689 Shares 3467 views

Futro maszyna do szycia: opis i specyfikacje

Ci, którzy zdecydowali się na działalność z krawiectwem, muszą wiedzieć, co maszyna do szycia futer. Jest to jeden z rodzajów specjalnego sprzętu do szycia. Ten wysoce specjalistyczny sprzęt jest przeznaczony do pracy z ciężkimi materiałami. Może to być skóra czy futro. Przy maszynach tej klasy uszyć futra, obroże, zabawki futro, pantofle i inne wyroby z materiałów o wysokiej gęstości. Na produkcji odzieży da się zrobić bez tego urządzenia. Główną zaletą tej techniki – specjalny rodzaj szwów, dzięki czemu produkt flash na krawędzi, bez konieczności przecinania materiału. Jednocześnie obserwowano znaczący gwint utyazhka. Pomimo faktu, że jest to sprzęt czysto przemysłowych, i jest stosowany w małych szycia studio. Istnieją również domowe maszyny do szycia Fur.


Kim są kuśnierzy?

Teraz operatorzy tych maszyn. Wcześniej tak zwani eksperci, którzy byli zaangażowani bezpośrednio opatrunek skórek, a także produkcja różnych futer i wyrobów skórzanych. Kuśnierz rzemiosła pochodzi z czasów starożytnych. A następnie długo została związana tylko z procesem garbowania skór i skór.

Cechy i różnice w stosunku do zwykłych maszyn do szycia

Futro maszyna do szycia ma wiele różnic w stosunku do zwykłego szycia. Tak, jeden z nich – poziomy skok igły, niż pionowy.

Sprzęt jest podzielony na bytowych i przemysłowych. Dostępne w pojedynczej nici i dwuniciowego modelu. Wyposażenie rzadko nawet spotkać w sklepach, ale sklepy internetowe oferują kupić taki sprzęt. Średnia cena wynosi około 35 tysięcy rubli. Rozwiązania przemysłowe przeznaczone są do obsługi dużej objętości materiału kosztować od 100 tysięcy rubli. Niektórzy eksperci w szyi naprawdę powiedzieć, że do szycia skór futerkowych jest całkiem możliwe, aby zastosować typ linii „zygzak”. On jest w normalnym funkcjonalnej maszyny do szycia. Ale w rzeczywistości uczynić taki spoina może być tylko do podłączenia małe kawałki futra i skóry z materiałem bazowym. Zygzak ściegu więcej materiałów, szycie czapki i płaszcze nie może. I specjaliści są tego świadomi. Uszyć futro, koniecznie niezbędne do korzystania z maszyny kuśnierskie. Pozwalają one uzyskać specjalne nici kuśnierza.

Gdzie można stosować takie szwy?

Vdevayut nitki igłowej, z którego jest podawany do chwytacza, a następnie – wycofana. Tak więc, urządzenie wytwarza szew. Ten typ szwu stosowane do przetwarzania vrazutyuzhku galanterii skórzanej. Również metoda kuśnierz popularny podczas pracy ze sztucznego futra. Jego zaletą w dużej gęstości. Po zszywanie niemal niewidoczne z zewnątrz.

Futro maszyna do szycia do produkcji tego konkretnego stawu wymaga użycia nici celowej. Szew ma inną funkcję. Termin mu ściegu konieczne jest ustalenie, w przeciwnym razie zostanie ona odrzucona.

zalety

Technika ta charakteryzuje się wysoką wydajnością w porównaniu do tradycyjnych odpowiedników szycia. Ponadto, urządzenie pozwala zaoszczędzić czas procesów produkcyjnych technologicznych. O wysokiej ściegu pozwala uzyskać łatwy szwy wystarczająco gęsty i gruby materiał. Również wśród zalet należy zauważyć, odporność na zużycie i niezawodność rozwiązań przemysłowych. Maszyna posiada Płynna jazda dzięki automatycznym systemem smarowania. Smar jest dostarczany za pośrednictwem specjalnej pompy stale. Wyciek oleju jest rozwiązany dzięki obecności specjalnych uszczelnień w łożyskach.

Różnorodność modeli

charakteryzuje się specjalną tabelę urządzeń przemysłowych. Maszyna może pracować 8 godzin lub więcej bez przerwy. Urządzenie posiada wiele istotnych wymiarów, wagi i jest wysoce wyspecjalizowane.

