898 Shares 4978 views

Hermafrodytów – ludzie z dwóch piętrach

Hermafrodytów – ludzie, którzy mają seksualnych znaków, zarówno męskie i kobiece ciało. W tym przypadku, po to warto zauważyć, że w większości przypadków są one w stanie produkować tylko jeden (albo męskiej lub żeńskiej) rodzaj hormonów płciowych. Ten typ nazywany jest hermafrodytyzm fałszywe. Prawda wariant w populacji ludzkiej prawie nigdy nie występuje. Faktem jest, że prawdziwych hermafrodytów – tych organizmów, które są w stanie wyprodukować zarówno męskich i żeńskich hormonów płciowych. W świecie zwierząt, zjawisko rozprzestrzeniania znacznie szerzej. Jest to szczególnie ważne, aby nie ssaków i płazów i mięczaków.


Fałszywe hermafrodytów – Kto to jest?

Tacy ludzie są wynikiem mutacji genetycznych. Jednocześnie osoba ma cechy płciowe zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jednakże, to jest dobrze rozumiane, że hormony korpus fałszywy hermafrodyta może produkować tylko jeden rodzaj. Tego rodzaju zaburzenia genetyczne występują częściej prawdziwą hermafrodytyzm.

Naturalnie, prawdziwa częstość jego bardziej długo pozostanie tajemnicą, ponieważ nie każda osoba z takim odchyleniu jest gotów podzielić się swoją nędzę z innymi, nawet z lekarzy. Wynika to z faktu, że transwestyci – ludzie, którzy mogą stać się przedmiotem kpin społeczeństwa, co w nim istnieje wiele różnych uprzedzeń. Fakt, że osoba z takim odchyleniu sobie w żaden sposób do winy. To nie jest w stanie wpłynąć na Androgyny. Dopiero niedawno, dzięki intensywnej chirurgii ludzi z tej mutacji nie byli w stanie uzyskać tylko pozbyć się wyprysków, ale także prowadzić pełną życia.

Aby rozpocząć, lekarze starają się ustalić, co dokładnie płciami jest prawdą. Zwykle udaje się to zrobić bez dalszego dochodzenia, ponieważ ludzie zazwyczaj rozwijać tak, że „Pave” hormonów dla niego. Jednak to nie jest wystarczająca dla lekarzy. Muszą one być całkowicie pewni, co jest konieczne do utworzenia osoby narządów płciowych i który jest zbędny dodatek. Aby to zrobić, którego analiza pozwala określić, które hormony są wytwarzane w organizmie fałszywego hermafrodyta. W dalszej operacji jest wykonywana. Dzięki tej obróbce często transwestyci zarządzać nawet wyobrazić i rodzić dzieci.

Warto zauważyć, że transwestyci-Girl zdjęciami jego miejsce częściej niż przedstawiciele silny połowa ludzkości. W rezultacie, można zobaczyć na własne oczy, jakie są. Naturalnie, taka osoba ukryć obrazy. Transwestyci, ludzie coraz częściej starają się ukryć tę funkcję. W rezultacie, i są one znacznie mniej skłonni do poszukiwania leczenia.

prawdziwych hermafrodytów

Zjawisko to, jak wspomniano wcześniej, w populacji ludzkiej jest kazuistyczne. Do dziś istnieje tylko kilka odniesień do takich ludzi. Ich różnica od innych jest obecność ciał zdolnych do wytwarzania zarówno żeńskich i męskich hormonów płciowych. nie było możliwe w tym samym leku do zbadania tego zjawiska w tej chwili. Faktem jest, że jest mało prawdopodobne, że osoba z tego odchylenia będzie reklamowania „nietypowe”.