117 Shares 8671 views

Czarne koty – mała pantera

Od czasów starożytnych, czarny kot nie pozostawia obojętnym dla innych, powodując pewne uczucia i emocje. Podczas Inkwizycji, czarne koty były uważane diaboliczne zwierząt, a oni wystawił prawdziwe polowanie, co rzekomo pozbycie się złych duchów.


W nowoczesnym społeczeństwie, nadal istnieją pewne ślady uszczerbku, dzięki którym zwierzę jest uważane za nieszczęście, zwłaszcza jeśli podróżny wchodzi na drogę. W Wielkiej Brytanii, a wręcz przeciwnie, ci przedstawiciele rodziny kotów są uważane za symbol szczęśliwego życia, czarny kot w domu chroni jego mieszkańców od kłopotów. Całe jego wygląd przypomina dzikich zwierząt wdzięku panterą, co jest uderzające dla swoich niesamowitych magicznych mocy.

W Egipcie, czarne koty były uważane za boskich stworzeń dokonanych przez wyższych uprawnień, wykopaliska archeologiczne potwierdzają ten fakt. W innych częściach świata, w średniowieczu kolorze czarnym straszyć przesądnych ludzi jako przenikliwe oczy kota. Władze wezwał do zniszczenia ich jako istot, generowane przez złe duchy.

Dziś wydaje się niesamowitą szaleństwo starożytnych mieszkańców planety, którzy poważnie rozważał właścicieli tych zwierząt „pracowników” czarne siły i wezwał je spalić na stosie wraz z cute zwierząt. Niewinni ludzie, którzy z jakiegoś powodu nazywano czarownice (wiedźmini) rozstał się z życiem z powodu ogólnej ignorancji i analfabetyzmu odpływu ludności. Na szczęście, dzięki rozwojowi nauki, czarne koty ponownie stać szanowanych i pełnoprawnymi członkami rodziny w domach cywilów.
W 21 wieku, koty gorzkiej czekolady (prawie czarny) kolor są uważane za najlepsze popularne wśród publiczności. Oni wydają się być szczególnie dobroduszny, czuły i delikatny stworzeń. Wśród znanych gatunków na świecie tego koloru są: typ perski długowłose Fold fleppig z krótkimi włosami i pluszową krótkowłosy egzotyczny. Wdzięku ulubieńcem publiczności ma ważne miejsce na wybiegach wszelkiego rodzaju hal wystawowych, wygrywając w konkursach i wygrać godne nagrody.

Szczególnie ceniona jest prawdziwa czarna, związana z tajemniczym nocnym mroku, z którego emanuje magiczną tajemnicę i odwołania. Na coraz to genetyka kolor roboczą, przy użyciu różnych metod krzyżowania różnych ras znanych rasowych. Co dziwne, ale prawdziwe czarne koty są wynikiem skrzyżowania kota niebieskiego z kotem kremowym kolorze niebieskim lub koloru szylkret. Tymczasem idealny czarny kociak rodzi się w wyniku fuzji genów, które pochodzą z całkowicie czarnych rodziców. W tym przypadku odsetek narodzin kociąt niezbędne odcień jak najwięcej wysokie.
Jako sprawdzony przez wiodących naukowców, czyli komunikacji z braci mniejszych tego rodzaju korzystny wpływ na organizm człowieka. Osoby są mniej podatne na choroby układu sercowo-naczyniowego, ostrych chorób układu oddechowego i różne trwałości. Sekret magicznego wpływu tych zwierząt leży w ich zachowaniu, miękkich wdzięcznych ruchów i miękkim, jedwabistym włosem, co jest szczególnie miły dla udaru mózgu. Zadbana, rodzaj i właściciele Grateful czarny kot, czarny kot, że istnieje zapotrzebowanie na udar mózgu w ciągu miękkiej wełny – nie tylko żywym dekorowanie mieszkania, ale przede wszystkim najlepszy przyjaciel ludu. Wyraziste oczy kota hipnotyzujące i prawie wchodzi w stan hipnozy, ma korzystny wpływ na częstość akcji serca człowieka.