Rozwiązania domowego są bardziej uniwersalne i nadają się do stosowania w większości rodzajów sierści. Maszyny te są bardzo zwarte.

Modele różnią się także w liczbach – od jednego do czterech. Liczby wskazują na którym zaprojektowane grubości futer lub innych urządzeń. Tak więc, do użytku w domu i małe studio szycia №2 wystarczająco dużo sprzętu.

Strobel 10 B

Urządzenia przemysłowe z „Strobel” zaprojektowanej do eksploatacji komercyjnej. Maszyna do szycia fur 10B domowego charakteryzują się obecnością w tabeli, jak również dodatkowe funkcje. Ponadto, istnieją różnice w sposobie mieszków włosowych airlaid podczas pracy. Do użytku domowego, model ten nie jest przeznaczony.
Maszyna jest wyposażona w specjalną biurko do pracy, a także mocnym silnikiem przemysłowym o wysokim poziomie hałasu i zużycia energii. Chociaż techniki i nie nadają się do użytku domowego, czasami określa dobijają od konwencjonalnej maszynie do szycia. Ale trzeba zmienić mocowanie silnika. Pojemność tego dysku będzie wystarczająca do leczenia wyrobów z owczej skóry. Jeśli ustawisz drenażu dźwignię mocującą dyski, można zrezygnować ze stołu, a urządzenie będzie mobilne.

Nić ze szpuli, która jest zamontowana na stojaku doprowadzanego pręcie prowadzącym nić pod regulator napięcia, a następnie na zacisk. Następnie jest wykonywane w postaci drutu napravlitel i igieł oczkowych z dołu do góry. W czasie pracy maszyny zacisk sprzęga się z prętem. Kiedy igła wychodzi z materiału, pręt wyciągnie zacisk. W ten sposób zmniejsza się naprężenie nitki. Gdy igły osiągnie położenie końcowe, to rozpoczyna się pierwszy etap dokręcania gwintu. Drugi występuje wtedy, gdy rozszerzanie igły oka za pomocą chwytacza.

Mimo swej pozornej prostoty, urządzenie tego modelu jest złożona. W konfigurowania urządzenia są bardzo kapryśne. Nawet specjaliści mają pewną trudność w procesie regulacji. Usterki poczęcie wystąpić z powodu nieudolnej operatora. W rezultacie, igła jest wygięta i wysiada z looper. Przy pracy z różną grubość materiału jest używana z określonej liczby maszyn. Ale materiały mogą mieć różną grubość. Następnie maszyna zaczyna się niepowodzeniem. Były instrukcje kuśnierz maszyna zawiera wszystkie niezbędne do konfigurowania i parametry pracy. Dopuszczalne jest grubość skóry, sierści i nici, zaleceń producenta dotyczących użycia igieł.

"Aurora GP202"

Futro maszyna do szycia „Aurora” jest przeznaczony do pracy ze skóry i futra średniej. Może być stosowane do szycia ASTRAKHAN futro, wiewiórki, lisy Beavers, moli i nutrii, króliki, wilki, i tak dalej. Urządzenie może migać materiału o grubości do 3,5 mm. Kompaktowy model typu desktop, wyposażony w silnik elektryczny gospodarstwa domowego.
Materiał przesuwa tarcz zębatych. Układ smarowania – automatyczna i scentralizowana. Wydajność – 2800 Sztuka / min .. Ścieg może mieć długość od 1 do 3,5 milimetrów. Waga kruszywa wynosi od 20 do 23,5 kg. Spośród zalet, które Fur maszyny do szycia 202-tego modelu kompaktowego rozmiaru i lekki. Również opinie podkreślić niskie zużycie energii, możliwość instalacji na stole, obecność twardego pedału do wydania.

wniosek

Jak można zauważyć w produkcji bez takiego sprzętu nie może zrobić. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że ten sprzęt jest wysoce wyspecjalizowane. Kupiony w Moskwie Fur maszyny do szycia w odpowiednich sklepach, ale nie zawsze, technika ta jest dostępna. Najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z producentem lub nabyć odpowiedni model w sklepach internetowych. Na rynku istnieje wiele produktów chińskich – nie różni się wysoką jakością.