293 Shares 5024 views

Nowy GALAXY S6: charakterystyka, cechy i inne ważne informacje o smartfonie

Na początku marca 2015 roku firma „Samsung” wprowadziła kolejny flagowy smartfon, który został powołany GALAXY S6. Charakterystyka jego specyfikacji technicznych i napełniania programu – to będą traktowane jako część tego przeglądu, małym opisem.


Pakowanie i design

Jednym z najbardziej interesujących urządzeń w segmencie premium jest zdecydowanie GALAXY S6. Wydany ten inteligentny telefon – 2 marca 2015 r. Chodzi o wszystko, czego potrzebujesz i jest gotowy natychmiast po zakup do użycia. Imponujący zestaw instrukcji używania w zestawie z najbardziej popularnych języków, kartę gwarancyjną i kilka ulotek promocyjnych nie wnosi sprzeciwu. Istnieje również kabel ładowarki do podłączenia do komputera i doskonałe stereo. Ale na karcie flash i oddzielnej baterii w tym przypadku nie ma potrzeby snu. Aby zainstalować pierwszy nie mają nawet pojedyncze gniazdo, konieczne jest, aby korzystać z wbudowanej pamięci. Ale bateria jest zintegrowany z obudową, a to znacznie poprawia jakość.

Przednia i tylna okładka wykonana ze szkła Gorilla Szkło 3rd rewizji, a powierzchnie boczne są wykonane z metalu. Pewne podobieństwo pod względem wzornictwa mieć smartfon z iphone 5s i 6. W pierwszym przypadku sam widok ciała dość podobny, natomiast drugi – zaokrąglone narożniki. W ogóle, projektanci południowokoreańskiego giganta za dokładnie obrobione, flagowy smartfon „Samsung” radykalnie różni się od swoich poprzedników.

Hardware i podsystem graficzny

Nienaganna farsz sprzętu na GALAXY S6. Funkcje w tym aspekcie jego najlepszy do tej pory. To wyraźnie wskazuje testu AnTuTu, w którym zostawia daleko w tyle swoich najbliższych konkurentów. Obliczania podstawy tego urządzenia jest Exynos 7 Model 7420. Posiada 8 modułów obliczeniowych, które są w eksploatacji 4. Jeżeli maksymalne obciążenie obliczeniowe jest mały, energooszczędny funkcja jądro oparte architektura A53 (ich najwyższej częstotliwości – 1,5 GHz). W przypadku zastosowań zasobów głodny lub zabawki pomija 4 bardziej produktywne moduł A57 (szczyt częstotliwość tych jąder jest 2,5 GHz).

Uzupełnia możliwości akceleratora graficznego procesora Mali-T760. Rozmiar wyświetlacza w ten smartphone 5,1 cala. Podobnie jak w przypadku wszystkich głównych urządzeń w tej pozycji, to jest oparte na SuperAMOLED macierzy. Rozdzielczość – 1440 x 2560, czyli obraz jest wyświetlany w formacie 4K. Element czujnikowy głównej komory na podstawie 16 czujnika Mn. Ale wysokiej jakości optyka oraz szereg dodatków programowych bez problemu pozwolić pojawić w każdej chwili iw każdym świetle wysokiej jakości zdjęć i filmów. Pamięć RAM tego inteligentnego telefon ma stałą objętość – 3 GB i osadzony pojemność może być 32, 64 i 128 GB.

Autonomia nowego flagowego

Niektóre dolegliwości mogą powodować pewien stopień autonomii GALAXY S6. Charakterystyka jego wbudowanej baterii jest naprawdę dość skromne. Pojemność do 2550 mA / h i 5,1 cala przekątnej złe dopasowanie. Koreańskie programiści, ale kwestia ta jest dobrze pracował i udało nam się osiągnąć w tym zakresie dobre wyniki. W ramach maksymalnej ekonomii tego gadżetu można uruchomić na 3 dni. Jeśli mamy na nim oglądać filmy w formacie 4K, wartość zostanie zmniejszona do 7 godzin. Jest to doskonały wynik dla urządzenia o rozdzielczości wyświetlacza.

miękki

Zgodnie z oczekiwaniami, najnowsze oprogramowanie na GALAXY S6. Uwolnił go – 02/03/2015, więc należy się spodziewać, aby zobaczyć w nim coś innego niż „Android” w wersji 5.0.2, nie jest to konieczne. Zazwyczaj zestaw oprogramowania przeszła znaczące zmiany, a fabrycznie zainstalowane aplikacje mogą teraz zostać odinstalowane. Również silnie pytanie programiści pracowali, aby zoptymalizować kod, a tym samym płynność interfejsu w żadnym wypadku nie wnosi sprzeciwu.

Konkludując

Podsumowując przegląd GALAXY S6. Charakterystyka swoich konkurentów po prostu nie pozostawiają żadnych szans. Ten procesor i karta graficzna, a dobry stopień autonomii i nienaganna kamera i jeden z najlepszych wyświetlaczy na bieżąco. Pewien krytycyzm jest wbudowany akumulator (ale kosztem jakości obudowy jest dużo lepsza) i nie ma gniazda na karty pamięci flash (trzeba zarządzać wbudowanej pojemności). Jednak, jak pokazuje doświadczenie, nie ma się czym martwić.

Ale jest poważną wadą w galaktyce S6. cena w jego najbardziej skromnej wersji to $ 850. Podobna kwota, nie każdy może zapłacić za tego typu smartphone. Okazuje się, że jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby uzyskać najlepsze urządzenie do tej pory. A ci, którzy nie mają $ 850, może czekać taniej GALAXY S6 Mini, która jest mniejsza niż koszt, ale także parametry będzie bardziej skromne.