799 Shares 5952 views

Love Potion w domu: przepis

Co może być piękniejszego niż miłość? Prawdopodobnie tylko poczucie wzajemności ze strony wiernych. Ale co, jeśli odpowiedź była bez emocji: umywalka do długotrwałego cierpienia, lub do podjęcia wszelkich niekonwencjonalnych sposobów? Odpowiedź, oczywiście, jest, aby umożliwić osobie nie wiedząc oczekiwanych wzajemnych uczuć.

Jeśli nadal zdecydowali się uciekać się do magii, użyj kilka receptur Love Potion, które opisują szczegółowo w naszym artykule. Mamy nadzieję, że ta niedola nie przyniesie nikomu.

Czas, aby przygotować eliksir miłosny

Love Potion jest prawie zawsze przygotowywane w dniach przybywającego księżyca. Kolejna rzecz – czas gotowania. Jeden eliksir wystarcza dla jednego do trzech dni, drugi – przez kilka lat. Oczywiście, ten ostatni będzie bardziej wydajny i skuteczny, ale jeśli nie masz czasu, aby czekać tak długo i można używać lżejszych recepty.

Zastosuj miłosny eliksir lepiej na trzeci, 8, 9 th dnia księżyca, a księżyc jest pełny.

Kobiety przeprowadzenia obrzędu celowe w środę, piątek, sobotę, mężczyzn – w poniedziałek, wtorek, czwartek.

Tak więc, w czasie przygotowania i stosowania, zorientowaliśmy się, a teraz przystąpić do rzeczywistej eliksiru recepty miłości.

Potion użyciem nasion kolendry

Ten magiczny eliksir nie spadnie tylko w miłości z osobą, nie odwzajemnić, ale także sprawiają mu poczucie nieskończonej pasji. Aby to zrobić, należy przygotować następujące elementy:

– Siedem nasiona kolendry;

– zaprawy;

– tłuczek;

– źródło wody (to jest możliwe stosowanie filtrowane);

– Dwa identyczne kubki czyste;

– świece kościelne.

Jak przygotować eliksir miłosny z nasion kolendry?

Tak, miłość eliksir, którego przepis jest dość prosty, zacznij gotować z mielenia nasion kolendry. Umieścić główny składnik w moździerzu i szlifować go prawidłowo. Podczas tego procesu oznacza uściski, pocałunki i fizycznej bliskości z ukochanym. Otrzymany proszek jest do jednej z miseczek i napełnić go czystą wodą. Zapal świecę i wyłączyć światła. Umieścić kolejną filiżankę na stole i w odległości jednego metra, zaczynają się wlać mieszaninę. Więc, że należy podjąć 7 razy, w wyniku odlewania oznacza od jednego do innych potraw. Proces jest tak odczuwalna się obudzić i zacząć nabywać coraz więcej energii i siły.

Dodaj eliksir miłości do picia wody lub ukochanej jeden dzień po przygotowaniu.

Skuteczne wywar z ziół, kwiatów i uszy

Ta mikstura osiągnie nie tylko wzajemność ze strony mężczyzn, ale także do „załatać” zanika uczucie. Tak więc, musimy mu następujące:

– 3 każdy kwiat;

– 3 nasiona różnych traw;

– 3 Spikelet różne zboża;

– szkło;

– 3 łyżki. l. ocet;

– miód.

Jak warzyć eliksir miłosny z ziół, kwiatów i spikelets?

Najpierw kilka słów o kolekcji niezbędnych składników. Myślimy, nie trudno się domyślić, że trzeba zebrać wszystkie własne. To musi być zrobione na jasnej nocy boso. Wokół nie powinno być duszą. Kiedy zrywać każdego składnika, następujące zdania: „Zbieram dla ukochanej – na wieki wieków”

Po zebraniu iść do domu. Ważnym warunkiem jest to, że drzwi do najbardziej nie powinien powiedzieć ani słowa. Patrząc na bokach jest również niepożądane.

Następnie umieścić kwiaty w szklance octu i umieścić je na parapecie tak, że spadł księżyca. Pozostawić kubek na trzy noce. To nie powinno być do niego dotknąć i przesunąć.

