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. Specjalnym recepty propolis barwnik musi być połączony z masłem w proporcji 100 g oleju i 10 g propolis. Mieszaninę stapia się w łaźni wodnej. Następnie lotion nakłada się pęknięć kilka razy dziennie. Im częściej tym lepiej.
 5. Kleik z tartym jabłkiem i świeżego masła. Startego jabłkowy miesza się z masłem w stosunku 1 do 1. Zawiesinę równomiernie do warg.
 6. Twaróg. Aby były skuteczne, maska twaróg pękniętych warg zaleca się wymieszać z sokiem z marchwi.
 7. Sok z aloesu lub kalanchoe.
 8. Dokładnie wdrożenia zaleceń lekarza prowadzącego. Testy mogą wskazywać grzybowego lub pochodzenia mikrobiologicznego Zayed. Pozwoli to ustalić, co imeeno maść przypisują lekarza. W ciężkich przypadkach, wyznaczony przez kuracji antybiotykowej. Ważne jest, aby wziąć kompleks witamin, określonego w przepisie.

Zapobiegając występowaniu Zayed obejmują zabiegów kosmetycznych na bazie miodu i olejek różany, olej z nasion lnu. Iw trakcie są jakieś dopuszczalne środki serię kosmetyków farmaceutycznych. Podstawą leczenia i zapobiegania Zayed na ustach leży odpowiedniej diety i zdrowego stylu życia. Ważne jest, aby zrezygnować z alkoholu i paleniem tytoniu.