565 Shares 9563 views

sos pikantny. Przepis na proste i oryginalne

Planujesz podróż do Japonii? Jeśli nie, to można zrobić prawdziwe wakacje kuchni japońskiej w domu. Teraz jest on dostępny i całkiem realne. Wszystkie niezbędne składniki można łatwo kupić w supermarkecie.


Ciekawy kuchnia tego tajemniczego kraju coraz bardziej urzeka nas swoim wykwintnym smaku, ale to nie jest przyjemne tylko dla smaku, ale także bardzo przydatne. Skład potraw obejmuje tylko świeże produkty, głównego składnika, w którym ryż, a także owoce morza i wodorostów. Te produkty nie tylko wyjątkowy smak, wciąż jest bardzo łatwe i nie różni się kalorii.

I wiele sushi nadziewane z czerwonym ryb, świeży ogórek, awokado, ozdobione sezamu i rozprzestrzenił się na specjalnej płycie – prawdziwy majstersztyk japońskiej kuchni.

Podczas przygotowywania sushi w kuchni, dom jest wypełniony zapachem morza, a jednak jakoś nowy czarujący aromat. Pachnie wodorostów, który jest często stosowany w kuchni japońskiej.

Sprawa się tylko do małych – do sosu. Wśród innych atrakcji pikantnym sosie, który jest bardzo kochany przez wielu. Ma smak, który trudno porównać niczego i korzystne podkreśla naturalność naszych wschodnich potraw.

Trudno wyróżnić ONE jakiś pikantny sos. Przepis każdy kucharz ma swój własny niepowtarzalny, ale nawet te same recepty mogą mieć różne odcienie, ledwo wyczuwalny, które zależą od charakteru autora.

Jest pikantny sos (przepis klasyczny japoński), który można otrzymać tylko z ich produktów, importowanych z dalekiej Japonii. Można oczywiście próbować, i od innych, ale różnica wpłynie obowiązkowe.

Pikantny sos (przepis klasyczny) wymaga: sos warzywny, kimchi i wysokiej zawartości tłuszczu majonezu japońskiego zatytułowany „Kyupi”. Oba te składniki są mieszane, a otrzymany prawdziwy sos według kanonów. To musi dodać kolor lub tobiko kawior latania ryb.

Jak gotować sos pikantny prawo? Odpowiedź jest prosta! Konieczne jest wyraźnie zaobserwować pewne przygotowania proporcjach: sos warzywny kimchi (ostra) – 1 łyżeczka, majonez „Kyupi” japoński – 5 godzin łyżki,.. Roe Flying Fish pomarańczowy – pół łyżeczki .. pikantny sos jest gotowy! Nie zapominaj, że sos bardzo ostre kimchi, błąd w stosunku może prowadzić do niezapomnianych doznań smakowych.

Ten przepis jest, oczywiście, smaczne i tradycyjne, ale główne produkty nie zawsze jest możliwe, aby kupić na wolnym rynku, są w najlepszym razie można zamówić w sklepie internetowym. Dlatego zaproponowanie receptury dostosowany przez składniki, a nie mniej smaczne. Tak więc, zaczynamy przygotowania,

sos pikantny. Przepis sugeruje obecność japońskiego majonezu, ale jeżeli nie, to przygotowuje się w zwykły. Będzie to podstawą naszego pysznego sosu.

Jak gotować sos pikantny, że miał smak kuchni japońskiej? Łatwy do mieszania miska dodać wszystkie składniki, jeden po drugim, w tym pachnących przypraw. Konkretne proporcje nie wszystko do smaku. Główna zasada – trzeba dodać przyprawy stopniowo i stale próbować. Jedynym sposobem można osiągnąć doskonały smak.

Jak zrobić sos pikantny najbliższy do klasycznej wersji? Teraz staramy się odtworzyć smak zakresie aromatycznych przysmaków.

Początkowo nasz sos zakłada ostrym smaku, będzie dostarczać nam posiekany czosnek i pieprz cayenne, olej sezamowy dodać sos chili lub miękkość i „Tabasko” dopełnia ten bogaty skład. Dokładnie wymieszać wszystko, dać trochę wywaru i pełny bukiet, dodać jaja latające ryby.

Jak zrobić sos pikantny, wiemy teraz do pełnego sukcesu konieczne jest, aby prawidłowo zastosować go do stołu. W celu dokonania święto kuchni japońskiej zgodny z tradycji narodowych, należy zwrócić uwagę na stole porcji. Połóż na stole specjalne potrawy mieszkanie na łyżwy, kije i nasz pikantny sos (przepis masz do smaku). Będzie to absolutny faworyt naszym świątecznym stole, a kolacja w stylu japońskim jest znakomity i niezapomniany.