240 Shares 4242 views

Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej: adres, wydział, oddział, komentarze

Federalny edukacyjna instytucja publiczna z wyższym wykształceniem „Uniwersytetu Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej” wkrótce będzie obchodzić swoje stulecie. Jest to najstarszy uniwersytet w przygotowaniu finansistów, ekonomistów, prawników, specjalistów IT, matematyków, politologów i socjologów. Wnioskodawcy znajdzie Uniwersytet finansowych pod rząd Federacji Rosyjskiej, którego adres znajduje się w Moskwie na Leningradsky Prospect, 49. Kod pocztowy uniwersytetu – 125993.


Znani absolwenci

Absolwenci, którzy w różnych okresach dał start w życiu Uniwersytetu Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej, w przeważającej części zrobił dobrą karierę. Wśród nich urzędnicy, dyrektorzy banków, korporacji, funduszy publicznych, ministrów i posłów, wybitnych osobistości politycznych. Na przykład, V. S. Pavlov były przewodniczący rząd ZSRR ministrowie finansowe z różnych lat – A. G. Zverev I. Lazarev I. I. Fadeev V. E. Orlov B. G. Fodorov V. G. Panskov, AG Siluanov.

Wielu absolwentów absolwentem Uniwersytetu Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej i menedżerów bankowych. CBR stwierdzono NV Garetovsky NK Sokolov, V. Gerashchenko, A. I. Akimov z Gazprombankiem, VA Dmitriev z Vnesheconombank BI Zlatkis Sbierbanku. W tej samej galaktyce przewodniczącego Rady Federacji na rynkach finansowych i N. budżet A. Zhuravlov AV Drozdov z funduszu emerytalnego, bardzo bogatego człowieka M. D. Prohorov i innych godnych ludzi.

Ministrowie, prezesi, posłowie i innych osób wybitnych absolwentem Akademii Finansów przy Rządzie Federacji Rosyjskiej. Wśród nich: R.V. Kopin L. Kuznetsov, N. S. Maksimova, ME Ogloblina E. V. Panina A. V. Krutov DA Svishchev A. G. Hloponin B .E. Tchistov.

Studenci z zagranicy, które dawały wyższe wykształcenie wyższe Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej wykonane również dobrą karierę w ojczyźnie. Na przykład, Nguyen Cong Ngien stał wiceminister finansów Wietnamu i Cheng Wei – Lyaolinskogo rektor Uniwersytetu w Chinach.

chwalebna droga

Najpierw był instytucją finansową, a następnie w Akademii, która zawsze specjalizuje się w sektorze finansowym i bankowym. Obecnie uczelnia rozszerzył niewiarygodnie, stając się głównym kompleks naukowy i edukacyjny. Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej, które stanowiły podstawę opinii o tym artykule, ma teraz dziewiętnaście oddziałów, sześć z nich w oddziałach, a reszta w Moskwie.

Wydział posiada sto sześćdziesiąt wydziałów, w tym osiemdziesiąt sześć w oddziałach, a reszta – z dwunastu podstawowych, trzy programu DPO pięćdziesięciu dziewięciu – w Moskwie. Ponadto uczelnia ma w swojej strukturze dziesięć instytucji, wśród których, oprócz Instytutu kształcenia otwartego i na odległość, Instytut skróconych programów i Instytutu na rzecz rozwoju projektów, istnieją trzy i cztery Instytut Badawczy DPO.

Ponadto Uniwersytet Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej, która jest dział tak liczne i różnorodne, ma trzy Licea, dwie pracownie naukowe, laboratoria szkoleniowe dwa, trzy ośrodków badawczych. Również w strukturze zawiera dwadzieścia dziewięć oddziałów, w tym czternastu programów szkolnictwa wyższego, czterech z wyższym i średnim wykształceniem zawodowym, a reszta pracuje na oprogramowaniu open source. Jest to uniwersytet i dwie uczelnie.

FGOBU

Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej jednocześnie uczy 51,579 osób, z czego 23 712 wewnętrznie w niepełnym wymiarze godzin – 567, w trybie zaocznym – 27 300 studentów. Jest realizowany dwanaście kierunki przygotowania kawalerów na profilach dwadzieścia osiem, jedenaście obszarów kształcenia mistrzów z ponad 50 programów magisterskich. Szkolenie specjalistów w strukturze opartej na koncepcji ciągłego tworzenia warstwowych, czyli ustawy – licencjackie – GER – Master. Wykształcenie ma inny kształt i trajektorię.

