180 Shares 916 views

Co może być lampka wina od wymiarów zagranicznych samochodów

Urządzenia lekki pojazd umożliwia kierowcy do bezpiecznej jazdy o każdej porze dnia i nocy. Dlatego właściciele wszystkich pojazdów musi zachować je w dobrych urządzeń oświetleniowych. Po tym wszystkim, zgodnie z prawami pojazdu drogowego problem z wymiarami światła (reflektory nieoświetlonych i / lub tylnych świateł) nie porusza się w prawo.


Rola urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Ze względu na fakt, że zewnętrzne urządzenia świetlne pozwalają bezpiecznie prowadzić pojazd, niezależnie od pory dnia i warunków widoczności, właściciele samochodów powinni uważnie monitorować ich stan. W przypadku awarii dowolnego urządzenia ważne jest, aby dowiedzieć się, co może być winą światła wielkości i jak szybko można go naprawić.

Błędy zewnętrznych urządzeń oświetleniowych

Jeśli takie urządzenia są w porządku, jest to niezbędne do przeprowadzenia niezbędnych napraw. Może być kilka powodów:

– Nie żarniki lampy kanału w lamp obrysowych lub reflektorów. Co może być problem z lekkich wymiarów w tym przypadku? Przyczyny takiej sytuacji mogą być różne. Na przykład, wypalony żarówka lub słabe styki istniejącej oprawki bezpiecznikowej. Prawdopodobnie zwarcie lub otwarty obwód w okablowaniu. Może wadliwe przełączniki, przekaźniki reflektory i tak dalej.

– uszkodzony kierunkowskaz lub alarmu. W tym przypadku pytanie, co może być to wina światła wielkości, związane z podziałem przekaźnika-przerywacza wskaźników obrotowych, dmuchane włókna lampy. Lub przepalony bezpiecznik kontaktu, nie ma przełączać usterki alarm i tak dalej.

– Stop-sygnały nie mogą palić, jeśli nie został przepalony bezpiecznik lampy włókienek, uszkodzony włącznik świateł hamulca lub zwarcie.

Zwracając się do przyczyn problemów

Po znalezieniu się, co może być uszkodzone wymiary światła, należy przystąpić do jego eliminacji. Aby znaleźć problem, sprawdź odpowiedni bezpiecznik. Następnie próbnik zweryfikowane cały łańcuch. Aby ułatwić wyszukiwanie, użyj schemat elektryczny dostarczony z instrukcją obsługi. Jeśli pierwsza lampa jest zapalona, a potem nagle gaśnie, a następnie na tej stronie lub bez kontaktu, lub znajdują się w obiegu otwartym.

Inne urządzenia lekki pojazd

W zagranicznych samochodów, istnieją różne rodzaje opraw oświetleniowych. Co może być problem z lekkich wymiarach samochodów zagranicznych? Problem może być przepalony bezpiecznik wyłączniki błędów, awaria wyłącznika przekaźnikowego lub zwarcie przewodów.

Aby określić lokalizację urwiska, należy podłączyć przełączanie próbnik off ze złamanym instrumentem. W tym przypadku złamania będzie również w tej części sieci, w którym pierwsze światła lampy, a na koniec nagle ugaszony.