376 Shares 1405 views

Intrygi, dynamika, nieprzewidywalność – główne składniki udanego detektywa. Najlepszy rosyjski serial kryminalny

Wśród projektów zagranicznych obejmują wiele udanych serii w gatunku detektywistycznej przygody. Kino Domowe gotowi zapewnić silny opór. Najlepszy rosyjski serial kryminalny charakteryzują intrygującą fabułą i nieprzewidywalnego zakończenia. Fani gatunku będą zadowoleni! Przedstawiamy najbardziej jaskrawe przykłady przedmiotów branych pod uwagę.


Odkrycia naukowe na muszce

Najpotężniejsze agencje bezpieczeństwa, w tym nowoczesnej armii, gotowe przyjąć nową koncepcję dotyczącą metody ochrony osobistej. To nie jest w pełni rozwinięty i studiował w praktyce projektu, ale na pewno to zmienić istniejący system. Jego autorami są młodzi naukowcy, którzy mieszkają w prawo, uczciwe życie. Łańcuch okolicznościach zastępuje jeden z nich przechodzą, a drugi nie ma wyboru, jak zapomnieć o swoim projekcie. Co pomoże inteligentnym wykształconych geniusze wydostać się z niebezpiecznej przepaści? Jego przyjaciele spotkają intryg, korupcji i zdrady, które nie spodziewali … Criminal-adventure seryjny film „z zaznaczonym”, wydana w 2012 roku, zdobył ciepłe recenzje i pochwały od krytyków, publiczności. Jest możliwe, aby umieścić go w najlepszej rosyjskiej serii detektywistycznej.

Co to jest sprawiedliwość?

Krajowy projekt 24-odcinek opowiada o tajnej służbie MVD. Każdego dnia pracownicy walczą z najgroźniejszych przestępców, drogi krzyżowej znany autorytet, nie boi osobowych zagrożeń. Nadzór zewnętrzny pracownik Anton zmarł w wykonywaniu obowiązków związanych z zabójcy Taszkent nazwie. Jego dziewczyna Paulina nie zamierza zostawić sprawę bezkarnie … „nadzór”, wydany w najlepszej rosyjskiej serii detektywistycznej, zawiera drobny obsady młodych gwiazd popytu – Daniil Strahov Ilya Lyubimov Dmitriy Kochkin, Sergei Peregoudov i innych.

Co detektyw bez humoru?

Najlepsza komedia i ironiczny seryjny uznana filmowa adaptacja Ioanny Hmelevskoy „Co umarłych?” Główny bohater przypadkowo staje się osoba, której bandyta umierania wzywa cache kodu gdzie skarby są ukryte. W poszukiwaniu obiektu na zewnątrz całego syndykatu zbrodni. Ale kobieca intuicja, bystry i uroczy kokieteria pozwalają John iść na sucho z prawie każdym pułapkę, która na swojej długiej drodze do bogactwa byłoby dużo …

Mistycznych tajemnic miasto przestępca

Prowincjonalne miasto Ozersk przerażony wiadomością, że pochówku Scytów, zachowując dawne przedmioty ożywają. Kilka miesięcy to miejsce wytrząsa się przez ciąg morderstw. Przybył na dochodzenia w sprawie incydentu Khromov uzna, że są one rytuał motywem … Aby dowiedzieć się, gdzie pochowani prawda, główny bohater będzie dla więcej niż jednego epizodu. Najlepszy rosyjski serial kryminalny uzupełniane seryjnego filmu „Call”. Nawiasem mówiąc, strzelanie z tego projektu były prowadzone przez trzy lata.

złoto głupców

Prywatny detektyw, który pochodzi z FSB Artem Kharlamov okazał się profesjonalistą. Jego pierwszy klient dostaje starego księgarza, który dostał w swoje ręce rzadkie i bardzo nietypowej książki. Zawiera numer kodu, który, jeśli to rozwikłać, prowadzą do ukrytych skarbów Napoleona w Moskwie. Ale lokalizacja bogactwa skarbca poluje nie tylko przebiegły księgarza … W następnej serii głównego bohatera będzie odblokować tajemnice starożytnego artefaktu, który wszedł do Tybetu w Rosji. "Shadows of the Past", 2007 były w kategorii "Najlepszy rosyjskiej serii detektywistycznej".

Lista tematów rozważanych nadal „Uprowadzenie Bogini”. To nie jest historyczny projekt, chociaż historia historia związana jest częściowo … Otwarcie salonu jubilerskiego z rzadkimi pozycji wystawowej cieniu kradzieży zestawu słuchawkowego „Łzy Afrodyty”. Jej właściciel podejrzewa w tym dyrektora wystawy Aleksandra Orlova. Siostra Aleksandra zamierza usprawiedliwiać uczcić imię brata. Pewien dziennikarz z zawodu, ona trwa dochodzenie, podczas gdy prokuratura generalnego żąda tego samego najlepszego detektywa Ilya Melnikov. Ogólnym celem będzie jednoczyć młodych ludzi …

Rosja – zwolennikiem tego gatunku

Przy całej różnorodności filmów badane należy zauważyć, że nasz kraj zamienia się w kierunku detektywistycznej często. Ze względu na bogatą narrację i dynamicznego rozwoju taśmy serializowanym zasłużenie wpaść w najlepszej rosyjskiej serii detektywistycznej. Ocena pokazuje te obrazy, które z nich są najbardziej kochane i rozpoznawane wśród publiczności.

Wśród najbardziej uderzających przykładów projektów krajowych ostatnich dziesięcioleci, są następujące:

 • "Secrets of Investigation" (2000).
 • "Kamenskaya" (1999).
 • "Ulice: Broken Lights" (1997).
 • "Next" (2007).
 • "Metoda Freuda", dwa sezony (2012, 2015).
 • „Na Polowanie nawierzchni” (2005).
 • "Idioci w Korei" (2004).
 • "Śmierć to Spies" (2007).
 • "Marina Grove" w dwóch częściach (2012, 2014-2015).
 • "Blind" (2004).
 • "Vanished" (2009).
 • „Ty rozkazał zamordować” (2010).
 • "The Road Home" (2014).