424 Shares 3065 views

Samsung SCX-3405 – Affordable MFP o wysokiej wydajności i szybkości

Zaawansowane parametry techniczne wskazują, że Samsung SCX-3405 południowokoreański producent jest klasyfikowany jako sprzęt biurowy. Dodatkowym argumentem w tym przypadku jest fakt, że oprócz zwykłej kopiarki, drukarki i skanera, może również wykonywać, a funkcje faksu. Jego najnowsza funkcja popytu tak szybko, jak w przypadku zastosowań biurowych i nie potrzebują wszystkich innych możliwych zastosowań.

Możliwe zastosowania urządzenia MFP. Że producent w pudełku?

Jak wcześniej wspomniano, tylko w biurze będzie w pełni ujawnione pełnego potencjału Samsung SCX-3405. Dlatego, aby zapłacić więcej za wbudowanego faksu we wszystkich innych przypadkach nie ma sensu z tego prostego powodu, że nie będzie używany. Dlatego głównym miejscem stosowania pod uwagę jako część tego materiału pasuje wszystko rozwiązanie ogranicza się tylko do biura. I może to być mały Format go do 10 miejsc pracy, a średnio 35 lat, a duża i 100. W tym ostatnim przypadku, podsystem wydruku musi być uzupełniona przez innych podobnych rozwiązań. pełna lista tego urządzenia wielofunkcyjnego składa się z:

 • MFP;

 • ROM z oprogramowaniem sterującym i podstawowej dokumentacji;

 • Karty z gwarancją od producenta;

 • kabel zasilający;

 • Instrukcja obsługi;

 • interfejs przewodowy.

Podstawowe opcje MFP

Jak wcześniej wspomniano, to urządzenie wielofunkcyjne do kopiowania i drukowania organizacja korzysta z metody laserowej. A on może pracować tylko w czerni i bieli, lub jak to jest czasami określane specjalistów, w trybie monochromatycznym. Maksymalny format rozdzielczości, które w tym przypadku mogą być drukowane jest ograniczona A4. а и из RJ-45/Ethernet и WiFi. Lista możliwych sposobów, aby w tym przypadku obejmuje nie tylko USB, ale także z RJ-45 / Ethernet i WiFi. Do 20 stron na minutę, to uniwersalne rozwiązanie może wyjście. Rozdzielczość w ten sposób strona może osiągnąć 4800H4800. Oczywiście, to jest trochę niższa niż w drukarkach atramentowych, ale wciąż zadowalająca jakość druku na pewno nie jest przyczyną. Na wszelkiego rodzaju nośnikach, z wyjątkiem stron gazet, drukowanie jest dozwolone w tym przypadku. W tym nawet na bardzo grubym papierze fotograficznym, jeśli jest to konieczne.

nabój

7000 stron – jest ograniczenie drukowania i kopiowania jest Samsung SCX-3405. nabój Model MLT-D101S z nich jest w stanie wnieść swój cykl z nie więcej niż 1500 stron. Podczas pierwszego uruchomienia, wartość ta będzie jeszcze mniejsza i wyniesie około 1100 stron. Uzupełniane kasety w tryb ruchliwe, mają 4-5 razy w miesiącu. Zwiększona wydajność tego ostatniego w tej sytuacji nie istnieje.

Możliwe sposoby przedłużyć żywotność kasety

Do tej pory, istnieją dwa sposoby, aby przedłużyć żywotność kasety do Samsung SCX-3405: firmware i wymiana licznika wiórów. Drugi sposób zmniejsza się po tej generacji kasety otrzymuje nich przeciw mikroprocesor generowanych stron drukowanych. Ponieważ ta operacja powinna być przeprowadzona na każdym napełniania tonera MLT-D101S, większość ekspertów wydają się uciec od niego. Dlatego uaktualnienie składnika oprogramowania urządzenia peryferyjne, po czym wartość licznika o ważnej roli nie odgrywa.

regulacja

Poniższe kroki należy wykonać w celu drukarki Samsung SCX-3405 Zarobił:

 1. Zdejmowanie MFP z pudełku z resztą jego elementów zasilających.

 2. Ustanowienie uniwersalnego rozwiązania w zasięgu sieci bezprzewodowej.

 3. Dostarczamy je w mocy.

 4. parametry połączenia.

 5. Aby zainstalować sterownik na wszystkich komputerach w sieci komputerowej.

 6. Wykonać wydruk testowy wtedy.

Opinie i ceny

Teraz Samsung SCX-3405 może być całkowicie kupić za 7000-8500 rubli. Ze względu na bogaty zestaw funkcji i brak jakichkolwiek poważnych wad uzyskuje się po prostu doskonałe rozwiązanie dla systemów zarządzania dokumentami w różnych biurach wielkości. Obecność wbudowanym faksem odróżnia ten produkt w porównaniu do najbardziej konkurencyjnych.

wniosek

Samsung SCX-3405 Przy odpowiednim podejściu i regularnej konserwacji biurowych klasy urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-3405 będą służyć swoim właścicielom niż rok. Te dwa czynniki odgrywają decydującą rolę w jego życiu. To tylko z takim podejściem można liczyć na to, że kwestia dotycząca organizacji obiegu będzie zamknięty na dłuższą metę.