652 Shares 6696 views

Zobaczmy, jak zrobić multivarka cielęciny

Dziś nie można sobie wyobrazić bez urządzeń, które ułatwiają nam życie. Należą do nich urządzenia gospodarstwa domowego. Mamy już zrobić bez odkurzacza, kuchenka mikrofalowa, toster, zmywarka, pralka, czajnik elektryczny, robot kuchenny lub Multivarki.

Przepisy na pyszne jedzenie w multivarka bardzo dużo. Rozważmy proces tworzenia niektórych potraw mięsnych.

W celu uzyskania smaczne cielęciny multivarka, trzeba mieć pod ręką:

– pół kilogram cielęciny;

– Kilka głów cebuli;

– dwa marchwi;

– dwie łyżki oleju roślinnego;

– jedna łyżeczka soku z cytryny;

– jedna łyżeczka skórki z cytryny;

– przyprawy (sól, pieprz, tymianek) do smaku.

Aby rozpocząć cielęcina głęboka miska moczy się w zimnej wodzie, uwalniając go z krwi. Następnie ostrożnie suszy ręcznikiem lub tkaniny. Następnie pokroić na małe kawałki cielęciny. Ogrzanego oleju roślinnego wlewa multivarku i wylano drobno posiekanej cebuli i marchewki. Po warzywa stały się złote, dodać mięso multivarku. multivarka cielęciny powinny smażyć piętnaście minut z otwartą pokrywką. Następnie dodać skórkę z cytryny i sok z cytryny z przyprawami, rozcieńczając tym wszystkim szklance wody. Następnie należy zamknąć pokrywę i pozostawić pokutować mięso Multivarki i warzyw na godzinę. Sygnał ostrzegania tego pysznego mięsa w multivarka gotowy.

Teraz popularność zaczęła cieszyć egzotyczny mikstury. Bo to jest możliwe do przeprowadzenia kuchni meksykańskiej, której podstawą jest uważany za fasola. Ten roślinny z chili i wołowiny spowoduje nieopisaną radość, zwłaszcza jeśli gotować samemu w domu. Do cielęciny multivarka w Meksyku okazało się pyszne, musimy:

– pół szklanki fasoli (czerwone lub brązowy);

– jeden kilogram wołowiny;

– pieprz jeden dzwonek;

– proszek chilli;

– dwie łyżki stołowe oleju roślinnego;

– przecier pomidorowy;

– dwa ząbki czosnku;

– cynamon, kolendra, kminek, sól, pieprz;

– proszek kakao (dwie łyżeczki);

– cebuli.

W celu przygotowania smacznych multivarka meksykańskie wołowiny, trzeba najpierw wyciąć mięso na małe kawałki, tak że lepiej do zagotowania. Następnie posiekać cebulę półpierścieni. Pepper – plastry. Czosnek należy oczyścić i pokroić na małe kawałki. Wszystkie przygotowane składniki razem ze starannie umyte ziarna są wysyłane do multivarku. Dodają, przecier pomidorowy, wszystkie przyprawy i kakao. Jeśli nie ma przecier pomidorowy, keczup można mieszać ostrą wody. Jakąś godzinę danie zostanie ugaszony, po którym można go wnieść na stół, obficie posypać ziołami.

Multivarka – całkiem poręczne narzędzie dla nowoczesnej kobiety. Żywności, takich jak warzywa, ryby, kurczaka lub wieprzowiny, cielęciny multivarka jest dość proste i łatwe do przyrządzenia. To nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego. Ponadto, wszystkie produkty zachowują wystarczającą ilość pierwiastków śladowych i witamin. Dlatego bardzo często potraw przygotowanych w ten sposób, jest to niezbędne do korzystania dla osób przewidzianych diety.