147 Shares 2269 views

Co ludzie mówią o Peugeot 406 odpowiedzi?

Niektórzy ludzie, którzy nie widzieli Peugeot 406 Coupe, można powiedzieć, że jest to tylko modyfikacja dwudrzwiowy słynnego modelu 406, ale nie jest to przypadek. Dwa samochody mają tylko tę samą platformę, podczas gdy inne szczegóły są bardzo różne.


Coupe, pomimo obecności tylko 2 drzwi tak długo, jak jego brat Peugeot 406 Opinie kierowców, którzy mieli okazję jeździć na dwóch modelach, mówiąc, że są one całkowicie różnych samochodów. W tym czasie w projektowaniu coupe przyszedł z Włochami, którzy są starzy partnerzy Peugeot. Udało im się osiągnąć oszałamiający efekt. Nowy model może konkurować z gigantami, do którego był ucieleśnieniem sedan jak księżyc. Nawet projektanci uznał, że nie należy się spodziewać to efekt nowego modelu. Co ciekawe, Włosi jako przypomnienie, w którym samochód został opracowany z autografem jego studio we Włoszech.

Ale można podziwiać nie tylko z zewnątrz, ale również wnętrza Peugeot 406 recenzje szczęśliwych posiadaczy doznań wewnątrz kabiny jest równie pozytywne. Dużo uwagi poświęca się ergonomia Sergio Pininfarina siedzeniach. Wszystkie elementy wewnątrz kabiny wykonane są logicznie i na umyśle. Wszystko, co potrzebne jest w zasięgu ręki z kierowcą. Ten moment chciałby przeznaczyć jako przesadzania stary model, zdajesz sobie sprawę, że istnieje wiele części niedoskonałe. Mam wrażenie, że nie wszystko jest na swoim miejscu.

I nawet fakt, że samochód ma tylko 2 drzwi, nie psują ogólny obraz. To nawet nie brak czegoś nie można nazwać. Wspiąć się na tylnym siedzeniu jest łatwe.

Fotel kierowcy jest wykonany na sumieniu, bo główny ładunek na nim. Producenci zwrócili się do renomowanej firmy na gotowych Recaro, która produkuje bardzo wysokiej jakości produktu. Ta postać doskonale nadaje się do doskonałego samochodu Peugeot 406 Coupe.

Przedni panel nie uległa istotnym zmianom w porównaniu z sedana. Nieznacznie zmniejszyć obciążenie centralnymi elementami paneli, deska rozdzielcza stała się bardziej zwięzłe. Jednakże istnieją dane, które dodają brakuje sportu – to chromowane felgi Wagi instrumentów i dźwignię zmiany biegów z aluminium, ozdobione skórzaną gałkę. Niewiele osób może nie lubią siedzieć za kierownicą Peugeota 406 właścicieli opinii na temat tego samochodu tylko zachwyconych, a to nie jest przesada.

Wszystko to pochwała blednie po uruchomieniu nacisnąć na pedał gazu. Wydaje się, że jesteś całe życie był za kierownicą Peugeota 406 Coupe. Jazda w nim urzeka od pierwszych sekund ruchu. Doskonała dynamika, obsługa i komfort – od samochodu otrzymują prawdziwą przyjemność. Chciałbym, aby przejść do rajdu i spróbować co może zrobić. zatem byłoby pożądane, aby kontrolować samochód. On jest w 100% na łasce kierowcę, dając się we wszystkich swoich zachcianek. Szybko zmienia swoją pozycję na drodze. Można odnieść wrażenie, że siedzisz za kierownicą idealnego samochodu, gdy przy prędkości 140 km / h można zrobić prawie każdy manewr na drodze. Bardzo nudny, aby przeciągnąć na samochód z takim potencjałem zatłoczonych tras. Najtrudniej przenieść do innego modelu po przyjemnej jazdy na Peugeot 406. Recenzje tego wspaniałych właścicieli samochodów można łatwo potwierdzić.