Tam jest realizowany również dziewięć programów edukacyjnych w zakresie kształcenia zawodowego, dziesięć programów MBA, a Sto i osiem programów na przekwalifikowanie i profesjonalnych finansistów. Poziom przygotowania studentów jest bardzo wysoka, po wydaniu szerokie możliwości przyszłego zatrudnienia i budować karierę. W związku z tym konkurencja dla edukacji Uniwersytetu Finansowego przy Rządzie Federacji Rosyjskiej ma zawsze wystarczająco wysoka.

nauczycielstwo

Rozpoznawane i niezbędnym jakość programów ze względu na wysoki poziom profesjonalnej kadry nauczycielskiej. W Moskwie Uniwersytet utrzymuje 1535, w tym 1213 nauczycieli ze stopniem naukowym: 341 i 872 doktorantów. Uczelnia 805 nauczycieli z rangi akademickiej: 236 profesorów, 551 docent, 18 samodzielnych pracowników naukowych.

Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej, którego gałęzie są liczne i zatłoczone, ma, oprócz Moskwie, 1404 nauczycieli, wśród nich 835 Program pracy BO 569 – ACT. Również w oddziałach 761 nauczycieli akademickich z rankingu: 80 profesorów, 343 docentów, są starsi naukowcy. Każdego roku około czterdziestu procent kadry dydaktycznej uczelni są szkolenia.

Petersburg

Historia oddziału, który utworzył Uniwersytet finansowych pod rząd Federacji Rosyjskiej, Petersburg wie od dawna. W latach 30. ubiegłego wieku pilna potrzeba specjalistów, zdolnych do pracy w systemie finansowym ZSRR. Najpierw była Leningrad finansowy College, a dopiero w 2006 roku, Szkoła stała się uczelnią. Oprócz podstawowego szkolnictwa wyższego finansowego i gospodarczego, oddział Petersburg Akademii Finansów przygotowuje perepodgotavlivaet i zwiększa umiejętności specjalistów.

Wdrożony nowoczesny program edukacyjny: Finanse i Kredyt, informacje biznesowe, technologia zarządzania finansami. Wolne i inne dyscypliny, które są potrzebne specjaliści władzy wykonawczej, kierownicy przedsiębiorstw i organizacji, federalnych i władz regionalnych. Nie występuje również wielopoziomowe kształtowanie ciągłe, który składa się z następujących etapów:

  • wykształcenie zawodowe;
  • przygotowanie pre-uniwersytet dla zawarcia szkół branżowych;
  • uniwersytet kawalerowie szkoleniowe;
  • szkolenia i krótkoterminowe szkolenia przypominające.

Moskwa

Uniwersytet finansowy pod rząd Federacji Rosyjskiej, Moskwa wie również, i nie przestaje się zastanawiać, na jego skuteczność. Jednym z pierwszych uczelni w Federacji Rosyjskiej zarejestrowany jako wkładu funduszu (angielski jako wkładu – darowizny, składki). Jest to obdarowanie non-profit, która jest finansowana przez sferę organizacji medycyny, edukacji, kultury i nauki. Oznacza to, że uniwersytet nie wydać, i przekazuje profesjonalną firmę w zaufaniu. Przychody z „przewijanie” pieniędzy i wysłane do określonych celów donatorów i głównego kapitału pieniężnego, nadal działa. W 2014 roku Państwowy Fundusz wyniosła 268 856 893,10 rubli.

innowacje

Uczelnia stale ewoluuje. Siłą napędową tego był on opracował innowacyjny program edukacyjny w zakresie edukacji finansowej na przygotowanie liderów, finansistów, zdolnych do pracy w konkurencyjnej gospodarce. Jest to trzecia generacja państwowej standardów edukacyjnych VPO.

Uniwersytet finansowa w ramach rządu rosyjskiego Federacja popiera kierunek "Ekonomia" profile "Credit-gospodarcze", "Finance and Economics", "International Business and the World Economy", "Rachunkowość i audyt", "Podatki i opodatkowania". Nowe technologie w edukacji obejmują wprowadzenie indywidualnych ścieżek kształcenia. Tak utworzony kompetencyjne podejście do procesu edukacji w szkoleniu.

Nowa technologia procesu edukacyjnego

W procesie uczenia uniwersytet realizuje „Bologna” technika: modułową formę treningu, a nie liniowy, tworzenie zespołów mobilnych, tworzenie opiekunów Instytut zajęcia zaproszono profesorów i ekspertów zagranicznych, w tym angielski, system oceny Ocena wiedzy, aktywne formy uczenia się – studia przypadków, role-playing i gry symulacyjne, problem sytuacji i więcej, wprowadzenie pomocy elektronicznych, książki na płytach CD.

