574 Shares 6375 views

Boris Abramowicz Levin z „stażystów”

Seria „Stażyści” ma wystarczająco dużo czasu, jest liderem na popularności wśród widzów. Połączenie zagadnień medycznych, fabuła obraca, ciekawe, jasne i kolorowe znaki dozwolony ten film wygrać prawdziwie kochać ludzi. Wśród tych tutaj oryginalnych i ciekawych postaci, można oddzielnie wybrać jeden z praktykantów – charyzmatycznego doktora Býkov. Ale w tym artykule skupimy się na bardzo inteligentną i utalentowaną osobę w świecie medycyny. Meet – Levin z "stażystów".


Co to jest, Boris Levin?

Co warto wiedzieć o tej ciekawej postaci? Mówiąc o sobie, Boris Levin z „Staż” w pierwszej wiadomości fakt, że w Akademii Medycznej, którą ukończył z wyróżnieniem. To sugeruje wysoki poziom wiedzy teoretycznej i jej wystarczająco dobre erudycji. Niestety, fakt ten wskazuje na cechę charakteru charakteru jak pewność siebie i swego rodzaju arogancji. W przyszłości widzowie dowiedzą się, że wielu krewnych Levin – lekarzy. Jest to ciężar odpowiedzialności, aby nie pozwolić swoją rodzinę i stać się wielkim profesjonalistą.

W zasadzie, Boris Levin z „stażystów” – to klasyczny przykład tego typu ludzi, co jest powszechnie znany jako „frajerów”. On jest nietowarzyski, małomówny, arogancki umiarem, inteligentny i utalentowany. Aha, nie zapomnij o atrybutach szablonu „frajerów” na całym świecie – punkty. Nasz bohater nie jest też pozbawiony ich obecności.

Jeśli mówimy o jego umiejętności zawodowych, Levin z „Staż” jest najbardziej oczytany i „smart”. Dlaczego w cudzysłowie? Tak, bo jest dobrze zorientowanych w teoretycznych aspektów medycyny, zdaje sobie sprawę z wielu rzadkich chorób. Jednak w praktyce nie zawsze wszystko idzie jako „doskonałe”. Jest bardzo łatwo pomylić z chorobą, której objawy to samo, ale liczba najmniejszych szczegółów, które mogą być tylko znakiem doświadczonego lekarza, to nie jest jeszcze znana. Jest to jeszcze czy nie taka praktyczna podstawa. Na pierwszy Levin bo nawet przerażające jeden jak tylko widok krwi i piękne nagie dziewczyny mogą wejść w prawdziwe osłupienie. Jednak to nie przeszkadza mu marzyć o wysokich osiągnięciach zawodowych, w tym w dziedzinie naukowej.

Socjonika Borisa Arkadevicha Levina

Wielu fanów tego kierunku studiów indywidualnych już zdemontowane po trochu ulubionego serialu TV „Stażyści” i stwierdził, że Levin – typowy Robespierre'a. Według sondaży, zgodnie z tym około 87% ludzi, którzy głosowali. Więc oni zaoferować i zapoznania się z charakterystyką typu społecznego i decyduje, czy znak jest podobny do opisu przedstawionego poniżej.

Przedstawiciel sociotypes Robespierre jest w stanie logicznie i całkowicie dostępne wyłożyć wszystkie swoje fantazje. Bo to nie jest trudne do zidentyfikowania problemów podstawowych i angażować się bezpośrednio z ich decyzji. Preferuje wchłonąć informacje w postaci skompresowanej, podkreślając najważniejsze i najciekawsze punkty.

Użytkownicy tego typu social wszędzie tendencję do wyrażania swoich opinii. To samo odnosi się do sfery naukowej. Polegają na własnym rozumowaniu. Chcą zrozumieć żadnego problemu i rozwiązać go na własną rękę, aby stać się bohaterem i bawić własnego ego.

Levin, jako przedstawiciel typu społecznego, bardzo nietowarzyski osoby. Boris Arkadevichu trudno nawiązać kontakt z obcymi. Nie stara się nagłośnić szczegóły dotyczące ich życia osobistego. Ona nie lubi go nagle przyjść na wizytę, bo nie wiem jak zabawiać ich natychmiastowej rozmowy. On jest bardzo ostrożna w kontaktach z ludźmi, a czasem nie wie, co można powiedzieć, a czego nie warto wspominać.

Jednak grupa przyjaciół człowiek relaksuje i zacznie się dostać prawdziwą przyjemność z obcowania i przyjazną obsługą. Został on następnie wymawiane jego towarzyski i dowcipny stronę natury. Dla ludzi drogich mu, że jest w stanie dokonać poświęceń. Z nich, staje się radosny i przyjazny człowiek. I to naprawdę jest opisany portret osoby wygląda Levin.

Boris Levin. „Stażyści”. cytaty

Levin, oczywiście, nie jest to najbardziej pomysłowy lub „uszczypliwy” wszystkich bohaterów tej serii. Niemniej jednak, również posiada kilka niezapomnianych zwrotów i cytatów. Wielu widzów zna: „Udowodnię, będę to udowodnić wszystkim!”; „Zamknij się, pudel! No, to ja, aby pokazać, że mam umiejętności. " A oto kolejny: „Bliiin! Luba, to psuje to wszystko jeszcze raz! „” Jak głupi umrze z powodu tej choroby Levin Levin. " I odważne stwierdzenie: „Býkov – bydło, drań, drań”

Biografia Dmitry Sharakois

Dmitry Sharakois zaznajomieni Boris Levin ( "Stażyści"). Aktor jest młody, ale bardzo utalentowany. Ur przyszły zdobywca scena 15 stycznia 1986. Niewiele wiadomo o jego lat szkolnych. Możemy z całą pewnością powiedzieć tylko, że jest to dobry pomysł, aby grać w piłkę nożną i był sercem każdej firmy, co zasadniczo różni się od znaku.

W 2001 roku wstąpił do Rati do Golomazova. Od trzeciego roku Dmitrij został aktorem, który dostał pracę w filmach. Debiutował rolą była niewielka, ale bardzo znacząca. Jest to postać w filmie „Miłość i farby.”

Po ukończeniu HOST nasz bohater zaczyna ściśle współpracować. A w 2010 roku Dmitrij Sharakois rozpocząć strzelanie w humorystycznych serialu „praktykantów” jak Boris Abramowicz.

Dlaczego Levin pozostawił „stażystów”?

Borisa Arkadevicha Levina charakter opuścił smukłe szeregi „stażystów” Pod koniec drugiego sezonu. Spory dotyczące takiego ostry wycofanie jednego z głównych bohaterów nie słabnie aż do teraz. Wbudowane liczne przypuszczenia, z którego został podłączony. Najczęstszym są uważane za trzy wersje.

Pierwszy mówi, że Dmitry Sharakois postanowił ruszyć dalej w górę po drabinie kariery. W tym celu konieczne było opuścić serię.

Zwolennicy drugiej wersji twierdził, że Dmitry Sharakois i Christine Asmus, występując w roli serialu Vari Chernous, nie dogadują się ze sobą. Nasz bohater nie traci odwagi, i opuścił projekt. Jednak aktor zaprzeczył takiej spekulacji.

Trzecia wersja jest również potwierdzona przez nikogo, ale niektórzy uważają, że aktor opuścił projekt powodu nieporozumień finansowych z producentów serialu.