172 Shares 3996 views

„Balzac Age, czy wszyscy ludzie są Bast …”: aktorzy i role

Po obejrzeniu melodramatyczny komedia z serii „Balzac Age” aktorów i rola długi czas pozostanie w pamięci widza. Ten film można nazwać odpowiedzią na amerykańskiego serialu „Sex and the City”, ale dyrektorzy nie mają praktycznie nic wspólnego z amerykańską źródłowym, ale pomysł czterech samotnych kobiet, którzy w wielkim mieście próbują znaleźć miłość. A jednak spojrzeć na historię głównych bohaterów nieco więcej.

„Balzac Age, czy wszyscy ludzie są Bast”: aktorzy i role. Julia Menshov jako Vera

Główną bohaterką serialu o pań w średnim wieku, usunięte przez Spółkę wniosek telewizji „NTV”, praktycznie nie mają nic wspólnego z Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda z amerykańskiego pierwowzoru. W filmie „Balzac wiek czy wszyscy ludzie są aktorami Bast” zabierze nas do realiów rosyjskich kobiet – takie, jakie są naprawdę.

Pierwszy zbiorowy obraz – strasznie „prawo”, inteligentna Vera Bol'shova Julia men'shovoy. Wiara zawsze robi wszystko według zasad, dobrze wychowany i oczytany. Podczas rozmowy między przyjaciółmi budzi się do życia seksualnego – to wstydliwie milczy i nie chcesz zagłębiać się w szczegóły. Jednym słowem, młoda damo „Turgieniewa”, który od dawna ponad trzydzieści.

Prywatne życie wiary, pomimo całej godności kobiety, nie dodaje się: jest to samotna matka z córką mieszka w tym samym mieszkaniu z matką i irytujące, jeśli naprawdę zakochać się w kimś, a następnie, że człowiek jest zobowiązany być łajdakiem i kłamcą.

„Balzac Age, czy wszyscy ludzie są Bast”: aktorzy. Lada Dens jako sojusznika

Drugi zbiorowy wizerunek w serii – to aktywna i wyzwolonego przez Alla Prikhodko Lada Dance.

W filmie „Balzac wiek czy wszyscy ludzie są Bast” Lada Dens i aktorzy Julia Menshov faktycznie grać kompletne przeciwieństwa: Alla zastanawiał karierę, była aktywna, stylowa kobieta, dla której często dbać o bardzo ciekawym człowiekiem. Bóg jest w stanie „razrulit” każdej sytuacji – nic dziwnego, że pracuje jako prawnik. To właśnie na osobiste przodu, nawet w tak „inteligentnych” kobiet też nie wszystko jest tak gładka. Często jest to wyzywanie ludzi „kozy”, ale przyznaje, że bez nich nie może żyć.

Lada Dens nie jest w pełnym znaczeniu tego słowa aktorki – ona od dawna mówi na etapie rosyjskiego jako piosenkarka. Więc możemy założyć, że w serii o pań w średnim wieku jest to debiutant.

Alika Smekhova jak Sony

Ale Alik Smekhova, który grał rolę Soni w momencie strzelanina miała miejsce zostało uznane aktorką. Miała role w filmie „Życie Line”, „Marzenia idiota”, „cienki drobiazg”, etc.

Aktorzy z serialu „Balzac Age” wydają się ucieleśnieniem zbiorowy obraz na ekranie. Alika Smekhova – nie jest wyjątkiem. Jej Sonia – typowe mężczyźni Hunter. Jest to szczególnie znaków bogaci, uwodzi, a bierze je. A potem czerpać korzyści finansowych z ich mężów i czeka na ich śmierci (bo preferuje głównie starszego pana młodego). Taki los całkowicie zadowolony z Sonią. Nie jest to dzień w moim życiu nie pracował i nie zamierza tego robić w przyszłości. Być żona – to jej zawód.

Kiedy czterej przyjaciele spotykają się na rozmowie, Sonia wygląda najbardziej doświadczony w sprawach sercowych. Kolejnym będzie: na ramiona dwa małżeństwa i tak mesalliances! Kobieta jest zawsze gotowy, aby wyjaśnić swoje koleżanki, że miłość powinna być miłość i małżeństwo trzeba zostawić wyłącznie dla wygody.

Żanna Epple jako Julia

W filmie „Balzac Age” aktorów, a raczej ich znaków na ekranie, stale wpaść sytuacji rozpoznawalnego: co dzieje się na ekranie, można łatwo zauważyć w codziennym życiu. Tak, aktorka Zhanny Epple bohaterka – Julia – jest dość typowy charakter życia.

Julia – infantylny. Można powiedzieć, że to jest trochę zatrzymany w dzieciństwie (to widać w jej stylu ubierania się i zachowywać). Do tej pory stanowią Yulichka zapłacić rodzicom, ale także pokazać jej, co jeść, co robić, i od dawna i bezskutecznie próbuje znaleźć swoją małą córkę pary. Julia, tak jak wiele dziewcząt z dobrej rodziny, otrzymał staranne wykształcenie, ale żaden z dniem nie działa w moim życiu, jak Sonia. Ale życie osobiste kobiety bardzo szorstki. Jednakże zwraca stale na mężczyzn z jakimś „moda”.

Na przykład, tysiące mężczyzn, wymagane jest, aby wybrać geja lub młodego człowieka, tylko szaleniec na dziewcząt noszących tynku. Również miała sprawy z ludźmi, którzy są przyciągane tylko do prezenterów telewizyjnych lub dziewczynki z bujnej roślinności na ciele.

Wiera Alentowa i Vladimir Menshov jako rodziców Wiary

W serii „Balzac wiek czy wszyscy ludzie są Bast” aktor Vladimir Menshov i Wiera Alentowa odgrywają rozwiedzionego męża i żony, którzy mają wspólną córkę – Vera.

Dawno, dawno temu ojciec Wiery opuścił rodzinę dla innej kobiety, i udał się do życia w Izraelu. Od tego czasu, Vera niemal codziennie muszą słuchać opowieści matki o tym, jak jej ojciec – łajdakiem. Na końcu każdego wiersza Zinaida mówi Vera jest bardzo przypominają jej „tatusia”. Od tej mikroklimat w rodzinie, oczywiście, pozostawia wiele do życzenia.

Warto zauważyć, że dyrektorzy w role wszystkich członków rodziny zostały zaproszone rodziny Bol'shova prawdziwego aktora. Vladimir Menshov w życiu jest rzeczywiście człowiekiem wiary Alentova i Julia Menshov – ich córki. Jedynym wyjątkiem jest Angelica Shilov, który ucieleśnia obraz na ekranie Bol'shova córką Wiary.

Inne role wykonawców

W serii kobiet w średnim wieku przyszedł o wiele więcej gwiazd kina rosyjskiego i telewizji. Andriej Sokołow, znany z ról w filmach „małej wiary” i „prawników” grał „Jean” – Bol'shova ukochany wiary. Anatolij Wasiliew ( „Załoga”) pojawił się w postaci ogólnych Repetsky – jeden z mężczyzn Sony. Dmitry Shcherbina, który grał kiedyś Alexei Berestova w „Mistrzyni w Maid”, pojawiła się tym razem w formie kompulsywnych hazardzistów i pierwszej miłości Alla Prikhodko. Ponadto, ekran można zaobserwować Boris Klyuev ( "Upadek imperium"), Nadzieja Bachtin ( "Star epoki"), Dmitri Maryanov ( "Hrabina de Monsoreau"), Grzegorz Antipenko ( "Not Born Beautiful") i Eugene Gerchakova ( „Dandelion Wine „).