Program szkoleń multimedialnych jest także w modzie – zajęcia w laboratoriach edukacyjnych na Wydziale Zarządzania Finansowego, na przykład w dziedzinie rachunkowości. W działach utworzonych biblioteki elektronicznej, testowanie komputer jest prowadzona. Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej i wykorzystuje nauczanie na odległość, oparty na technologii interaktywnych, oraz w systemie kształcenia i rozwoju zawodowego finansistów i ekonomistów.

kompleks biblioteki

W Moskwie, dziewięć bibliotek funkcyjne należące do University of Finance, w regionach ich oddziałów więcej trzydzieści dwa lata. fundusz drukowana składa się z 2,852,054 jednostek tutaj, a korzyści naukowych i edukacji, literatury w wielu językach, a także fundusz pracy doktorskiej. Oczywiście, większość książek – czasopism w kwestiach gospodarczych, ale nie jest fikcją i rzadkich książek. Biblioteki są dobrze wyposażone w komputery, istnieje globalny Internet i sieć lokalna, jest zintegrowany z sieci uniwersyteckiej szerokości.

Ogromna składnikiem kompleksu biblioteki – zasoby elektroniczne, które obsługują zarówno proces kształcenia i pracy naukowej. Prawie sześćdziesiąt pełnotekstowe bazy danych z woluminu danych ponad stu pięćdziesięciu milionów dokumentów dostępnych na Uniwersytecie IP i zdalnie. Działa biblioteki elektronicznej z monografii, literatury edukacyjnej i metodycznego, streszczeń, artykułów naukowych i wielu innych materiałów.

college

Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej jest strukturalny podział Moskwie Finance College, gdzie studenci studiów w pełnym wymiarze czasu i kursy korespondencyjne, a także kursy przygotowawcze. Tutaj doskonale wyposażone laboratoria i sale lekcyjne, jadalnię oraz centrum medyczne, montaż i hale sportowe, doskonała biblioteka.

Stąd przyszło do życia wielu tysięcy specjalistów w sferze finansowej. Absolwenci pracują we wszystkich dziedzinach przemysłu, służby publicznej, a także w bankach komercyjnych i organizacji, często zajmując kierownicze stanowiska. Kolegium ma najbardziej pozytywnych opinii na temat jakości szkoleń i struktur handlowych i państwowych.

badania naukowe

Uniwersytet powodzeniem prowadzi działania doradcze i badawcze, rozwój dydaktycznych i badawczych służb. Priorytet dla badań, oczywiście, od finansowania budżetowego zadań państwowych. Sto dziesięć projektów badawczych o objętości finansowania około dwieście milionów rubli przeznaczonych tylko w 2014 roku.

54 wzięli udział nie tylko wydziału Uniwersytetu Central Moscow, ale także dział w Omsk, Czelabińsk i Penza gałęzi. Trzynaście wydziały naukowe pracowali na tych tematów, o cztery więcej niż osiemdziesiąt nauczycieli i studentów. Trzynaście projekty realizowane wspólnie twórczych zespołów. Odpowiedzialnych naukowców przed komisją ekspertów Urzędu Rządu RF.

W 2015 roku badanie odbyło się ponownie na Goszadaniyu i wielkość finansowania przekroczyła dwieście milionów rubli. Sześćset artystów razrabatyvalie projektów, tym razem z aktywnym udziałem uczniów i studentów. Zgodnie z umowami gospodarczymi zostały zawarte kontrakty państwowe z wyników konkurencji zawodowej. Głównymi odbiorcami są Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej, Bank Rosji, Sbierbank Rosji, Gosznak, Pension Fund, Federalnej Służby Podatkowej i wielu innych instytucji i organizacji. Uniwersytet finansowy przy Rządzie Federacji Rosyjskiej informacji zwrotnych od klientów zawsze dostaje wspaniałe.

Celem działalności badawczej studenta jest poprawa jakości kształcenia – w pierwszej kolejności, a przy okazji one stanowiły podstawę profesjonalnego kreatywnego myślenia, mistrz one metody, umiejętności i technik przeprowadzania badań, a także projektowania i inżynierii, jest zdolność do twórczości naukowej i niezależnych badań, inicjatywa ,

poza klasą

Nawet po zakończeniu seminariów i wykładów, studenci uniwersytetu nie powstrzymało prowadzenia nauki. Organizowane masowe kontrowersyjne wydarzenia z różnych poziomach – katedra, wydział, miejskie i regionalne, krajowe i międzynarodowe. To naukowe seminaria, warsztaty i konferencje, konkursy i wystawy prac naukowych i badawczych Olimpiada na specjalności i dyscyplin.

Najważniejszą częścią życia uczelni jest jej działalność międzynarodowych. Partnerzy są dziś zagraniczne uniwersytety i ośrodki naukowe szkolenia ubezpieczeniowego i bankowego, różne szkoły biznesu, ośrodki, biorąc egzaminy kwalifikacyjne i wydające uznanych międzynarodowo certyfikatów, zapewnia wiedzę szkoleń i akredytacji placówek programów szkolnictwa wyższego, banków zagranicznych, audyt, ubezpieczeń i zakładów przemysłowych oraz i fundacje badawcze położony za granicą. Intensywne kontakty z instytucjami Bułgarii, Austrii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Chinach, Francji, Stanów Zjednoczonych.