721 Shares 2232 views

Lek „kompleks Artron”

Lek „kompleks Artron” wyraził aktywność chrząstkę. Forma zawiera w swoim składzie dwóch substancji czynnych: glukozamina i siarczan chondroityny. Oznacza „kompleks Artron” stymuluje tkankę chrząstki naprawy, poprawia ruchomość stawów, likwiduje ból, wywołany przez zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego. Substancje czynne przyczyniają się do poprawy struktury tkanek stawowych, stymulują syntezę płynu w obrębie stawu. Składniki czynne mogą zapobiegać rozwojowi choroby zwyrodnieniowej stawów, spowolnić procesy degeneracyjne kości i stawów. Stosowanie leków, u pacjentów otrzymujących leczenie NLPZ i kortykosteroidów, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo pochodzenia metabolicznego uszkodzenia tkanki chrzęstnej. Aktywne składniki przyczyniają się do mineralizacji tkanki kostnej, co powoduje szybsze odzyskiwanie złamań kości u pacjentów. Glukozamina ma działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające.


Oznacza „kompleks Artron” (odpowiedź ekspertów potwierdzić) jest skuteczna w spondyloarthrosis, choroby zwyrodnieniowej stawów, osteochondroza, jak i barku. Także według wskazań chondropatia, parodontopatii, osteopatia. Lek „kompleks Artron” jest również przypisane do sportowców w zapobieganiu i leczeniu uszkodzenia stawów na tle zwiększonych obciążeń. Oznacza pokazane i pacjenci, którzy mieli operację układu ruchowego.

Lek jest przeznaczony do podawania doustnego. Zaleca się je połykać w całości, popijając wodą. Czas stosowania i dawkowania jest określana przez lekarza indywidualnie. Co do zasady, osoby ponad piętnastu lat do wyznaczenia tabletkę od jednego do trzech razy dziennie. Aby osiągnąć rezultat terapeutyczny myje dawkowania można zmniejszyć do jednej tabletce raz na dobę. Czas trwania leczenia wynosi około trzech miesięcy. Po zakończeniu obserwowanego efektu terapeutycznego przez dłuższy czas. W razie potrzeby powtórzyć raz lub dwa razy w roku.

Jak pokazuje praktyka, lek „kompleks Artron” dobrze tolerowane. W rzadkich przypadkach, nie ma nudności, wzdęcia, ból brzucha, zaburzenie łaknienia. W niektórych przypadkach może pojawić się wysypka, świąd, wysypka.

Lek nie jest wskazany w obecności poważnych naruszeń nerki. Lek jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży lub karmiących. Nie przepisywać leki dla dzieci do piętnastu lat.

W praktyce nie stwierdzono przypadków przedawkowania zgłaszane. W przypadku pojedynczego stosowania leku w dawce wielokrotnie większa od zalecanej, przemyć żołądka. Jeśli to konieczne, leczenie objawowe jest powołany.

Należy pamiętać, że podczas stosowania z antybiotyk oznacza, że wzrost absorpcji z przewodu pokarmowego oraz tetracykliny zmniejszyć wchłanianie chloramfenikol i penicylinę.

Lek „kompleks Artron” cena w aptekach jest zależna od liczby tabletek w opakowaniu.