447 Shares 4278 views

Jak zrobić piaskownicę z rękami w kraju

Mamy wszystko, grał jako dziecko w piaskownicy, ponieważ struktura ta jest nieodłączną częścią każdego placu zabaw. To przyciąga dzieci jak magnes, a nawet grać z piasku rozwija wyobraźnię przestrzenną i umiejętności motorycznych na ręce dzieci.

W lecie pan dość często idą ze swoimi dziećmi w kraju, należy zbudować piaskownicę, a następnie fidgets mieć coś do zrobienia, że nie będzie cię rozpraszać z ważniejszych rzeczy.

Jak zrobić piaskownicę z rękami?

Wyposażyć plac zabaw w ich letnim domku dla dzieci tyle tylko. W tym artykule można przeczytać niezbędnych wskazówek na temat jak zrobić piaskownicę z rękami bez większych kłopotów.

W celu zapewnienia miejsca dla zabawy, należy poprawnie wybrać jego lokalizację. Nie umieszczaj strukturę całkowicie pod drzewami – spadające liście będzie stale spadać do niego, a po deszczu piasek będzie długi czas do wyschnięcia. Najlepiej jest mieć piaskownicę na słoneczne położenie lub w półcieniu. Ale nie należy zapominać, że dziecko nie jest pożądane przez długi czas, aby być w słońcu, więc jeśli miejsce jest słonecznie, to będzie konieczne, aby zbudować szopę lub zainstalować parasol słoneczny. Dziecko będzie wygodne do gry, a nie przegrzewać.

Można kupić gotowy model z tworzyw sztucznych w supermarkecie, ale zalecamy, aby zbudować miejsce dla Twojego dziecka własnych gier. Jak zrobić piaskownicę z rękami? Tak, wszystko jest bardzo proste. Po wybraniu lokalizacji dla instalacji, należy określić rozmiar piaskownicy i przygotować planszę do długości. W porządku, że dziecko nie otrzyma żadnych obrażeń, zarząd powinien przetwarzać – pre-pare, a następnie pieszo papierem ściernym. Potem je traktować z antyseptyczne i nałożyć warstwę podkładu.

Miejsce, które będą zlokalizowane piaskownicy, czyste i usunąć warstwę ziemi 35 do głębokości 50 cm. Na narożnikach obszaru konieczne jest wykopać pit kolumn. rama piaskownicy zebrać zbierane deski: cztery pręty do łączenia szyn na zewnątrz, biorąc pod uwagę, że jedna z nich zostanie pochowany. Po montażu, konstrukcja musi być pomalowane farbą dowolnego, która jest bezpieczna dla dzieci. Należy zauważyć, że nie jest konieczne, aby pomalować płytkę na żółto, jak będzie ona musiała być często aktualizowana.

Po wyschnięciu farby, pręty muszą być zainstalowane w przygotowanej dla nich pit. Po zainstalowaniu strukturę trzeba przybić deski do siedzenia, aby być wygodne dla dzieci do zabawy.

Piasek do piaskownicy, można albo zakupu (przy zakupie należy zwrócić uwagę na kolor i tekstura), lub wybrać się na rzekę, gdzie istnieje niedaleko ogrodu. W drugim przypadku, przed wlać do piaskownicy, trzeba przesiać piasek, żeby nie było żadnych niedopałków, nie ma traumatyczne rzeczy. będzie musiała co roku, aby wypełnić.

Nie zapomnij kupić zabawki do piaskownicy, to dziecko będzie w stanie stworzyć swój własny świat gry. Im więcej akcesoria w różnych kolorach, tym więcej zabawy dziecku bawić się z nimi. Teraz, gdy wiesz, jak szybko i łatwo zrobić piaskownicę z ich rąk. Ty i Twoje dziecko być podekscytowani nowym budownictwie w ich letnim domku.