Po tym czasie dodać do koloru pozostałych składników i 1 łyżki. łyżka miodu. Zmiażdżyć i odkształcenia. Powstały eliksir miłości powinien być umieszczony w ciemnym miejscu i w dogodnym czasie powoli dodawać do jedzenia lub picia bliskiej osoby.

Eliksir z cykorii

Roślina ta od dawna budzi zainteresowanie wśród naszych przodków, ponieważ niewiele osób wie, że ma magiczne i mistyczne właściwości. Z pomocą cykorii można łatwo oczarować ukochaną osobę, która nie czuje do ciebie odpowiedź uczuć. Ta magiczna roślina da jak seksualność, powróci do swojej dawnej siły i zapewnić zaufanie.

Jak zrobić eliksir miłosny z cykorii? Po kwitnieniu, zbierać korzenia cykorii. Powietrze suche to przed nabyciem złotym kolorze. Następnie smażyć na patelni i warzone jako zwykłej kawy.

Jeśli dasz ten pić jej kochanka i stopniowo dodawać go do kawy, po jakimś czasie będzie można zobaczyć w wybranych pojawiają się uczucia i pasji.

Istnieje również przekonanie, że jeśli dotknąć swoje ulubione serca cykorii w dniu Świętego Piotra (12 lipca), szybko zakochuje się w tobie.

Bardzo silny eliksir z płatków róży

Napój ten przyniósł wiele smutku, bo nawet nasi przodkowie twierdził, że napój miłości, wykonane z płatków róż różne, mężczyźni jazdy szalony. Tak więc, aby przygotować eliksir miłosny skuteczne, musimy:

– 1 płatek czerwona róży ;

– 1 płatki białej róży;

– alkohol;

– różową świecę;

– krew menstruacyjna (alternatywnie, krew z palcem ręki lewej GAD) – 3 krople;

– proszek imbiru nasion – 2 szczypty;

– sproszkowanych nasion anyż – 2 szczypty;

– lukrecja – 1 szczypta;

– proszek z nasion arcydzięgla – 2 szczypty;

– kolendry i kminku – jedna szczypta.

Jak przygotować eliksir miłosny płatków róży?

Love Potion w domu z pomocą płatków róży powinny być przygotowane z wyjątkową wiary w magię, inaczej można zranić. Więc spalić używając płatków różowe świece. Prochy wrzucono do alkoholu i wymieszać. Po tym, dodać wszystkie składniki jeden po drugim, ciągle myśli o swoim kochankiem. Wystarczy go tylko kilka kropli do swojej ulubionej zdałem sobie sprawę, co trzeba żyć na zawsze w jego sercu.

Mikstura popiołu zdjęcia

Napój ten można osiągnąć szybko i łatwo ukochanego lokalizację. W jaki sposób można przygotować eliksir miłości? Przepis jest dość prosty, ale konsekwencje mogą być katastrofalne zarówno dla Ciebie i dla Twojego głosu. Należy o tym pamiętać, zanim głowę do zanurzyć się w magii.

Więc nosić swoje ulubione zdjęcia w pobliżu serca przez cały miesiąc. Po tym, posypać jego krwi z lewego kciuka (lub miesiączkowego) i spalić. Zabierz swoje zdjęcie, wymieszać z popiołu, a także spalić. Postawić na kuchence garnek z czystą wodą i pozostawić do wrzenia. Rozdarcie arkusza 3 z płacz wierzba, 3 płatków z czerwonych róż i dodać do wrzącej wody. Rzucać szczypta rozmarynu, zdjęć popiołu i kapać kroplę czerwonego wina. Uzyskany rosół chłodne i odkształcenia. Drink z ulubionych ciągu dnia.

wniosek

Jak przygotować eliksir miłości w domu? Po prostu, już widziałem tego. Ale to przynosi do tego szczęścia? Chciałbyś „sztucznie” kochać mężczyznę? Przed przygotowaniem podobnych napojów, należy zadać sobie te pytania.