282 Shares 3689 views

„Pałac na Yauza” – sceny otwarty teatr w Moskwie

W trzy minuty spacerem od stacji metra „Electrozavodskaya” jest w porządku budynek teatru i sali koncertowej, który nazywany jest „Pałac na Yauza”. To naprawdę jest to pałac, który już obchodził swoje 112 lat.

Dom Ludowy

Ten budynek został zbudowany specjalnie dla Domu Ludowego, o nazwie „Wwiedeński” w związku z jego miejscu Zużyte góry Wwiedienskiego (Lefort wzgórze). dom ludowy na początku ubiegłego wieku zostały zbudowane w wystarczających ilościach i były w rzeczywistości, publiczne instytucje kultury. Autorem projektu był Illarion Iwanow-Schitz (1865-1937), genialny reprezentant i mistrz secesji. Jest autorem znanych projektów takich jak budynki obiektów architektonicznych Teatr Lenkom, Federalnej Agencji Morskiej i Transport rzeczny , i wiele, wiele innych, a teraz są doskonałe wyposażenie. „Pałac na Yauza” Iwanowa-sra zbudowany w 1903 roku, kiedy był już dojrzałym panem. Zmarł z przyczyn naturalnych i został pochowany na cmentarzu Nowodziewiczy z pełnymi honorami.

Troska o edukacji

cudzych domów zbudowano na przedmieściach, w obszarach pracy ludzie żyją. Misja skonstruowali 10 świątynie sztuki było pouczające – dołączyć raczej ubogie warstwy ludności w świecie piękna. domy Ludowej były biblioteki, i to było zaplanowane, aby utworzyć w swoich teatrach. Ale aby wdrożyć te dobre intencje okazało się tylko dwa tego typu instytucji. „Pałac na Yauza”, a następnie dalej domu Ludowej, miał doskonałą teatralny stworzony przez entuzjastów prowadzonych przez energiczny mecenas Alekseya Bahrushina. Repertuar teatru było niesamowite i umieścić Szekspira i Ostrovsky i Ibsena. Osób odwiedziło dom z przyjemnością, aby to samo tutaj jak w każdym teatrze, był tani herbata.

świątynia Melpomeny

Początkowo budynek był niski. „Pałac na Yauza” zaprezentować swoje majestatyczne zarysy nabyte po wielki remont przeprowadzono w latach 40-tych ubiegłego wieku. Dom Ludowy naprawdę zamienił się w wielkim pałacu, zaprojektowanym w stylu „imperium Stalina”. Wygląd jest bardzo podobna do Teatru Bolszoj. Przemienione stary budynek służył publiczność Moskwie.

metamorfoza

Oczywiście, właściciele zmieniło. Więc Mossovet Teatr w reżyserii Jurija Zawadzkiego, był w jej murach od 1947 do 1959 roku. Wtedy pan stał się Teatr Telewizji, znany z tego, że pierwsze „Niebieskie światła” i spotkanie odbyło się w KVN tutaj. Słynny „Pałac na Yauza” (zdjęcie jest w artykule), że w jego murach w latach 80-tych, kiedy to „MELZ” Pałac Kultury, które odbyło towarzyszy premiera Sołowjow „ACCA” twarde przeboje rockowe. Ale w trudnych czasach zmiany „Pałac na Yauza” by nie przeżył, gdyby nie zostały przekazane ich lokali na wynajem. Centrum Dianetyce (później – kościół scjentologii Moskwy) znajduje się w jego murach. Wciąż pamięta czas, kiedy różne kościół zagranicznych zebranych kilkadziesiąt tysięcy ludzi na stadionach. Oznacza to, że budynek przetrwał do czasów swojego nowego renesansu.

centrum kultury

W 2008 roku budynek został wyremontowany i przemianowany teatru i sali koncertowej „Pałac na Yauza”, który posiada wszystkie nowoczesne infrastruktury centrum kultury. Budynek jest ogromny i jest w pełni zgodny z nowoczesną celu toczenia platformy. kilka pokoi (różne pojemności) znajduje się tutaj – jeden duży i trzy małe. Koncert foyer Sali Kolumnowej dostosowany do dowolnego repertuaru.

Hall-przystojny

„Pałac na Yauza” (Schemat duży hol, przeznaczony do 814 miejsc siedzących, w załączeniu) spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Sala ta, która przewiduje przekształcenia orkiestry i na scenie, jest w stanie zapewnić jej sprawozdanie z szerokiej gamy gatunków. Wymiary 15h22h10 scena, istnieje mechanizm obrotowy oraz pit orkiestra 60 muzyków. Tutaj wyglądać wielki dramat, baletu i opery, musicale. Ponadto, możliwe jest przeprowadzenie rozmaitych festiwalach – muzyka, taniec, odmiany. Absolutnie nadaje się do wszystkich słynnego „Pałacu na Yauza”. Prowadzenie dużą salę demonstruje klasyczną formę pomieszczeń teatralnych. Nie ma absolutnie wszystkie rodzaje krzeseł – parter i amfiteatr, antresola oraz balkon. Istnieje VIP-pudełka, pudełko z stragany, antresolą i balkonem.

Sala Kameralna

Oprócz tej pięknej sali, istnieje kilka małych pomieszczeń – Sala Kolumnowa jest przeznaczony dla 112 siedzeń, dwupoziomowego holu koncertu – 213 (jako sala koncertowa funkcjonuje od 2011 roku), różowy, fioletowy i zielony małe pokoje posiadają 70 miejsc każdy. Wszystkie te udogodnienia znaczy posiadających programy kameralne, takie jak poezja i recitali, spektakli dla dzieci, pokazy lalkowych i konferencje. I, oczywiście, biorąc pod uwagę gusta dzisiaj, pomieszczenia są w ramach spotkań firmowych i prezentacji. Schemat „Pałacu na Yauza” oznacza tylko duży schemat Hall.

Komora hale tradycyjny – nie amfiteatru i antresolę.

obszar etap

Ze względu na ogromne wymiary „Pałacu na Yauza”, w 2014 roku zrobił otwartą scenę teatralną zdolnego gospodarzem żadnych zespołów na czas trwania remontu głównego budynku. Obecność nie jedna scena umożliwia ustawienie kilku występów.

W takiej roli, „Pałac na Yauza” programu zgodności, które pokoje potwierdza wyraźnie jego najbardziej wymagających, działa od 2014 roku. Teraz rozstrzygnęła teatralny „Współczesna”, którego występy są stałe w Wielkiej Sali. Sezon 2015 została otwarta spektaklu „Trzy Towarzysze”, umieścić główny reżyser teatralny Galinoy Borisovnoy Volchek. Okazało się, że w ścianach „Pałacu na Yauza” to legendarny teatr spełnił swój jubileusz – w 2016 „Współczesna” wynosi 60 lat.