419 Shares 1058 views

Deska UAZ – koń pociągowy

Od niepamiętnych czasów do dnia dzisiejszego, nasz drogi kontrowersyjne masę negatywnych emocji i śmieszności. W związku z tym pytanie, jak jeździć na rosyjskim off-road, łącząc w tym samym czasie i pojazdu oraz napędzanej maszyny. Tutaj przychodzi UAZ 3303 lub, jak to nazywa, deska UAZ.

Ten mini-ciężarówki w praktyce jest zaznajomiony z rosyjskich dróg i off-road poselochnym. Szczególnie popularna deska UAZ są mieszkańcy, maszyna ta doskonale łączy w sobie zdolność do prowadzenia pojazdów na wybojach i błoto z występu. Pojemny ciało jest zdolne do przenoszenia znaczne obciążenie. Kolejnym plusem tego modelu – prosty mechanizm, remont, który będzie w stanie przeprowadzić nawet początkującym.

UAZ-board – studia wózek w stanie poradzić sobie z nieprzejezdnych dróg. Jej pojemność może osiągnąć 1300 ton. Jednak w rzeczywistości, a 1500 ton maszyny stoją z łatwością, aw kabinie kierowcy kilku ludzi będzie czuć się komfortowo. Konstrukcja samochodu jest tak skonstruowany, że prawie cały silnik znajduje się w kabinie, która pozwala, by go naprawić, nawet w zimie. Ponadto, silnik pracuje doskonale ogrzeje kabinę.

UAZ deska Kabina wykonana jest z litego metalu, ma miejsca dla kierowcy i pasażera. Pasy bezpieczeństwa, podobnie jak inne modele uazovsky dostępny. Powodem jest to, że urządzenie nie jest przeznaczone do szybkiej jazdy na ruchliwej autostradzie. Ale na off-road, model ten czuje się na swoim miejscu. Platformy ładujące działa jak drewno i metal. Wykonywanie platforma rozładunek może być wykonana z trzech stron. Ponadto, model jest wyposażone w markizy i ramki. Ciało ma kilka dodatkowych miejsc do czterech miejsc. Ten koń pociągowy będzie przekraczać nawet ford pół-metrowy.

charakterystyka

Płyta wyposażona UAZ pojemności silnika 120 koni mechanicznych, rozmiar silnika – 2,7 litra, biegnie w benzynie. ekonomiczne zużycie paliwa, oczywiście nie można nazwać (15 litrów na 100 km), a oszczędności jest to, że urządzenie pracuje przy 92-m benzyny. Prędkość maksymalna samochodu wynosi 110 kilometrów na godzinę – jak określono w specyfikacji, ale na drodze do przyspieszenia do tej prędkości nie będzie działać tak. Transmisja w tym modelu – cztery ręczne i dwustopniowy wylot.

Deska UAZ 3303 nie oznacza, wspomaganie układu kierowniczego. Model ten charakteryzuje się tym, że naprawa nie wymaga zakupu drogich i twardych części. Maszyna nie jest wybredna i nie wymaga specjalnej opieki. Lean mistrz będzie trwać dłużej niż jedną dekadę.

Deska UAZ, których cena waha się od 460 tysięcy i więcej w Moskwie, ma pojedynczą tarczę sprzęgła, transmisję czterech prędkości, napęd hydrauliczny off. Koła samochodów z felgi tarczowe 6L-15, pięć kołków. Bus – od 8,40 do 15 zdarzeń. HC-6, I-245. Uniwersalny bieżnika, ciśnienie opon przednich i tylnych kół – 2,2 kg / cm. Cztery koła i koło zapasowe. W tej chwili, umieścić koła z 16 płyt. Dwuobwodowy układ wzmacniacza z próżniowym oraz napęd hydrauliczny. Bęben przekładnia ma napęd mechaniczny, hamulec postojowy. Ogólnie rzecz biorąc, obecny rosyjski maszyna. Powodzenia na kole!