865 Shares 2369 views

Data urodzenia – 1960. Jakie zwierzę opisuje?

Zanim się zorientujesz, w 1960 roku – od zwierzęcia, musisz zrozumieć, że nie należy brać astrologicznych charakterystyki prawdy. Wiele ludzkich zachowań nie zależy zodiaku, a od edukacji i nawyków zaszczepionych w okolicy dzieciństwa. Ale jeśli zdecydujesz się dowiedzieć wszystkiego o cechach charakteru ukochanej lub ukochanego (przyjaciel, kolega, i tak dalej. D.), których rok urodzenia 1960, horoskop podane w tym artykule pomoże.


Rok Szczura. charakterystyczny znak

To elementy rok – metalu, który daje ludziom Boytsov charakter i wielką siłę. Ludzie, którzy protekcjonalnie Metal (Biały) szczura, starając się odkryć prawdę za wszelką cenę, ale także oszukać siebie rzadko tę prostą osobowość i bezkompromisowy. Ten bezwzględny znak, który nie oszczędza innych i samych siebie. Są one niezwykle pracowity, ale to samo zobowiązanie wymagane od innych ludzi. Zmiękczyć ten znak nie jest łatwe!

Celowy i niezachwiana

Odsetki, że kobieta urodzona w 1960 roku? Jakie zwierzę symbolizuje? Ten szczur, który jest skierowany do swojego celu i nie widzi żadnych przeszkód. Nie można udowodnić, że coś jest nie tak, taka kobieta nie będzie przepraszać i nie starają się łagodzić sytuację. To lepiej nie obrażać szczura, bo jej zemsta nie ma limitu. Jeśli ktoś się nie podoba, to będzie w każdy sposób, aby go nękać.

Chociaż są one mściwy, ich miłość jest zawsze głębokie i jasne, ta kobieta jest ważna dla kogoś do miłości i opieki. Co najważniejsze, być uprzejmy do niej i nie prowokować konfliktów.

Człowiek uroczych pań

Kiedy znajdziesz się w 1960 roku – od zwierzęcia, pokażemy, czego się spodziewać od samców szczurów. On jest w stanie zadowolić się od pierwszego wejrzenia. Kobiety podbić jego styl komunikacji, uprzejmości, piękny zaloty i słodką mowę.

Pomimo silnego i mocnym charakterem, zakochany jest miękki i giętki. To właśnie wiarygodność nie można oczekiwać od niego. Niestety, tacy ludzie są samolubni. On potrzebuje wolności i świąteczną atmosferę w pierwszej kolejności, że na pewno będzie myśleć o sobie, a potem o swojej towarzyszki.

Ci ludzie lubią się popisywać i postawić swoje życie na wyświetlaczu. Zamiast tego, robią piękne i dobre ojców. Dla rozrywki byłoby idealne, ale jeśli potrzebujesz pomocy w domu lub kłopotów z dzieckiem, odpowiedzialność spadnie na barki żony. Lepiej wysłać go z dzieckiem na spacer – nie Rat wymyślać mnóstwo rozrywki dla Twojego dziecka.

Wspierać finansowo tego człowieka zawsze – w jego działalności we krwi, więc dla finansowy dobrobyt rodziny nie martw się. Najważniejsze nie jest zmuszenie Rat zazdrosny, bo, jak kobieta znaku może być mściwy.

Horoskop na rok 2014

Nauczyłeś się w 1960 zwierzęcia. Szczury, które zapowiada na 2014 rok? Jest to bardzo korzystne i skuteczne czas realizacji wszelkich pomysłów. Jednak jego uroczy wygląd i ładny uśmiech Szczury nie zawsze będzie w stanie pozyskać ludzi i osiągać rezultaty pierwszej klasy. W swoim życiu osobistym nie jest tak gładko może wystąpić, jak chcą. Nie może być argumentem, łzy frustracji bliskiej osoby. Ale nie uważają go za coś śmiertelnego. Takie pozornie niekorzystnych zmian następnie odwrócić się na lepsze.

Jest to czas, aby zdobyć mądrego spojrzenia na życie i nauczyć się myśleć dojrzale. Oto co gwiazdy przepowiadają dla tych z 1960 roku urodzenia Konie dla nich na ogół korzystne. Jest to najlepszy czas, aby przełamać że nie odpowiadał i zacząć życie od nowa. Jest bezpieczny porzucić złe nawyki, teraz byłoby to najłatwiejsze. Konie nie lubią lub lenistwo lenistwo, więc trzeba być niezależny i aktywność – a potem życie płynie gładko i szczęśliwie.