416 Shares 5292 views

Fire Island. Koniec świata

Fire Island znajduje się w dzielnicy Biełozierskich. Na jego terenie znajduje się kolonię – ostatnia ostoja przestępców skazanych na dożywocie.


duchy przeszłości

Więzienie w przeszłości był męski klasztor, który został założony w 1517 roku. Jest taka legenda: Matka Boża pojawiła się we śnie i powiedział mnich Kirył, że jego miejsce na tej ziemi jest stać Fire Island. Kapłan opuścił klasztor Tikhvin i kupił wyspę. Jej terytorium jest niewielka – można się rozejrzeć. Wielu z nich nie podoba mi się pomysł Cyryla na budowę klasztoru. Duchowny wielokrotnie okradziony, odwołany Fire Island. Gdy złodzieje z jego zdobycz zabłądził na jeziorze. Cyryl spotkał je, ostrzegł, że karą za przestępstwa zostaną ujawnione przez Pana. Zbieg okoliczności, czy nie, ale w tym miejscu dzisiaj podpisał najbardziej brutalnych przestępców.

konwersja

Po rewolucji 1917 roku , klasztor został już użyty zgodnie z jego przeznaczeniem. Klasztor rozpoczął odbywanie kary skazany na różnych artykułach. Początkowo była to korygująca kolonia pracy z ogólnego reżimu. Od 1994 roku, agencja zaczęła kierować tylko skazanych na dożywocie. Wybór padł na to miejsce przez przypadek: imponująca grubość ściany klasztoru bezpiecznie strzeżone brutalnych przestępców ze światem zewnętrznym.

dzisiaj Fire Island – to miejsce odbywa karę dwustu zabójców. Wielu z nich zniszczyło wiele istnień ludzkich, a także z ekstremalnej sztywności. Goście są zawsze pod wrażeniem karty w aparacie dziennikarza drzwi: można dowiedzieć się o wszystkich zbrodniach więźniów. W tej chwili trudno jest nie ulegać bojaźni kompleksowe, bo psychologicznie trudno być wśród tych okrutnych ludzi.

Każda komórka – trzy przestępcą. Podczas sporadycznych wyjazdów ci ludzie są koniecznie w kajdankach, poruszają się, podnosząc ręce za plecami, w zgiętej pozycji. Czasami oni opuścić swoje komórki do poddania się badaniom lekarskim. Więźniowie pracują codziennie i pół godziny – szyć rękawice.

W stanie kolonii ma psychologa. Pomaga przestępców przezwyciężyć trudne chwile. Wielu więźniów przyjść do Boga. Warto zauważyć, że wszystkie ikony w miejscowej kaplicy wykonane przez ręce skazańców do spowiedzi.

codzienne

Fire Island, gdzie znajduje się więzienie dla „obrońców życia”, istnieje własnymi prawami. Każdego dnia pracownicy kolonii przechodzi przez określony plan. Rano, pracownicy otrzymują wszystkie kamery i zapytać, czy wszystko jest OK. W odpowiedzi słyszą: „Wszystko jest dobrze, żadnych pytań tam, aparat jest w normalnym stanie.” W tego rodzaju komunikacji jest zakończone przed następnym rankiem. W tym scenariuszu, dni mijają, lata … Psychologowie stwierdzono, że człowiek zaczyna się gwałtownie pogarszać po siedmiu latach takiego życia. Jedyną rzeczą, która wspiera więźniów, list ten krewni.

Na sąsiedniej wyspie zamieszkałej przez ludzi, którzy pracują w kolonii. Wokół mroku, zakłócenia, brak dróg. Fire Island, zdjęcie, którego nawet w słoneczny dzień ciemna, wiele osób zaczęło skraju świata …